Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 NBA PLAYOFFS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta, moglo je finale biti bas pravo uzivanje.
    sigpic

    Comment


    • sad i ja procitah vest na sajtu nba. gotovo. jbg. otvorilo se sve golden stejtu, mada sledece sezone ako kevsi budu zdravi ne moze im niko nista.

      ne mogu a da se ne osvrnem, kolko le bron nema srece, prvo 2007, a sad 2015e. bukvalno sam mora da igra finale.

      Comment


      • Comment


        • Metla.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Zao mi je i zbog Kyriea, a i zato sto ce ljudi sada reci da je Golden State srecno uzeo titulu i pocece price da uopste ne bi osvojili da je Irving bio zdrav. Ovo je tim koji je na zapadu imao 67 pobeda, dobijao utakmice sa prosecno 10 razlike i bio najbolji ofanzivni i defanzivni tim lige (moguce i da su ih Clippersi pretekli za najbolji napad, ali i ako jesu razlika je minimalna). Pola njihove klupe bi za Cleveland igralo 25 minuta po tekmi. Mogu da se prilagode svakome, a onu njihovu petorku sa Greenom na petici je nemoguce braniti. Sinoc su odigrali prosecnu utakmicu za njihove standarde pa su opet dobili. Ubedljivo su najbolji tim cele sezone i zasluzeno ce uzeti prsten. Steta samo sto se nisu sastali sa Spursima, ali to je vec prica za drugu temu.

            Ako nista, igracemo LeBrona + do kraja sezone.
            sigpic

            Comment


            • Da mi sacekamo prvo. Bili su mi Warriorsi blagi favoriti i pre ovoga, sad su dosta veci, ali ne otpisujem ja Cavse dok god im igra ona zivotinja zvana LBJ. Mnogo lud decko. Kad ti od Dellavadove napravis igraca, nema tu mnogo sto da se doda

              Comment


              • Šta mogu Kavsi bez 2 nosioca?

                Analiza:

                http://www.doubledouble.rs/imaju-li-...stavku-finala/

                Comment





                • hahahahaha

                  nije ovde nista gotovo, bit ce ovo jedno od boljih finala zadnjih godina.

                  Comment




                  • sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Comment


                      • Neprepoznatljiv Golden State sinoc. Deo zasluga ide i odbrani Clevelanda naravno, ali onoliki broj suteva u ranim sekundama napada, bez ijednog dodavanja ili picka je nekarakteristicno za ovaj tim. Razumem ja da oni zive od suta za 3, ali te trojke su njima cele sezone otvorene i iskreirane posle odlicnog kretanja lopte i igraca bez lopte. Bice bolje u sledecoj tekmi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bice ovo sedam tekmi, ako GSW ne digne igru, bar u napadu, a to ce se u jednom momentu sigurno desiti. Ne verujem da ce se ponoviti onakvo vece. Cavsi ovise od LeBrona, ali i od timske odbrane, Dellavedova, Tristan, Mozgov, igraci koji su ogroman posao odradili.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ja cenim da ce ici u 5 i da ce biti dosta slicno proslogodisnjem finalu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nema sanse,ne dozvoljava to LBJ dva puta.Previse je mocan,previse...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Ne kazem ja to zato sto ne postujem LeBrona ili sumnjam u njegove mogucnosti, naprotiv. Vec mi je ovaj Golden State prejak, samo da krenu da igraju kako znaju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X