Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav tajming Riccirada

    A sad da vidimo Kimijeve emocije.

    Comment


    • Yeah, thanks everybody hahahahahahhaah kakav kralj
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • Kakav hladnokrvan odgovr Kimija na euforicnu poruku tima,legenda.
        Fetel vrlo los danas,nije mogao ni Botasa da prodje i puno je gresio danas.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kimi ledeni ubica. Znači kontam još dva, možda još jedan krug da bi obišao i Hamiltona.

          Comment


          • Imao Hamilton probleme sa kocnicama,sigurno bi ga prosao Kimi za 2 kruga,ali ja sam prezadovoljan ovom njegovom trkom,najbolji tempo od svih vozaca je imao.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Haha gle Kimija. Ovi se prskaju, a Kimi u fazonu budale, daj da se popije

              Comment


              • A jest pogodio vikend na kome nema alkohola

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Imao Hamilton probleme sa kocnicama,sigurno bi ga prosao Kimi za 2 kruga,ali ja sam prezadovoljan ovom njegovom trkom,najbolji tempo od svih vozaca je imao.
                  Jest,zato je zavrsio drugi.
                  Nemam pojma koliko je vama godina i zasto se mnogo vas ovdje lozi na njega,obicno se djecurlija furaju na tipove kao sto su Raikkonen,Badr Hari... Oni vole da cugaju,tuku se i to je tako COOL... A to sto ga je Alonso kao amatera peglao svi zaboravili

                  Comment


                  • Izgleda da nismo gledali istu završnicu u trci.

                    Comment


                    • Ja za Kimija navijam od ka je zamenio Sumahera u Ferariju,mnogo gotivan lik,mene kupio tom hladnokrvnoscu i opustenoscu.
                      Meni je 20 godina navijam za njega od 2007. znaci od svoje 12. godine i ne lozim se kao klinci
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Damir View Post
                        Jest,zato je zavrsio drugi.
                        Nemam pojma koliko je vama godina i zasto se mnogo vas ovdje lozi na njega,obicno se djecurlija furaju na tipove kao sto su Raikkonen,Badr Hari... Oni vole da cugaju,tuku se i to je tako COOL... A to sto ga je Alonso kao amatera peglao svi zaboravili
                        20 mi je godina.Kimi Raikkonen je ucionio F1 zanimljivijom tako da o cemu pricamo ovde?

                        Comment


                        • Moze Ferrari jos malo brze ali ne umeju Vettel i Kimi to da izvuku.Isto kao sto Montoya prije 12/13 godina nije znao da do kraja iskoristi BMW power pa je Schumi uzeo titulu.To je bio posljednji put da titulu nije osvojio vozac s najboljim autom

                          Comment


                          • Priznajem da im se ipak obestinila računica, mada je moja neka računica bila da ako soft gume izdrže 17 krugova na startu trke sa više goriva i većom temperaturom, da bi onda i u trećem stintu mogle 2-3 kruga duže. Ae neću više da kenjam, moram biti prezadovoljan drugim mesto.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Kimi na podijumu danas sigurno.
                              Treba cesce da pisem ovde prognoze za Kimija
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                A jest pogodio vikend na kome nema alkohola
                                hahahah tako mu je bilo i 2012. sa Lotusom stvarno nema sreće u životu s alkoholom!

                                Originally posted by Damir View Post
                                Jest,zato je zavrsio drugi.
                                Nemam pojma koliko je vama godina i zasto se mnogo vas ovdje lozi na njega,obicno se djecurlija furaju na tipove kao sto su Raikkonen,Badr Hari... Oni vole da cugaju,tuku se i to je tako COOL... A to sto ga je Alonso kao amatera peglao svi zaboravili
                                Očigledno ne pratiš F1 dovoljno. To što voli alkohol je jedno trideseta ili pedeseta kul stvar kod njega. Imam nepunih 20 godina i ogroman sam protivnik alkohola pa opet navijam za možda i najveću pijanicu u F1. Ako si gledao F1 prethodnih 10-15 godina znaš zašto ga gotivimo.

                                Ser Deni, on ti uvek prvo cugne pa krene da se prska. To mu je valjda mini ritual.

                                All time F1 fastest laps:
                                1. Schumacher 77
                                2. Raikkonen 41
                                3. Prost 41
                                4. Mansell 30
                                5. Clark 28
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X