Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @AyrSen- ne slazem se s tobom da MM nece vise postovati Valeta, pazi kad bi svi digli ruke i vozili kao da su sami na stazi bio bi haos, blago receno pokolj. MM prosto ima vise nego dovoljno samopouzdanja i ogroman talenat koji mu omogucavaju da ide do same granice, grize moje mace za svaku trku i to je nesto sto volim kod njega. Nema staticnog stanja, nema onoga sedi i cuti, prosto se bori...
    Uostalom sam je vise puta naglasio kako voli izazov, pa ovo je vise od toga : ))
    sigpic

    Comment


    • Markezovci može te plakati za padom koliko hoćete,desio se pa šta i drugi su padali zbog njega i nikom ništa ,ko je kriv totalno je ne bitno, bitno da su svi ne povredjeni,biće trka još pa nek se dokazuju na stazi
      Last edited by bruda; 21-04-15, 15:02.

      Comment


      • Ja se ne secam da ze ovoliko pisalo i kad je Bautista izbacio Rossija

        Comment


        • Originally posted by AyrSen View Post
          Pre svega ono sto mene odvaja od vas je to sto mi je svejedno ko ce izaci kao pobednik iz ovakvih duela, s obzirom da nisam ni Rosijev ni Markezov navijac.
          Drugo, Rosi je legenda i ziva ikona moto-sporta i kao takvom mnogo toga moze i mora da se progleda kroz prste... prosto, covek puni tribine i kase. Gotovo svim mladim vozacima je idol i zbog toga ima veliku odgovornost za sve sto kaze van staze i sto uradi na stazi! U tom delu trke bio je dovoljno brz da s lakocom i hirurski precizno, kao sto je i celu trku vozio, prestigne Markeza kome su gume prakticno bile na izmaku i koji nije imao nikakvu sansu. Na taj nacin bi pokazao zbog cega je MotoGP mesto za najbolje, ali.. jedno je 25 bodova a sasvim drugo 5! E sada cemo gledati nesto drugo... Makez vise nece respektovati ni njega, i ne verujem da ce bilo kome biti prijatno da gleda Doktora kako se valja po sljunku, a neminovno ce se dogadjati, jer momak ima srce kao kuca i dovoljno je bezobrazan. Bar su se stekli svi uslovi za tako nesto, iako to nekako vise pristaje klincima...
          I jos nesto... Ne mozete ocekivati od momka koji ima 22 g. kome krv kljuca na Hondi sa preko 260 KS da kalkulise kao vi koji sedite ispred kompa.
          Nemoj tako,ima nas neutralnih nekoliko ovde,mada cini mi se da ti ipak malo vise naginjes ka Markezu

          Comment


          • Nista ne birinite Marquezovi su preplakali dusu...
            Cisto da znate nije samo Lorenzo imao problema... Bradl je imao problema s elektronikom
            “It was not an easy race for me. I am very sorry for the result, I did not have a bad start, but after 10 laps, I started to have problems with the electronics and the tires especially in the fast corners. Up to that point I was fighting for the head of the Open class but then everybody passed me. We have to analyze the data, to understand what happened and get ready for Jerez”.
            sigpic

            Comment


            • Mislim da moze lock komotno ...kakva race direction ....mi smo bre rasvetlili slucaj

              Comment


              • Originally posted by Drezik View Post
                Ja se ne secam da ze ovoliko pisalo i kad je Bautista izbacio Rossija
                ovo je sad polemika, tamo smo samo svi kolektivno ispsovali Bautistu i zavrsili
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • I to je tačno...

                  Comment


                  • Nije mi drago sto je Marquez pao ali mi je drago zbog sampionata sto su skinute rukavice ...mislim da je ovo prvi put da je Marquez dobio ozbiljan udarac i jedva cekam da vidim njegov odgovor ako neko moze da se nosi sa Rosijem to je on cak verujem da ce na kraju sezone izaci kao pobednik ( uf kolko ne volim Rosija kad sam poceo da navijam za Marqueza ) u svakom slucaju Doktor je za postovanje nisam ocekivo da moze jos jednom da se vrati u igru za titulu SVAKA CAST!!! ...Cal me je odusevio samo jos malo da se obuzda da ne pravi greske i bice sve o mnogo bolje....i jos jedna stavr jel ste primetili koliko je Vinjales bio besan sto nije obisao na kraju cini mi se Redinga? kakav ce to vozac biti samo da igra pametno sto se tice odabira ekipa jos mi je draze sto je to prvi vozac koga sam ispratio od Moto 3 do Moto GP-a...voleo bi da menja Lorenza mislim da od 2017 ce biti savrsen vozac za Yamahu....
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Vinales je trenutno u onoj tihoj fazi razvoja, ali ide to sve kako treba...

                      Comment


                      • Slazem se vrhunski vozac u svakom slucaju jedva cekam da udje u ozbiljnije borbe...
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • Originally posted by cavu View Post
                          Da budem iskren to je tačnoo.Ali baš iz razloga što si pomenuo bih da gledam SK.Sad mi je toliko krivo što nisam mogao da čujem Srđana u neverici,dok je Rosi stizao Markeza.
                          A i da budem iskren dobri su komentatori i Srđan i Aca,volim da ih slušam.Mislim da ih previše kritkujemo,a gotovo da nema razloga za to.
                          Naravno, volim i ja da ih slušam, i kraljevi su, samo Srđan nekad pretera, ali nećemo mu uzeti za zlo jer je fenomenalan komentator, obojica. Zna li ko da li će praviti opet neki specijal kao kad su išli u Muđelo? Bilo bi lepo
                          Last edited by Cassius Clay; 22-04-15, 13:26.

                          Comment


                          • Vale=Maradona : ))
                            sigpic

                            Comment


                            • Vazda odlični tekstovi...

                              Comment

                              Working...
                              X