Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuznetsova bukvalno nesposobna da zavrsi prakticno dobijen mec. Na kraju ce jos i izgubiti.

    Njih dve k'o u inat Kohly-u i Murray-u.

    Comment


    • Originally posted by Alemannia Aachen View Post

      Njih dve k'o u inat Kohly-u i Murray-u.
      Taman da saznaju kako izgleda izlazak sunca u Madridu

      Ako uspeju da probude Skota
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Odličan Kei.Taman da završe svi pa da natenane gledamo Endija kako ćaska sam sa sobom.
        Maki ja i dalje tvrdim da je Kei limitiran igrac bar u svojstvu sampiona ... Gde su bitne titule npr?
        Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Kako je igrao Nadal danas?

        Sent from my Grand X In using Tapatalk
        Po meni jedna od boljih partija na sljaci.

        Comment


        • Dobar I David, sjajno igra. Prelep mec, realno je da bude resen u treceg seta. Gofan cak mozda ima I malu prednost zbog toga sto prvi servira a I ima bolji servis od Japanca. Keiju je problem to sto ne moze da pritisne belgijanca, jer kad mu posalje dubok I ostar BH on dobija isto tako duboku I snaznu loptu. Bice zanimljivo do kraja.

          Sent from my Grand X In using Tapatalk
          OVAKO

          Comment


          • Kei je imao sve predispozicije,po meni ,da bude veliki šampion(dobro,ne baš kao Federer,Nadal ili Djoković),ali u rangu Mareja svakako.Ali povrede su ga upropastile.Kada kažeš"limitiran" ako misliš na servis i BH onda da,ali ne bih to nazvala tako-nego da ima prostora za napredak kada su ti segmenti u pitanju.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • On na BH-u je sve samo ne limitiran...

              Sent from my Grand X In using Tapatalk
              OVAKO

              Comment


              • Kei gubi previse energije u uvodnim rundama, mora ovakve meceve lakse da resava.

                No, za jedan veliki skalp na RG je vise nego kadar, zato ce zreb biti od kljucne vaznosti, kako za njega, tako i za druga dva pretendenta na titulu
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Jel besplatna registracija?
                  t3nnis.tv je torrent tracker, ne placa se nista, samo treba da dobijes pozivnicu da bi se registrovao.

                  Comment


                  • Sam je kriv Gofan, ali svaka cast Keiju za vinera na brejk lopte.

                    Sent from my Grand X In using Tapatalk
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Kako je igrao Nadal danas?
                      Po meni jedna od boljih partija na sljaci.
                      Ikada.

                      Originally posted by zdravkelja View Post
                      t3nnis.tv je torrent tracker, ne placa se nista, samo treba da dobijes pozivnicu da bi se registrovao.
                      A ko može da mi pošalje pozivnocu?

                      Kad se registruješ jel možeš za dž da gledaš?
                      Last edited by goku; 07-05-15, 00:37.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Kei je imao sve predispozicije,po meni ,da bude veliki šampion(dobro,ne baš kao Federer,Nadal ili Djoković),ali u rangu Mareja svakako.Ali povrede su ga upropastile.Kada kažeš"limitiran" ako misliš na servis i BH onda da,ali ne bih to nazvala tako-nego da ima prostora za napredak kada su ti segmenti u pitanju.
                        A glava?

                        Comment


                        • Strasni mecevi jucer. Bas za uzivanje.

                          Zahvaljujuci sampionskom mentalitetu, Kirjos je iskoristio slabije izdanje Federera i specificnost uslova u Madridu. Ima strasan FH i srce kao kuca. Time je postao treci igrac koji je pobijedio i Rafu i Federera u prvom susretu. Ostala dva su Hrbati i Koredja.

                          Svejedno, mec dana je bio Nishikori-Gofan. Kai ocigledno odgovaraju uslovi u Madridu. Gofan je odlican igrac na sljaci, dokazao je to u RG-u i protiv Federera i protiv Novaka. Odlican tajming ali nema Nishikorijevu ekslozivnost. Mislio sam da ce Kai da ga pomete kao sto je ucinio u Miamiu. I krenulo je tako. A onda se desilo neocekivano. Gofan je pokazo da dubinom i ranim udaranje loptice mozes da otupis ostricu Nishikorijevog napada. Uzeo je set, u trecem je bio skoro ravnopravan.

                          Gofan ce biti neugodan protivnik za svakoga. Ponovo se pokazalo koliki je hendikep Nishikorijeva visina. Ima najbolju sestu brzinu na svijetu, ali ne mozes dobijati turnire igrajuci stalno u sestoj. Trebas ponesto da osvojis lakse. Nema servisa da pomogne a peta mu je brzina losija od pete brzine najboljih na turu.

                          Poslije sinocnjih meceva sam siguran da je Novak postupio pravilno. Uslovi u Madridu su previse specificni. Prilogodjavati se njima a potom se nanovo prilagodjavati uslovima na nadmorskoj visini, nije vrijedno 1000 bodova.

                          PS

                          Stefane,

                          Preporucio bih ti da poslusas Lenjina.
                          Last edited by NI; 07-05-15, 09:07.

                          Comment


                          • Tacnije sesti koji ih je pobedio u prvim susretima
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Tacnije sesti koji ih je pobedio u prvim susretima
                              Reci mi koja trojica su uspjela osim Kirjosa, Koredje i Grbatog?

                              Comment


                              • Pitaj Grega Sarka, suvise mi je nebitno da bih to trazio.. mnogo mi je vaznije da udje u 1/4 i prekine crnu seriju U20 igraca na Mastersima
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X