Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Tek se sada vidi kako treba.
    Realno Makez je kriv za ovaj incident. Kad tad doće ga glave ovaj brezobrazluk, odnosno ovakva njegova vožnja.

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      za 90% duzine motora je ispred njega, racuna to kao obilazenje i nastavlja da vozi idealnom putanjom, e tu se nasao prednji tocak mm... Doktor je morao desno da bi bolje usao u levu krivinu koja sledi...
      Potpuno si u pravu, a Markesova izjava to nedvosmisleno potvrdjuje
      Markes: Valentino je Valentino
      Aktuelni šampion kraljevske klase Moto GP šampionata Mark Markes rekao je da je razočaran posle Velike nagrade Argentine koju nije uspeo da završi. Vozač Repsol Honde je vodio od starta do pretposlednjeg kruga na stazi "Termas de Rio Ondo", kada ga je pretekao Valentino Rosi na Jamahi. Tom prilikom došlo je do incidenta, a Markes je pao sa motora. "Šteta je to što se desilo jer smo imali dobru trku. Bilo je zanimljivo, odlučili smo se za drugačije gume od Valentina, zato što sam osetio da nismo dovoljno konkurenti kao sa tvrđom komponentom. Strategija nam je dobro funkcionisala i zbog toga je šteta zbog toga što se desilo u pretposlednjem krugu. Kada sam video da me Valentino sustiže, odlučio sam da pričuvam pneumatike, jer sam znao da ćemo se boriti do kraja. Borili smo se duž nekoliko krivina i, nažalost, dotakli smo se i ja sam izleteo. Oduvek sam govorio da mu je on idol i neko koga želim da dostignem i zato uvek učim od njega. Već mislimo o Heresu i tome kako ćemo da vratimo izgubljene bodove"-bravo za Markesa
      Izvor"Kurir"
      Last edited by jovan; 20-04-15, 12:02.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        A ne ne ne , prica ide ovako

        Krivina na desno : Rossi : Nesto mi smeta , cek da probam da ga otresem

        .....

        Krivina na levo : Yup , bio sam u pravu nesto mi je smetalo

        Comment


        • Pogledao sam snimak trke, onako opusteno bez tenzija koje su postojale sinoc Prvo sto sam primetio je to da je Rosijev najbrzi krug trke bio 1.39.00 a u kvalifikacijama je vozio 1.38.890. Svi ostali vozaci, ukljucujuci i Markeza su vozili oko sekunde sporije najbrze krugove nego u kvalifikacijama, to je neverovatno. Odmah se setim jednog intervjua koji je imao Cal Crutchlow prosle godine, gde je pricao o tome koliko ide u teretanu, koliko vozi biciklu da bi bio u formi i da bi mogao da izdrzi 20 krugova trke, a onda je pomenuo da postoje neki vozaci koji nikad u teretanu nisu usli, ne znaju kako izgleda teg ali kad sednu na motor nesto im "kvrcne" u glavi dobiju neku ludacku snagu i voze kao manijaci tih 20 krugova trke. Mogu samo da pretpostavim na kojeg vozaca je Cal mislio prilikom ove izjave

          I da se osvrnem na Lorenca, sta li je njemu sad u glavi? Nego, jel bi voleo neko od forumasa da vidi rokadu Vinales-Lorenco za sledecu sezonu?

          Comment





          • za one koji hoce da gledaju jooos

            Attached Files
            Last edited by Valentino Rossi #46; 20-04-15, 12:43.
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • Ja znam samo da ukoliko vidim broj 10 umesto 46 na motoru ima da se opijem iako nikad kap alkohola nisam uzeo...

              MM je vrhunski vozac tu price nema , losi komentari su potpuno bezpotrebni vezano za njega ... Mislim da je naisao ove sezone na tvrdji orah nego sto je mogao i zamisliti , prosetao se dve god kroz Moto GP i zasluzeno osvojio titula , ali je doslo vreme za dopunsku nastavu iz ordinacije ...
              Samo prizeljkujem ciste borbe do kraja sezone ...
              Ovo je izgleda gore od narkomanije , jedva cekam sledecu trku a sad odo da odgledam jos jednom ...

              Comment


              • Spoiler
                IZVINjAVAM SE AKO SU VEĆ PRIJE POSTAVLJENE OVE SLIKE



                Grande, Grande, Grande!!





