Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Gran Premio bwin de España, Jerez

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vjerujem da ovo MM dobija.
    A nadam se da će 46 opet da ima neki brutalan lov.
    U svakom slučaju jedva čekam.

    Comment


    • #47
      Pa ne znam baš da li će MM dobiti danas trku.Da nema te povrede,onda bih mogao da kažem da je favorit.
      Po meni Doktor je favorit.Ne pričam to iz ugla njegovog fana,već iz realnog ugla.Znam da je Lorenco konačno u elementu,ali sta mislite gde je Lorenco najslabiji?Najslabiji je u direktnom duelu,a Doca je tu najjači.Mrgud ima veliki problem na psihološkom planu.Doca je u formii.Jedinu šansu za Lornca vidim da pobegne odmah i napravi razliku u suprotnom,ne dajem mu neke šanse.

      Comment


      • #48
        Originally posted by cavu View Post
        Pa ne znam baš da li će MM dobiti danas trku.Da nema te povrede,onda bih mogao da kažem da je favorit.
        Po meni Doktor je favorit.Ne pričam to iz ugla njegovog fana,već iz realnog ugla.Znam da je Lorenco konačno u elementu,ali sta mislite gde je Lorenco najslabiji?Najslabiji je u direktnom duelu,a Doca je tu najjači.Mrgud ima veliki problem na psihološkom planu.Doca je u formii.Jedinu šansu za Lornca vidim da pobegne odmah i napravi razliku u suprotnom,ne dajem mu neke šanse.
        Da budeš u duelu s nekim moraš da imaš dobar tempo , a rossi je trenutno sporij od lorenza 0.3+ odprilike... rossi mora biti ispred horhea ako namjerava da pobjedi, horhe je trenutno favorit iskreno...


        Lorenzovo tempo tu negdje 1.39.400

        dok je doktor oko 1.39.750...

        i iskreno ja bi bio sretan kad bi rossi bio na podiumu ( drugo mjesto supeeeeer ) a pobjeda to bi bilo nevjerovatno jer horhe leti :P ^^
        Last edited by Valentino Rossi #46; 03-05-15, 10:50.
        Valentino Rossi #46

        G.O.A.T

        Comment


        • #49
          Lorenzo ako ne pobedi ovu trku i završi van podijuma mislim da je to to za ovu godinu, Rossi skoro uvek ima bolji trkači tempo u samoj trci,Marquez ne će baš odustati od pobede tek tako bez obzira na povredu,mislim i da su Dukatijevci tu, spremni za podijum a možda i nešto više

          Comment


          • #50
            Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
            Da budeš u duelu s nekim moraš da imaš dobar tempo , a rossi je trenutno sporij od lorenza 0.3+ odprilike... rossi mora biti ispred horhea ako namjerava da pobjedi, horhe je trenutno favorit iskreno...


            Lorenzovo tempo tu negdje 1.39.400

            dok je doktor oko 1.39.750...

            i iskreno ja bi bio sretan kad bi rossi bio na podiumu ( drugo mjesto supeeeeer ) a pobjeda to bi bilo nevjerovatno jer horhe leti :P ^^
            Prijatelju,Rosi je bio u Argenti i sporiji od Markeza celu sekundu na treninzima

            Comment


            • #51
              Originally posted by cavu View Post
              Prijatelju,Rosi je bio u Argenti i sporiji od Markeza celu sekundu na treninzima
              molimm???? ni blizu istine , ja bi volio da vale pobjedi mada je tesko al eto vidjecemo daj Boze da bude kako ti kazes ^^
              Last edited by Valentino Rossi #46; 03-05-15, 12:25.
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • #52
                Pogledaj rezultate iz Argentine i vidi

                Comment


                • #53
                  Pa ni na jednom treningu koliko se secam nije bio blizi od 3-4 desetinke iza mm... na kvalifikacijama cini mi se i celu sekundu iza...

                  trkacki tempo je nesto drugo i Doktor uvek najbolje ostavi za najvaznije mada se slazem s tobom da je Lorenco impresivan i moguce da cemo po prvi put ove sezone videti da ima bolje izdanje od timskog kolege, nadam se da gresim...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #54
                    idemo ROSSI!!!

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • #55
                      Vai, vai, vai

                      Comment


                      • #56
                        Dovi se zeznuo

                        Comment


                        • #57
                          Za sada fenomenalna trka, Lorencu "pao mrak na oci" mada je MM uvek raspolozen
                          Pozadi Doktor za trece mesto sa EsP i Krybice spektakularno do kraja
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • #58
                            Na kraju ipak bez većih uzbuđenja.
                            Lorenzo pokidao konkurenciju.
                            Honda ima razloga za zabrinutost. Sami su sebe ostavili sa jednim vozačem protiv Yamaha.
                            Biće ovo pravi test za MM.

                            Comment


                            • #59
                              Lorenco se vratio, Markez i Rosi campionski odradili za podijum.
                              Ocekuju nas tek pravi spektakli izmedju njih
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • #60
                                Razgranala grana Jorgovana . Samo , nije trebao da skrši zastavu .
                                Bravo Kale !
                                Biće Lemanja u Lemanu .

                                Comment

                                Working...
                                X