Announcement

Collapse
No announcement yet.

WEC 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pobeda za Audi, drugo mesto ide u Stuttgart, ali Toyota je završila sa oba vozila bez ikakvih problema. Biće dobra sezona...

    Comment


    • #17
      Nisam puno gledao al' fino mi je bilo. Mislim da sam iz prekida odgledao barem sat vremena što mislim da je ok. Jako je zanimljiva ta tehnološka trka koju oni vode u šampionatu. Mogu ostale serije dosta da nauče od njih.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #18
        Odgledao zadnjih 15 minuta, ali propustio zadnja 2, 2 i po sata... Odlično otvaranje sezone, sjajne borbe u svim klasama, pogotovo ona Fasslera i Janija, jedva čekam nastavak sezone, biće krajnje zanimljivo

        Comment


        • #19
          Mogu ostale serije da nauče ili još bolje - da kopiraju... Al dobro, šta je tu je.

          Fassler i Jani obeležili trku, pazi kad se Dr Ulrich nasmejao...

          Comment


          • #20

            Comment


            • #21
              Trka na Spa uskoro počinje.
              Porschei su dominirali kvalifikacijama, među njima i Hulkenbergov #19 koji će startati sa trećeg mjesta.

              Spoiler
              Stream
              connectcast.tv/CookieMonsterFL

              Comment


              • #22
                Na pola trke Porsche se dobro drži, Toyote slabe u odnosu na očekivano...

                Comment


                • #23
                  Nemački podijum, jak tempo su imali i Audi i Porsche. Toyota mora da nađe dosta toga za Le Mans ako želi da pobedi konačno...

                  Comment


                  • #24
                    Još pure treba Porsche da pojede da bi mogao parirtati Audiju u taktičkom nadmudrivanju.

                    Comment


                    • #25
                      https://youtu.be/ZXZaAuyuYmQ

                      Comment


                      • #26
                        Još malo, još malo...

                        Comment


                        • #27
                          Malo je ostalo da tate svih trka.

                          Comment


                          • #28

                            Comment


                            • #29
                              Jedva čekam da vidim Chiltona baš je falio u F1, sad će praviti sranja u WEC-U
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • #30
                                Sumnjam da će Nissan izdržati dovoljno da Max pravi sranja.

                                To me baš i zanima, koliko će Nissan izdržati

                                Comment

                                Working...
                                X