Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP Rankings

    [quote author=bojanaBG link=topic=2171.msg192116#msg192116 date=1289227352]
    Dacho, ti ozbiljno mislis da ce Nadal sledece godine da osvoji sva 3 MS i RG?
    I da ce imati toliko srece da u tom trenutku Roger i Djokovic igraju ocajno, da je Delpo povredjen, da mu je najveci protivnik Verdasko...
    [/quote]

    MS-e je vec osvajao i dok su ovi bili u formi.Iskreno ne vidim koju je posebnu srecu imao osvojivshi sva 3 GS-a(ipak je shljaka u pitanju).Evenutalno W,jer je imao nekoliko tezhih mecheva kroz koje se 'provukao',i nije igrao sa Federerom u finalu,koji tada jeste bio u loshoj formi.Na USO bi pobedio svakog bez pogovora.O RG da ne pricham...
    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

    Comment


    • Re: ATP Rankings

      Nymane pa on je imao srecu sto Djokovica i Federera nije bilo *%@(D!RY- Realno protiv njih ne bi imao sanse na sljaci. &+I}\

      Comment


      • Re: ATP Rankings

        Nije u to vrijeme Djokovic lose igrao , nego je Verdasco tad bio bolji od njega , i od svih ostalih , osim Rafe ..


        Sam je rekao da zna da moze pobijediti sve na zemlji , osim Nadala ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: ATP Rankings

          Nadal je kralj sljake i tvrdim da ce na poziciji broj jedan ostati u par narednih sezona osim ako se Djokovic,muraj,delpo ili neko treci ne povampire.U Federera nemam toliko poverenja $%&amp;5qw7
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: ATP Rankings

            Ma nema ga ko skinuti s prvog mjesta , osim koljena .

            Ali nadam se da nece biti problema s njima
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: ATP Rankings

              [quote author=FC Nadal link=topic=2171.msg192207#msg192207 date=1289231587]
              [quote author=bojanaBG link=topic=2171.msg192116#msg192116 date=1289227352]
              Dacho, ti ozbiljno mislis da ce Nadal sledece godine da osvoji sva 3 MS i RG?
              I da ce imati toliko srece da u tom trenutku Roger i Djokovic igraju ocajno, da je Delpo povredjen, da mu je najveci protivnik Verdasko...
              [/quote]

              Naravno da ozbiljno misli,zasto ne bi ozbiljno mislio.Eto kao da nikad nije igrao finala svih turnira na sljaci na kojima je igrao.

              Eto i da je tacno to sto ti kazes da je nemoguce da osvoji 3 MS I RG,ali je onda vise nego realno da osvoji 2 MS I RG,u to sam siguran. $%&amp;5qw7 I sa zalihom oko 5000 poena,zasto si tako sigurna da ce izgubiti poziciju?OK,bice tesko,ali to je sljaka. (*#^R^

              Neka Roger poslije AO ako bude medju TOP 3,pa cemu onda pricati o necemu. @(*6sd$%
              [/quote]

              Ko tu moze biti ozbiljan kad je od 2005. ostvario mizernih 176-6 na sljaci?

              Ako uzme Barselonu bice dobro,sve ostalo ce mu razgrabiti pravi majstori sljake
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Re: ATP Rankings

                [quote author=dallee link=topic=2171.msg192231#msg192231 date=1289234639]
                Ma nema ga ko skinuti s prvog mjesta , osim koljena .

                Ali nadam se da nece biti problema s njima
                [/quote]

                Mozda i ramena.

                Comment


                • Re: ATP Rankings

                  Nicija do zore nije gorela (*#^R^

                  plus da dodam, Nadal brani 7720 poena, posle AO-a pa zakljucno sa W, a Roger brani 2185 u tom periodu...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: ATP Rankings

                    [quote author=bojanaBG link=topic=2171.msg192309#msg192309 date=1289244715]
                    Nicija do zore nije gorela (*#^R^
                    [/quote]

                    Ali u ovom trenutku ne vidim kako bi se ta necija ugasila (odnosno ko bi je ugasio)!!

