Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je prvi od 04.07. i ovo je Ε ESTA
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • ma da, Vladan je meni jako sumnjiv.
      Last edited by tennis; 09-08-11, 14:23.
      sigpic

      Comment


      • Dosao na 1. mjesto 4. jula,11. jula 1 nedelja,18. jula 2 nedelje,25. jula 3 nedelje,1. avgusta 4 nedelje,ovog ponedeljka 5 nedelja na prvom mjestu,krece 6.
        sigpic

        Comment


        • Ovo je 6 nedelja na prvo mestu, a ove nedelje ce prestici Riosa, Kafenikova i Mustera koji su takodje bili 6 nedelja na prvom mestu...
          Sledeci na listi su Ferrero i Newcombe koji imaju 8 nedelja na mstu broj 1.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Nadalu tek sad pridodati bodovi iz Barselone i razlika se smanjila..benigno je


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Dosao na 1. mjesto 4. jula,11. jula 1 nedelja,18. jula 2 nedelje,25. jula 3 nedelje,1. avgusta 4 nedelje,ovog ponedeljka 5 nedelja na prvom mjestu,krece 6.
              Pa ovo mu je 6. nedelja kako je 1., ne mozes da kazes da je 5.nedelja, posto ne moze niko da ga prestigne na pola nedelje, znaci, ako je docekao ponedeljak kao no.1 docekace i tu nedelju.
              tebi ta matematika malo slabije ide?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennisβ€”maybe you have played a few times in your lifeβ€”he's more amazing. If you know a little more about tennisβ€”maybe you played in high school and once had illusions of becoming a proβ€”he's even MORE amazing. And if you were a great playerβ€”if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courierβ€”then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Matematika mi nikad nije bila drug,on je prvi 5 nedelja,a ovo mu je 6.
                sigpic

                Comment


                • Ali je cinjenica da ce biti i 6 nedelja prvi, i niko ne moze da ga spreci u tome, nemas ti pojma
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennisβ€”maybe you have played a few times in your lifeβ€”he's more amazing. If you know a little more about tennisβ€”maybe you played in high school and once had illusions of becoming a proβ€”he's even MORE amazing. And if you were a great playerβ€”if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courierβ€”then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • IzaΕ‘la je nova ATP lista http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

                    Što se tiče top 10, brojimo Noletovu sedmu nedelju Fish i Monfils su zamijenili mjesta, tako da je sada Fish 7. a Gael 8. Tsonga je napredovao 6 mjesta i sada je deseti. Viktor je jedno mjesto niže u odnosu na proőlu nedelju, 16. a Janko je napredovao za četiri pozicije i ima najbolji plasman u karijeri, 20. mjesto
                    sigpic

                    Comment


                    • Prestignuti su Rios,Kafelnikov i Muster,a stizu se Ferrero,Newcombe i Safin.
                      sigpic

                      Comment


                      • Janko na br. 20!
                        Izmedju Del Potra i Verdaska..

                        Comment


                        • Bravo za Janka. Bas mi je drago, ovo polufinale Montreala mu dosta znaci odma se vidi pomak na listi..
                          Samo neka nastavi da igra dobro.

                          Comment


                          • Svaka cast Janku,sto se mene tice po talentu mu je u TOP 20 mjesto,a moze jos da napreduje.
                            Cilic je napredovao 3 mjesta i sad je 26. Dodig za 5 i sad je 36.
                            Gulbis je zaradio 7 pozicija i nalazi se na 48. mjestu,isto toliko je i Bogomolov Jr. zaradio i 50. je igrac svijeta,strasan uspjeh za njega.
                            Chardy je izgubio cak 26 pozicija i 87. je trenutno,izgubili su dosta i Nalbandian i Lu,Nalby 15,66. je,a Lu 17,83. je igrac svijeta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Panchev9 View Post
                              Janko na br. 20!
                              Izmedju Del Potra i Verdaska..
                              Sajajnoooo...neka dugo gugo ne ispada iz top 20....kakvih samo igracha ima iza Janka i Viktora....uzivanje je gledati listu

                              Comment


                              • Janko nikad nije pros'o 1. kolo Sinsinatija, u glavom zrebu je ucestvovao samo jednom, 2008. i izgubio od Moje. Prosle godine nije ucestvovao (nije ni 2009.) tako da mu je ovo sansa da osvoji bodove.

                                Comment

                                Working...
                                X