Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Svaka cast Rosiju na pobedi! Apsolutno zasluzeno. Markez je trebao da se povuce iz duela cim ga je Rosi obisao. Valjda ce mu ovo biti za nauk. Dovi odlican, Kal napokon na podijumu i Janone cetvrti standardno sve u svemu, odlicna trka. Eto, steta sto je Markez pao, ali opet, sam je kriv i nema govora da je Rosijeva greska...

    Comment


    • #92
      Originally posted by Miletić View Post
      hahahahaha da ja potpuno to smetnuo s uma
      moze strucno misljenje ratnika na sljaci, to je moj slobodan prevod???

      p.s. REPRIZA POD OBAVEZNO
      i onda cu da vracam televiziju 72 sata unazad naredna 3 dana da gledam jos koji put
      Ja sve Rosijeve pobede skidam sa neta i slazem u arhivu, pa onda rezanje na cd
      Da se za 10-15 godina podsetim kako je to bilo nekad...

      Comment


      • #93
        MM - HARD
        VR-EXTRAHAAARD !

        Comment


        • #94
          Neverovatna trka , 10 je na vidiku , pogotovo sad kad je usao u glavu i Markezu ...

          Voznja kao od pre 10 godina , neverovatan covek , svaka mu cast ...

          Comment


          • #95
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Da je koštao Rossija trke, dobio bi kaznene poene i bio pod opakim napadom javnosti. A to bi se teško desilo jer zadnja guma uvek pobeđuje... Ovako može samo da bude kivan na sebe i na svoje nestrpljenje. To ga je koštalo 20p u šampionatu, a sad će morati da pokaže kakav je kad već posle 3 trke mora da nadoknađuje 30 poena...
            A mislim da je jasno da ce mu direktni konkurent biti Rosi,jos uvek nije imao Rosija na grbaci i to konkurentnog Rosija,to je malo ozbiljnija situacija,sto se tice trke,trebao je Markez da ga pokosi u krivini a ne da saceka da se Rosi ispravi

            Comment


            • #96
              COVEEEEEKK JE LEGENDAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
              kakva trka strasno znaci
              Kad je odvezao najbrzi krug ja gledam i ne verujem.
              Covek ima breee 15 godina!
              GRANDE VALEEE

              Comment


              • #97
                Originally posted by Dejan NS View Post
                Voznja kao od pre 10 godina , neverovatan covek , svaka mu cast ...
                Apsolutno! Samopouzdanje, svet o sopstvenoj snazi, gura svoju priču celog vikend, ne juri vremena, juri trkački tempo i ne smeta mu kad se slabije kvalifikuje. Marquez je pogrešio što je izabrao mekšu gumu, ali to je njegov problem sad...

                Comment


                • #98
                  Ona Doktorova recenica na kraju intervjua mi jos odzvanja u glavi... Taj iskren osmeh uz konstataciju da je dosao vec do 2 pobede i ono “I think we can fight to the end” znamo svi vrlo dobro sta to znaci

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #99
                    Čekajte, čekajte, pa šta mislite da onaj #10 na dresu nije bila poruka između redova...

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Čekajte, čekajte, pa šta mislite da onaj #10 na dresu nije bila poruka između redova...
                      hahaha, djavolcicu. Moze se i binarno gledati. Pa mislim da bi u Herezu trebao nositi 11, za 3. pobjedu lagano
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • Evidentno je ko je bio brzi u zavrsnici, i bilo bi lepo da se zavrsilo bez kontakta.
                        Ipak, nijedan od njih dvojice nezeli da se preda tako lako, pa zato ni sam incident nije toliko iznenadjujuci.
                        Znam da je tesko timu Marc Marqueza sto je pao i ostao bez bodova, ali zamislite scenu gde Rossi pada a MM nastavlja i pobedjuje iako je Matori istopio deficit od 4+sekundi?
                        Da prespavamo i premotamo snimak, pa da kazemo nesto.
                        Vale je imao besprekoran menadzment guma, dok je Marc tu podbacio.
                        Evidentno je da se vise nemoze Matori iskljuciti iz kalkulacije za pobede, kao i da ostali nisu tu(Ducati) radi popune grida.
                        Ispravan stav i ohladjene glave reci ce da je Rossi bio bolji takmac danas.
                        Ono sto me raduje je ono sto sledi.
                        Sjedne strane lik koji dozivljava drugu mladost pun samopouzdanja, a prekoputa MM(MaliMatador) koje ce tek da se uhvati sa rogovima u duel.
                        Tek dolazi ono najbolje...
                        sigpic
                        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                        Comment


                        • Originally posted by cavu View Post
                          Evo javlja se opet kao i pred svaku trku optimista...ROSI POBEDJUJE!!!!
                          ovo cu da ponavljam pred svaku trku!!!!!

                          Comment


                          • Ma da imam koju petardu pa da bacim . Slatka pobjeda, mada bi bila sladja da nije bilo pada... Uh covjece kakva liga samipona, aba liga, za ovo se navija

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Znaci sta je ovo???????? Jel moguce da cemo toliko biti privilegovani da gledamo najveci povratak u istoriji moto trka??? Ponosan sam sto navijam za Rosija!!!! Mali moze samo da se cisti sa staze, jos sad kad Rosi krene da se igra sa njim....bice jos samo jedan Bjadji ili Stoner.

                              Ja ne verujem kakvu sam trku gledao ...kakav povratak....kakva snaga I volja.
                              Covek je prava legenda....bez teksta sam.

                              Comment


                              • Mileticu,ako vec ne gledas reprizu,da li bi bio ljubazan da javno priznas da li si vise uzivao kad je Markez pao ili kad je trcao bespomocno ili mozda nesto trece ali iskreno iz srca?

                                Comment

                                Working...
                                X