Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ali MC poeni mu se nece racunati odmah, nego tek posle Wimbledona, negde u julu, kad mi se skinu oni zero pointeri.
    To isto vazi i za onih 300 i nesto bodova sto je zaradio u finalu Dubai-a.

    Znam da je MC najsporija moguca podloga ali Federer je vec ranije izjavio kako voli da igra na ovom turniru. Igrao je 3x finale i naravno svaki put izgubio od Nadala. Eh da je tako i Nadal dolazio do Cincinatia

    Comment


    • Izasla je i nova lista.
      Nema promjena u top 10; za po jedno mjesto su napredovali Rodik i Juzni jer je Vavrinka pao 2 mjesta.
      Nishikori je preskocio 13 mjesta i trenutno je 48, sto mu je najbolji ranking u karijeri. Andujar i Sweeting su takodje dosli do najboljih pozicija, prvi je 52, a drugi 67 na listi.
      Doktor je preskocio 43 mjesta i trenutno je na 131. poziciji.

      Comment


      • Pa sto je nisi postavila kad je izasla Majo

        Evo je
        http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

        Chela izgubio 14 pozicija,Hanescu 8,dok je Reister napredovao za 25 mjesta i dosao po prvi put u karijeri u TOP 100,tacno je 100.
        Osvojio je calendzer u Monza-i juce
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Pa sto je nisi postavila kad je izasla Majo
          Zaboravila, vidis da sam totalno pogubljena u posljednje vrijeme.

          A, da, zaboravih da dodam da je i Jankela napredovao za jedno mjesto i da je trenutno 37.

          Comment


          • Young se vraca u TOP 100 posle duze vremena.E moze li do TOP 50 je veliko pitanje
            sigpic

            Comment


            • Evo i nove liste.
              http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

              Verdasko je konacno ispao iz top 10 i sad je 12, tako da su za jedno mjesto napredovali Melzer, Monfils, Fish i Almagro i trenutno su sva cetvorica na najboljim pozicijama u karijeri.
              Raonic je preskocio 6 mjesta i sada je 26!
              Frederico Gil je zasluzeno napredovao - preskocio 18 mjesta i sada je 64.
              Povratnici medju prvih 100 su Young i Sela, dok je Bachinger prvi put u drustvu 100 najboljih.

              Sto se tice ovih "mojih", Delpo je ostao na istoj poziciji (46), a Janko i Blaz su napredovali za po jedno mjesto (36 i 87). Monfils je na poziciji broj 9.

              Comment


              • Ja da pomenem Simon-a koji je blizu povratka u TOP 20,Dolgo drzi tu 20. poziciju sto mu je i najbolji plasman u karijeri.
                Verdasco napokon ispao iz TOP 10,ima kvalitet za TOP 10,ali igre koje prikazuje nisu ni za TOP 50,ukoliko se ne trgne nastavice da pada i pada.Raona u TOP 30,sjajno
                Tursunov 75. vracaj se majstore
                sigpic

                Comment


                • Monfils no.9
                  Last edited by DinoFC; 18-04-11, 16:13.

                  Comment


                  • Posto se igrala samo Barsleona vec je izasla nova ATP lista http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

                    Rafi je naravno lepo leglo ovih 500 poena a Spanci su dobili svog 17. igraca u prvih 10, Nikolasa Almagra. Mardi Fis je tako usao u prvih 10 kao jedan od najstarijih igraca i zadrzao se tamo citavih 7 dana

                    Rainer Sutler se i dalje drzi u Top 100 (usao u tu grupu po prvi put u januaru 1999.) iako 25. aprila puni 35 godina a ne vidim ni neku naznaku njegovog povlacenja jer koliko znam nema porodicu ni decu. On je ako se ne varam jedini igrac uz Haveira Sanceza koji je ikada bio u prvih 10 a ima negativan skor pobeda i poraza u karijeri. Sa 332 poraza u dugoj karijeri on je u grupi od 10 igraca koji su najvise puta morali da pruze ruku boljem protivniku

                    Kad smo kod tinejdzera, Dimitrov se popeo do najbolje pozicije u karijeri i sada je 69. s tim sto u Minhenu moze jos napredovati
                    Last edited by ClayWarrior; 24-04-11, 22:25.
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Ali Nadalu se jos ne racunaju ovi bodovi, zar ne?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Jos ne, nek cekaju teze dane

                        Ni David za finale nije dobio bodove
                        Last edited by ClayWarrior; 24-04-11, 22:30.
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Taman negde u julu, avgustu, kad izgubi ova 2 sledeca slema
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Evo i nove liste:
                            http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

                            Da krenem od svojih.
                            Delpo je 32. (+14), Jankela 34. (+2), Blaz 81. (+4).

                            U top 10 su se na 9. i 10. mjestu zamijenili Almagro i Monfils.
                            Verdasko se spustio za 2 pozicije - sad je na poziciji broj 17, a time su se za po jedno mjesto popeli Gaske i Viktor, koji ima najbolji ranking u karijeri - 15.
                            Conga je ispao iz top 20, a Davidenko se vratio u top 30.
                            Najveci luzer je Gulbis, koji je pao za 31 poziciju i sada je 64.

                            Blejk je preskocio 40 mjesta i sada je 109.

                            Comment


                            • bravo Blejk
                              jos malo i eto njega ponovo u top 100, a nadam se da ce podici nivo igre i da ce doci i do top 50

                              i svaka cast za Viktora
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Na najnovijoj ATP listi Monfils i Almagro su zamijenili mjesta,Tsonga je napredovaqo za 4 pozicije i evo ga u TOP 20 ponovo,Llodra je stigao do najbolje pozicije u karijeri i sad je 21.Belluzzi zestoko napredovao,za cak 14 pozicija i sad je 22. najbolji plasman u karijeri mu je bilo 21. mjesto,ovo mu je velika prilika da udje u TOP 20.
                                Querrey je izgubio 7 mjesta i sad je 25. Montanes izgubio cak 12 i jedva je u TOP 40.Kohlschreiber na sramotnom 45. mjestu!Gimeno Traver je bas napredovao,za 9 pozicija, 52. je na svijetu!
                                Gil je 78. izgubio je mnogo,mnogo cak 15 pozcija.Schuettler je i dalje u TOP 100

                                http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X