Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP Rankings

    I zvanicno je gotovo!!!

    Rafa je Year end Number 1 na kraju 2010 &8@^J
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Re: ATP Rankings

      Stvarno svaka mu cast,ja jedva cekam Finis sezone,Novak brani cini mi se 3 000 poena tako rece Mijajljevic sinoc,ali ce Rafi biti mnogo tesko da te bodove odbrani u sledecoj,koliko god bio dobar
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: ATP Rankings

        Do aprila je miran jer Federera ceka i odbrana 2000 bodova iz Australije... od Monte Karla nek ide turnir po turnir pa sta bude,znajuci njega ne brinem da ce vecina titula biti odbranjena
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Re: ATP Rankings

          Inace,Del Potro je ispao iz prvih 10 po prvi put od pocetka oktobra 2008.

          Sa druge strane,Fernando Gonzalez ispada iz prvih 40 po prvi put od jula 2002. &Q45q@%
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Re: ATP Rankings

            Novak ima mnogo da brani,ali se nadam da ce ova forma da ga ponese,pa ce da osvoji jedan od dva mastersa..mog'o bi ovaj put Shangai..da ne prichamo o Matersu na zavrshnici...
            Mislim da ranking nije ni bitan toliko uostalom...zna se ko ce biti u prva 3-4 verovatno...
            Shansa za Fedexa i Muraja da sakupe neke poene u nastavku sezone...
            Gonzo je povredjen vec dugo...slabo je igrao...

            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

            Comment


            • Re: ATP Rankings

              Jedva cekam sledecu sezonu. Federer je obecao " Napadam broj 1" . Bice zanimljivo stvarno, a Federer me nikad nije izneverio &+I}\
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Re: ATP Rankings

                [quote author=ClayWarrior link=topic=2171.msg168580#msg168580 date=1284473949]
                Do aprila je miran jer Federera ceka i odbrana 2000 bodova iz Australije... od Monte Karla nek ide turnir po turnir pa sta bude,znajuci njega ne brinem da ce vecina titula biti odbranjena
                [/quote]

                Realno, nema sanse da on odbrani 9000 poena samo sa 3 GS i 3 MS, tako da mu sledece godine sledi pad sa no.1. Kao sto se ove godine to desilo Rogeru, a 2009. godine Nadalu.
                Problem je sto i ako dodje do finala gubi ogroman broj poena, a Roger sa tih turnira ne znam da li brani vise od 3000 poena (ovako napamet govorim, mrzi me da racunam).
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: ATP Rankings

                  Ali je fazon sto do Monte Carla razlika moze jos porasti , tako da mu ja ne predvidjam pad s 1. mjesta jos dugo, dugo

                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: ATP Rankings

                    [quote author=dallee link=topic=2171.msg168703#msg168703 date=1284490318]
                    Ali je fazon sto do Monte Carla razlika moze jos porasti , tako da mu ja ne predvidjam pad s 1. mjesta jos dugo, dugo


                    [/quote]

                    Pa razlika je samo AO, posle toga obojica nisu igrali Dubai i onda krecu mastersi u Americi gde Nadal ima bolje rezultate.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: ATP Rankings

                      Upravo, ali mislio sam na to da Rafa npr. osvoji AO , a Roger ispadne u 1/4 ili tako nesto ...

                      Ali, vidjet cemo . Kako god, nadam se da ce Rafa ostati cvrsto na mjestu broj 1
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: ATP Rankings

                        [quote author=bojanaBG link=topic=2171.msg168700#msg168700 date=1284490216]
                        [quote author=ClayWarrior link=topic=2171.msg168580#msg168580 date=1284473949]
                        Do aprila je miran jer Federera ceka i odbrana 2000 bodova iz Australije... od Monte Karla nek ide turnir po turnir pa sta bude,znajuci njega ne brinem da ce vecina titula biti odbranjena
                        [/quote]