                    Do sljake ima pola godine vremena i niko u ovom trenutku ne moze da kaze sta ce ko uciniti. Rafa je svojim rezultatima u zadnjih 6 godina postavio standarde koje ni Borg nije pratio i uvek je osvajao 2 Masters 1000 krune a njegovo izadanje na Frens Openu je najdominantnije nekog igraca na bilo kom Slemu u Open eri. I mislim da smo se slozili oko toga da ne znamo ni koliko je jos mogao da pruzi ove godine na sljaci jer ga niko nije terao do krajnjih granica,mada ne vidim gde je on imao srece u svemu tome (to je njihov problem,ne njegov)

                    Taj Del Potro nikada nije igrao finale Masters 1000 turnira na sljaci,Federer nikad nije uzeo Monte Karlo ili Rim a Djokovic,nakon sjajne 2009. na sljaci,ove godine nije uradio apsolutno nista.. da ne pominjem da nisu mogli da osvoje male turnire u Beogradu ili Estorilu

                    Kako god oni igrali Rafa ce svoj standard izvuci i naredne godine jer radi kao manijak i ne potcenjuje nikoga (posle laganih pobeda u Monte Karlu vidjali smo ga kako trenira jer je znao da neki naredni protivnik moze odigrati mnogo bolje). Zbog njihove bedne igre ne bi trebali umanjivati njegov uspeh i prvi Clay Slam u istoriji tenisa. Nek se iduce godine poprave a on ce znati sta mu je ciniti na tih 5 turnira koje bude igrao
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: ATP Rankings

                      Nisam ja umanjila njegov ovogodisnji uspeh, samo kazem da nema sanse da ga ponovi sledece godine i u to sam poprilicno ubedjena.
                      Isto tako sam i ubedjena ako Djokovic i Delpo igraju svoj vrhunski tenis, da mogu da ga dobiju na sljaci.

                      I plus, Federer se vraca sledece godine na mesto no.1, makar za te 2 nedelje koje mu trebaju da obori rekord. On je tvrdoglav i veliki sampion i posto su ga svi otpisali, vratice se i pokazati sta je to tenis. l5&#039;%9

                      A i 7720 poena prema 2185 poena, matematika je na Rogerovoj strani, krajnje jednostavno l5&#039;%9
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: ATP Rankings

                        Nek bude prvi jos dve nedelje,zasluzio je i ja sa tim nemam problem... da bi gubio velike poene prvo,srecom,moras da ih osvojis a to niko ziv osim njih dvojice nije osetio

                        Kada su u pitanju Rafael Nadal i sljaka nista nije nemoguce,on ce se koncetrisati na osvajanje titula a tesko da bi ga pad sa prvog mesta mnogo obeshrabrio posto se sa pozicije broj 2 nakupio trofeja i uspeha o kojima svaki igrac (pocevsi od treceg na listi) moze samo da sanja. Trebalo je doci do pozicije broj 1 na kraju godine,izgubiti je i opet je vratiti.. to znaju samo on,Federer i Lendl

                        No da se vratim sljaci. Ubedjen sam da osvaja Monte Karlo,Barselonu,Rim i Frens Open
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP Rankings

                          Sam si potvrdio moje reci, a to je da su male sanse da ponovi sezonu kao ovu, da prodje sve turnire na sljaci bez poraza.

                          I da, mnogo zuri da sve osvoji u poslednje vreme, taj ide u penziju za 2 godine &amp;+I}\
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: ATP Rankings

                            Mislim da nema potrebe da ga toliko mrzis
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: ATP Rankings

                              Ja sam pre par nedelja naveo mali milion razloga zasto bi Federerov navijac u najmanju ruku trebao cijeniti Nadala,ali vecina ga mrzi,sto mi nikako nije jasno.

                              Comment


                              • Re: ATP Rankings

                                [quote author=bojanaBG link=topic=2171.msg192321#msg192321 date=1289245891]
                                Nisam ja umanjila njegov ovogodisnji uspeh, samo kazem da nema sanse da ga ponovi sledece godine i u to sam poprilicno ubedjena.
                                Isto tako sam i ubedjena ako Djokovic i Delpo igraju svoj vrhunski tenis, da mogu da ga dobiju na sljaci.

                                I plus, Federer se vraca sledece godine na mesto no.1, makar za te 2 nedelje koje mu trebaju da obori rekord. On je tvrdoglav i veliki sampion i posto su ga svi otpisali, vratice se i pokazati sta je to tenis. l5&#039;%9

                                A i 7720 poena prema 2185 poena, matematika je na Rogerovoj strani, krajnje jednostavno l5&#039;%9
                                [/quote]


                                Djokovic je do sada imao 9 pokusaja,poprilicno je uspjesan,za Delpa ne mogu nista da kazem.

                                Comment

                                Working...
                                X