Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mali je suviše digao nos i zato je dobio jednu roditeljsku!! Trebalo je da pogleda Moto 2 trku i vidi kako to radi Sam Lowes, vidi da je Rins brži, lepo se skloni i osvoji 16 bodova. Pratim GP skoro 30 godina i ovo je jedna od najboljih trka koje sam gledao.A Rossi je jednostavno najbolji i to je to, mada ja navijam za onog koji , na žalost, nikada neće osvojiti Moto GP titulu. Voleo bih da vidim Rossija na njegovom motoru, ali to se, opet na žalost, nikada neće desitiKako ono kaže Chuck Bery, Go DANI, GO GO.....

    Comment


    • Pozdrav i za Acu a pogotovo za Srđana. Stvarno je neprocenjivo slušati kako ne veruje da će Rosi stići Markeza, i naravno komentar za Dovija, koji je stvarno fenomenalan, ali Rosi je svakako obeležio početak sezone. Ako neko pita ko je srećan zbog pada Markeza - JA!
      Prvo, mora da nauči da ne može uvek kako on hoće. Drugo, eto mu izazova, pa neka se dokaže. Markez je fenomenalan, ali hej, trebaće da vozi još mnogo godina da bi mogao da se stavi u istu rečenicu sa Rosijem, to bi Srđan trebao da zna. I glupe su priče o Dovijevim komentarima kako je teško voziti Hondu, naravno da jeste, ali hajde da se ne lažemo, koliko će ljudi reći da je Yamaha bolja od Honde?
      Last edited by Cassius Clay; 20-04-15, 00:00.

      Comment


      • Originally posted by mikisavic89 View Post
        Ma sve je lepo kada pobedjuju Rosija pa im on cestita a kad se obrne situacija onda sve ne valja ide pena na oci, jedu ih komarci, prljavo im mesto na gridu, itd itd.. Isto tako Vale prizna svoju gresku kao npr kada je izbacio Stonera u Herezu a onda dobije debilni komentar kao hvala...
        Marc je rekao da mu je Rossi uvek bio i ostaće idol i da će i ovog puta naučiti od njega...

        Comment


        • Ja mislim da svi priželjkuju rivalitet, i da je upravo nastao. Te izjave su šminka, jedva čekam sledeću trku

          Comment


          • Nisam rekao za njega vec bi bilo lepo da bude drugaciji i da prizna i kada gubi. Ne mislim ma Rosija konkretno vec i posle tokom karijere od nekoga drugog a ne da place kao pojedinci. Rosi u najgorem periodu u Dukatiju nije plakao vec rekao nisam brz drugi su brzi, radicu na sebi...

            Comment


            • Ljudi pomagajte!!!!!!
              Dajte neki link za online gledanje Sport Kluba.
              Ovi sa BT Sporta smoriše.
              POMAGAJTEEEEEE OĆUUU REPRIZU DA GLEDAM NA SK!

              Comment


              • Retko zalazim ovde, ali sad sam uhvatio reprizu pa moram prokomentarisati, dobra trka Rossi ponovo pokazuje kakav je majstor, a Marc mora jos neke stvari da nauci. Mada se videlo da se mucio sa gumama.

