Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bjezi mu 1200
    Evo Querreya u TOP 80,vracaj se u TOP 20
    sigpic

    Comment


    • Je moze neko da mi objasni kako je Nadal imao 9215 poena u nedelji od 16.04-22.04 i sada ima 9715 ne bi trebao da ima 10000+?

      Comment


      • Originally posted by straxx90 View Post
        Je moze neko da mi objasni kako je Nadal imao 9215 poena u nedelji od 16.04-22.04 i sada ima 9715 ne bi trebao da ima 10000+?
        Tako lepo sto su mu oduzeli tih 1000 prosle nedelje, a ove mu dodali, ali ove su mu i oduzeli 500 iz Barse prosle sezone...
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • Oduzeti su mu bodovi za barselonu (500)
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Ono sto treba jos reci je da se Djokovic sa 43 nedelje izjednacio na vecnoj listi sa Gugom. U ponedeljak i njega stavljamo ad acta, sledeca meta je Courier. Bitno je istaci i da je sa bodovima iz MC-a i teoretski obezbedio prvo mesto do Pariza.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Prakticno je Novak obezbijedio prvo mjesto do Uimbldona!

              Comment


              • ATP Rankings
                Attached Files
                ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                Comment


                • Uh, pa priblizavamo se

                  2850 bodova nije uopste strasno, ne znam koliko je to Rafi cilj, ali realno bi mogao da zavrsi godinu na prvom mestu.
                  One and only - Rafael Nadal

                  Dream it, and then make it happen!

                  Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                  Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                  Comment


                  • Mnogo realnije je da Roger predje Rafu nego Rafa Novaka

                    Comment


                    • Jeste, realno je i to. Ali ja kao Rafin navijac ipak gledam u onom drugom smeru ;)
                      One and only - Rafael Nadal

                      Dream it, and then make it happen!

                      Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                      Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                      Comment


                      • Sve zavisi,Roger ne brani puno bodova u ovom delu sezone,a Rafa i Novak u drugom...

                        Comment


                        • Da, to jeste, samo sto je veliko pitanje da li ce Novak i Rafa moci da igraju dobro u drugom delu sezone, tj posle US opena. Ja tu, sto se Rafe tice, ne racunam na nesto mnogo bodova, mada prakticno ne brani nista, osim onog finala Tokia. Ni u Sinsiju i Torontu ne brani skoro nista, mozda 100-200 bodova. Ali on gotovo nikad ne odigra dobro taj kraj sezone, tako da ne verujem ni da ce sad. Ali, ako bude frka oko prvog mesta, onda sto se mene tice, neka prijavi i Basel i Pariz salim se naravno.
                          Bilo bi dobro da Rafa odbrani RG, lakse ce zadrzati drugo mesto, ali onda ide W, gde Roger brani samo QF, a on cak F.
                          Ma, da ja batalim ove kalkulacije, nema od toga nista, neka igra Rafa za trofeje, a mesto na listi ce doci samo
                          One and only - Rafael Nadal

                          Dream it, and then make it happen!

                          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                          Comment


                          • Originally posted by Rafanatic View Post
                            Ma, da ja batalim ove kalkulacije, nema od toga nista, neka igra Rafa za trofeje, a mesto na listi ce doci samo

                            Samo neka on dobro igra i gomila trofeje, lako cemo za bodove i ostalo!
                            ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                            Comment


                            • ATP Rankings 7.5.2012.

                              Vamoooos!
                              Attached Files
                              ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                              Comment


                              • Originally posted by natašadal View Post
                                Vamoooos!
                                Sta bre vamooos?Skinuti su bodovi sa proslogodisnjeg Madrida,sad kada Novak osvoji trofej dobice 1000 poena i kraj
                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X