Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E sad me i ti zbuni,ali mislim da vazi i za Majore

    Gaela pre Verdija,mada moze i Almagro,nece on ni da stigne dotle
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Vazi i za Majdzore, sigurno. Dobro bi bilo da Novak dobije u osmini nekog sljakasa da bude malo testiran i da nasteluje formu za tri najvaznija meca.

      Bolje da ga u 1/4 finalu malo pogleda zreb da se ne trosi previse fizcki pred polufinale sa Federerom.

      Comment


      • A zasto mislis da ce Fed i Djokovic da budu u istoj polovini?
        Ja bih volela, sigurno bolje on nego Nadal, ali to nije 100% sigurno.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Bojana svasta pricas, naravno da ce biti u istom dijelu.
          sigpic

          Comment


          • izvinjavam se
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • He, he, zar stvarno neko sumnja da Federer i Djokovic nece u istu polovinu

              Potencijalni protivnici prve cetvorke u osmini su: Almagro, Monako, Verdasko, i Lepi.

              Monako je tu najveca mina, osecam da ima da ode kod Mareja.

              Comment


              • Ako ode kod Andya Andy moze da se pozdravi, on njemu na sljaci nista ne moze. Lepi najbolji protivnik ali takav mu mec ne treba, treba mu Verdy
                sigpic

                Comment


                • Eh sta bi bilo kad bi bilo, moze tu biti svasta. Ja za pocetak zelim u Rafinom i Novakovom delu da vidim Delpa,Iznera,Raonica i Simona(da dobro ste culi Simona !),a u cetvrtfinalu da dodje Fedu Janko, samo ne Berdih.....dalje se ne bira ,ali se potajno nadam da ce na ovom Garosu biti iznenadjenja.Ne znam, nesto mi govori da ce Francuzi malo da se igraju sa podlogom, zele oni neizvesnost a ne Rafu ......
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Dobro je da ostala tri Mejdzora ne zele neizvesnost pa gledamo tri lica vec godinama
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • USO je usporen prosle godine ne??
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Novaku treba finale W da bi ostao br.1 do americkih mastersa. Ako Novak ne udje u finale a neko osvoji od dvojca Federer/Nadal on postaje i broj 1.

                          Comment


                          • c'mon Rog
                            eto je perfektna situacija za nas, osvaja W i vraca se na no.1 i vise od 2 nedelje ne mora da bude tamo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Da, samo vam osvajanje W ne garantuje prvo mesto treba vam i Novak u vasem delu zreba ali posto se to zna onda je to to.

                              Comment


                              • Originally posted by unagi View Post
                                Novaku treba finale W da bi ostao br.1 do americkih mastersa. Ako Novak ne udje u finale a neko osvoji od dvojca Federer/Nadal on postaje i broj 1.
                                Sta si imao iz racuna dok si bio u skoli? Keca? Mozda dvojku?

                                Comment

                                Working...
                                X