                Comment


                • Marc :
                  "It’s a shame what happened, because we were having a good race! It was interesting, because our tyre choice was different from Valentino’s as I felt we were not as competitive the harder compound. The strategy was working out well for us - it’s just a pity about the last two laps. When I saw that he was closing in on me, I decided to conserve the tyres a little. On the final laps I went back to riding in the low 1'39s to check that the tyres were still in good shape, and knew that we would be fighting to the end. When he caught me, we fought for a few corners and unfortunately we touched and I crashed. I've always said that he's my idol and my reference, so you always learn things from him. Now we have to think about Jerez and begin to recover points."
                  Lin:
                  “Unfortunately Marc made a mistake, well actually two mistakes, because after he was passed by valentine he tried to come back at him too soon and too aggressive. After the first touch I think he should have backed off a little bit, because clearly Valentino was faster at that stage of the race so to come back at him again and be too close, when vale turned in, sorry to say but that is Marc’s mistake.”
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko je ljudi ovde zamislilo svoju priču u glavi i što je najgore ubedili su sebe da je to istina. Kao prvo niko na ovom forumu nije rekao da je Rosi kriv za pad Markeza, Mark nije hteo da uspori, Rosi je vozio svoju vožnju i desilo se šta se desilo. Iako sam navijač Markeza nije mi žao što je pao. Drago mi je da se nije povredio, ali jednostavno je ispao naivan. Druga stvar je da ni Markez nigde nije spomenuo da je Rosi kriv za njegov pad, pa ne znam šta ste toliko zapeli za priče mali digo nos, kada je on izašao i džentlmenski rekao da ima da uči od Rosija. Sada da li on stvarno misli ono što je rekao, ili su to Hondine reči, ne znam.
                    Čestitke Rosiju na sjajnoj vožnji i taktici, Doviju što se odlično držao, Janoneo takođe, Suzukiju i na kraju Kračlou, bravo Kal
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by cavu View Post
                        Ljudi pomagajte!!!!!!
                        Dajte neki link za online gledanje Sport Kluba.
                        Ovi sa BT Sporta smoriše.
                        POMAGAJTEEEEEE OĆUUU REPRIZU DA GLEDAM NA SK!
                        Meni su oni skroz gotivni. Počeli su od 16 kruga da pričaju o izboru guma, dok je Srđan u to vreme "žalio" što je Markez predaleko, što ima Rosi loše kvalifikacije, i da faktički nema šanse da ga stigne. Još kad je Rosi pretekao Dovija, kaže sad su Mark i Rosi jednaki po broju bodova, s tim što Markez prvi zbog pobede više. Ali, potenciranje na tome da Dovi vozi iza Doktora i da čeka Dok su na BT pričali o tome još tad.. Tačno da sam gledao na SK mislio bih da je čudo, jeste Rosi vozio fenomenalno, ali nikakvo čudo se nije dogodilo.

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Hahaha! Slika govori vise od 1000 reci!
                          https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                          http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            za 90% duzine motora je ispred njega, racuna to kao obilazenje i nastavlja da vozi idealnom putanjom, e tu se nasao prednji tocak mm... Doktor je morao desno da bi bolje usao u levu krivinu koja sledi...
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Meni su oni skroz gotivni. Počeli su od 16 kruga da pričaju o izboru guma, dok je Srđan u to vreme "žalio" što je Markez predaleko, što ima Rosi loše kvalifikacije, i da faktički nema šanse da ga stigne. Još kad je Rosi pretekao Dovija, kaže sad su Mark i Rosi jednaki po broju bodova, s tim što Markez prvi zbog pobede više. Ali, potenciranje na tome da Dovi vozi iza Doktora i da čeka Dok su na BT pričali o tome još tad.. Tačno da sam gledao na SK mislio bih da je čudo, jeste Rosi vozio fenomenalno, ali nikakvo čudo se nije dogodilo.


                              i ja sam pratio bt i u pravu si totalno ....,vec od 16-17 kruga su pricali da ce rosi sustici marqueza i da ce ga dobiti zbog guma..,ali pazi to su voditelji koji mozda i imaju favorite ali ih ne isticu nego pricaju o realnom stanju ...dok na sk ...imas srdjana koji non stop navija za hondine vozace. Dok je tu bio stoner nonstop smo slusali samo o njemu...a sad nonstop slusamo o marquezu ....covek ne voli rosija i to je to ....sto se toga tice ja to postujem...ali neka navija u sebi a sa nama podeli realne podatke i neka bude motogp voditelj a ne jednog vozaca.


                              sto se tice pada marq. zao mi je ...i na neku ruku drago sto nije izbacio rosija....i moja teorija se pokazuje tacna cim honda ne pruzi idealne uslove mali se igra u pesku.....imali smo vozace koji su sa mnogo gorim gumama zavrsavali trku na podijumu...znali su da se kontrolisu i znali su gde im je mesto
                              prica da mu je rosi idol i da uci od njega je samo za javnost.....jer zna da je opet po ko zna koji put preterao....ja bih ga sad za primer nekako kaznio da ne bi radio takve stvari ubuduce....sta je situacija? da je oborio rosija onda bi bio kaznjen a posto nije onda nikom nista.....to je po meni glupost...sutra ce nekom da polomi ruke i noge i bice mnogo gora situacija a onda je dzaba kaznjavati...
                              Last edited by dzigiman; 20-04-15, 10:20.

                              Comment


                              • Originally posted by AyrSen View Post
                                Hahaha! Slika govori vise od 1000 reci!
                                Na šta ciljaš? Udesio ga s predumišljajem?

                                Comment

                                Working...
                                X