Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem jako kvalitetni mecevi danas



    off
    Prosao mi ban???!!?
    ovo mi je prvi post jos od wimbldona prosle godine kad sam dobio ban na 1 godina nisam ocekivao da ce biti smanjen .....

    Inace u pogled mecevima zelim proslogodisno finale odnovo
    Last edited by V.Patcev; 09-05-15, 11:56.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post


      Kakav strah u kosti je utjerao veliki Kei, kad se našteli ovako za FH...znaš da se samo slikati možeš
      Veci nego Federer?

      Comment


      • Nešto se ne sjećam da se iko ikad Federera ovoliko bojao

        Comment


        • Ja bas volim Keija i ne smeta mi ako bi Nadal izgubio od njega. Gotivan je momak, miran, kulturan, ne drami na terenu, igra spektakularan tenis i ne boji se nikoga. Bolje od njega nego od klovna Fogninija koji nakon pobede nad Nadala u sledece kolo gubi kao najveci mucenik.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Nešto se ne sjećam da se iko ikad Federera ovoliko bojao
            Nemoj mi reci da se Federera niko nikad nije bojao. Igraci ala Ferer ga se jos uvijek boje.

            Ali je istina da se ja bojim Nishikorija vise nego ikoga drugog. Ima jos koji Novakov navijac koji ga se pribojava ali niko koliko ja. Kad Novak igra sa drugima sve zavisi uglavnom, a cesto i u potpunosti, od Novaka. Kad igra sa Kaiom tek treba da se dokaze da sve ne zavisi od Nishikorija.

            Comment


            • Jasno Toniju nakon prvog poena da ovdje nemaju šta tražiti

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Jasno Toniju nakon prvog poena da ovdje nemaju šta tražiti
                Vidio sam da si izbrao Nadala proslo kolo na suicidu. Mislio sam sto ovo shminka radi, ali poslije 4 gema, ne jednog poena, bojim se da bi mogao biti u pravu.

                Comment


                • Ako sad ne ukaki, prejeftin promašaj maloprije na 30 oba

                  igranje ovih drive voleja treba kažnjavati zatvorom...odigraš ga, 15 dana u zatvor...ako ga pri tome i promašiš...onda mjesec
                  Last edited by shminka; 09-05-15, 14:43.

                  Comment


                  • Sjajan mec,Berdih nikad bolji protiv Rafe na sljaci,Rafa takodje odličan

                    Comment


                    • Stari Berdih već bi imao set zaostatka. Pametno i mirno igra.
                      Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                      Comment


                      • Rafa neke poene igra sampionski, ali Tomas je znatno stabilniji nego ranije
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Ovu zavrsnicu Rafa odlican, Fh ponovo mocan i donosi prevagu
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Najbolji Rafin set u godini, bez ikakve konkurencije...FH na vrhunskom nivou

                            Mora Tomas bolje u nastavku meča, ovo nije dovoljno, mora produžiti relije i kloniti se FHa maksimalno

                            Comment


                            • NI,mislim da na ovako suvoj sljaci Madrida od Novaka ne bi ništa zavisilo protiv Rafe?

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                NI,mislim da na ovako suvoj sljaci Madrida od Novaka ne bi ništa zavisilo protiv Rafe?
                                Sad si i ti poceo.

                                Prvo me shminka zezao sa Nishikorijevim FH, sad ti sa Rafom na suvoj sljaci. Berdih je osim prvog servisa igrao najbolje sto moze. Cak je manjkavost prvog servisa nadoknadio sa dva nevjerovatna druga servis i sve jedno nije imao sanse. Da je dobio set to bi bila kradja. Nada servira odlicno. Return odlican. FH super ubojit. Upravo onakav kavog ga pamtim na suvoj sljaci.
                                Last edited by NI; 09-05-15, 15:33.

                                Comment

                                Working...
                                X