                        Realno, nema sanse da on odbrani 9000 poena samo sa 3 GS i 3 MS, tako da mu sledece godine sledi pad sa no.1. Kao sto se ove godine to desilo Rogeru, a 2009. godine Nadalu.
                        Problem je sto i ako dodje do finala gubi ogroman broj poena, a Roger sa tih turnira ne znam da li brani vise od 3000 poena (ovako napamet govorim, mrzi me da racunam).
                        [/quote]

                        Sigurno nece dozvoliti transfer od 8000 bodova koji se ove godine omakao Federeru h5g6k8

                        Do Monte Karla ce moci jos vise da nabije ionako ogromnu prednost a posle toga ce imati dva meseca na svojoj podlozi. U Parizu i Londonu je u poslednjih 11 turnira igrao u 9 finala i uzeo 7 titula,ni to me ne brine. A odbrana US Opena bice najlepsa stvar koja je mogla da mu se desi


                        Ako Federer,Marej i Djokovic ponove sezonu kao ovu Rafa nece morati puno da brine
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP Rankings

                          Daleko je AO @(*6sd$%
                          Ja se nadam da ce Roger biti no.1 jos 2 nedelje, da obori Samprasov rekord i to je to, vise ne treba %QWT&amp;W Ali verujem u njega i mislim da ce se 2011. godine vratiti i ponovo imati odlicne rezultate na GS, to je ono gde je najvise podbacio
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: ATP Rankings

                            [quote author=bojanaBG link=topic=2171.msg168713#msg168713 date=1284490913]
                            Daleko je AO @(*6sd$%
                            Ja se nadam da ce Roger biti no.1 jos 2 nedelje, da obori Samprasov rekord i to je to, vise ne treba %QWT&amp;W Ali verujem u njega i mislim da ce se 2011. godine vratiti i ponovo imati odlicne rezultate na GS, to je ono gde je najvise podbacio
                            [/quote]

                            Kao sto mi sa druge strane verujemo da ce Rafa nastaviti gde je stao.. potpuno logicno
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: ATP Rankings

                              Da li smo videli pomirenje zadrtih fanova Rogera i Rafe u poslednjih nekoliko postova //h*svb &amp;(/+q

                              Ili svako tera svoju prichu... $#^%RT

                              Ova sezona je bila drugachija upravo u segmentu Rogerove i Rafine GS igre.Obelezhice je Rafina dominacija i Rogerov pad.Sledece godine Roger ima velike shanse da se vrati u priblizhno staru formu,kao shto je vec i radio.Rafa dosta brani,ali kako je krenulo ne bi bilo chidno videti Rafinu dominaciju i u sledecoj sezoni.
                              Sad,naravno,ochekujemo i vece uspehe drugih igracha.Berdih i Sod su ove godine pokazali da se dominacija Rogera i Fedexa mozhe ublazhiti...Ako bi se i Novak aktivirao kako zna to bi bilo odlichno..Muraj je sad u skroz nekoj chudnoj prichi...
                              Fedex ce imati veci pritisak da odbrani AO,a to je mesto gde bi mogli drugi da profitiraju...
                              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                              Comment


                              • Re: ATP Rankings

                                [quote author=Nyman link=topic=2171.msg168846#msg168846 date=1284545088]

                                Sad,naravno,ochekujemo i vece uspehe drugih igracha.Berdih i Sod su ove godine pokazali da se dominacija Rogera i Fedexa mozhe ublazhiti...Ako bi se i Novak aktivirao kako zna to bi bilo odlichno..Muraj je sad u skroz nekoj chudnoj prichi...
                                Fedex ce imati veci pritisak da odbrani AO,a to je mesto gde bi mogli drugi da profitiraju...
                                [/quote]

                                Ne mogu Berdih i Robin da budu ispred Noleta nikako !! Bez obzira na rang-listu i trenutne rezulate, Fedex i Rafa su najveci igraci danasnjice, pa Nole i Marej, a tek onda mogu da ulete ostali ...

                                Comment

                                Working...
                                X