                Comment


                • VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Samo jedno pitanje da je drugacija bila situacija da je Marc pretekao Rossia, ovaj njemu uleteo i zavrsio van staze, da li bi ste ostali pri tome da Marc nije kriv?!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Brana View Post
                      Samo jedno pitanje da je drugacija bila situacija da je Marc pretekao Rossia, ovaj njemu uleteo i zavrsio van staze, da li bi ste ostali pri tome da Marc nije kriv?!
                      Što se mene tiče, ja sam uvjek bio objektivan. Nekad preskočim da komentarišem incidente, nekad kometarišem. I sama znaš da je Markez kriv za ovu nesreću i da mu nije prvi put da stavlja sebe i pritom druge vozače u neugodne situacije. Da je bila obrnuta situacija, naravno da bi Rosi bio kriv, barem za mene. Sve je ovo trka, sve su to čari Moto trka. Da nema toga, trke bi bile dosadne i na ništa nebi ličile. Sve u svemu treba da budemo zadovoljni jer konačno imamo prve trke...

                      Comment


                      • Ne kazem da je Rossi kriv, Marc je zeznuo posteno s izborom guma, realno niko nije mislio da ce sedeti iza Rossia i cekati da se nesto dogodi, uostalom i Rossi je rekao : “Marquez is a rider who is all or nothing…” Dakle svi smo znali da ce MM sto pre pokusati da ga pretekne, doslo je do cega je doslo i skupo je svoju brzopletost platio...
                        Mada verujem da su uloge bile zamenjenje 95% forumasa bi i dalje tvrdilo kako MM nema obzira, kako je bahat itd. ne kazem da to nije istina, ali bi ste mu jako lako prepisali, nesto za cega ocigledno nema osnovne, kao sto ovde nema svrhe prepisati Rossiu krivicu...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brana View Post
                          Samo jedno pitanje da je drugacija bila situacija da je Marc pretekao Rossia, ovaj njemu uleteo i zavrsio van staze, da li bi ste ostali pri tome da Marc nije kriv?!
                          Zasto sam ja mislio da je to Bautistin posao ?

                          Comment


                          • Originally posted by Brana View Post
                            Ne kazem da je Rossi kriv, Marc je zeznuo posteno s izborom guma, realno niko nije mislio da ce sedeti iza Rossia i cekati da se nesto dogodi, uostalom i Rossi je rekao : “Marquez is a rider who is all or nothing…” Dakle svi smo znali da ce MM sto pre pokusati da ga pretekne, doslo je do cega je doslo i skupo je svoju brzopletost platio...
                            Mada verujem da su uloge bile zamenjenje 95% forumasa bi i dalje tvrdilo kako MM nema obzira, kako je bahat itd. ne kazem da to nije istina, ali bi ste mu jako lako prepisali, nesto za cega ocigledno nema osnovne, kao sto ovde nema svrhe prepisati Rossiu krivicu...

                            da su uloge bile zamenjene 100 posto sam siguran da bih se rosi vec posle prvog kontakta povukao i cekao bolju priliku ....a ne bahato uletao u ovog ispred
                            da je bila identicna situacija a rosi padne kao mm ...rekao bih naravno da je rosi kriv iako sam njegov fan
                            ali bilo kako bilo ...dobro se i zavrsilo.....rossi je imao odlicnu trku s obzirom da je krenuo sa 8 pozicije i pored toga malo bio izguran od ianone-a...preziveo je dva kontakta sa mm-om i stigao prvi..nista lepse....nek se samo tako nastavi bez padova i bice super

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Sve je jasno kao dan,Markez je isao svesno na kontakt a Rosi mu je malo pomogao da se odluci,odnosno da se ne predomisli

                              Comment


                              • Originally posted by Maniac View Post
                                Pogledao sam snimak trke, onako opusteno bez tenzija koje su postojale sinoc Prvo sto sam primetio je to da je Rosijev najbrzi krug trke bio 1.39.00 a u kvalifikacijama je vozio 1.38.890. Svi ostali vozaci, ukljucujuci i Markeza su vozili oko sekunde sporije najbrze krugove nego u kvalifikacijama, to je neverovatno. Odmah se setim jednog intervjua koji je imao Cal Crutchlow prosle godine, gde je pricao o tome koliko ide u teretanu, koliko vozi biciklu da bi bio u formi i da bi mogao da izdrzi 20 krugova trke, a onda je pomenuo da postoje neki vozaci koji nikad u teretanu nisu usli, ne znaju kako izgleda teg ali kad sednu na motor nesto im "kvrcne" u glavi dobiju neku ludacku snagu i voze kao manijaci tih 20 krugova trke. Mogu samo da pretpostavim na kojeg vozaca je Cal mislio prilikom ove izjave

                                I da se osvrnem na Lorenca, sta li je njemu sad u glavi? Nego, jel bi voleo neko od forumasa da vidi rokadu Vinales-Lorenco za sledecu sezonu?
                                Ne da bih voleo, nego navijam da Vinales pređe u Yamahu. Bilo bi to fenomenalno, Lorenzo se malo izgubio.

                                Comment

                                Working...
                                X