Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au kolko vazan Noletov servis gem

    Comment


    • Kako je dosadan meč, samo se nešto prebacuju a greaka milion, Novaku samo malo koncentracije treba da privede ovaj cirkus kraju

      Ajdeeee daj ne glupiraj se i završavaj ovo
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Igra se Novak mnogo.

        Comment


        • pa što tako Nole?
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • priznajem da mi je donekle drago što mu nije tutnuo krompir u trećem jer sam za trenutak pomislio da mu je samo zbog toga poklonio set, što mislim da bi bilo najgore sportsko poniženje za jednog igrača.. ovako neka stoji - odlična partija i sjajan otpor čeha ;)
            ajmo care, jos gemić do nove recke i novog rekorda...

            Comment


            • Tako bre

              Comment


              • Ajde završavaj, još malo će basket
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Novak i dolgopolov style 😃

                  Comment


                  • Još jedna pobeda i titula i ti si Novače prvi ostao .. ale, ale

                    Svi bi mi voleli da u dva seta završi ali šta da se radi, mora ovako komplikovano da pobeđuje, važno je samo da će doći pobeda ..

                    Comment


                    • Kako dosadan i los mec. . . Mislim da traje celi dan, srecom je tu formula i fudbal.
                      A trebalo je mnogo ranije zavrsiti.

                      Comment


                      • ali kako se samo smorio kad je ispuštio servu na 4-0. čist dokaz da je lovio bagel
                        ajmo trofej na sunce, intoniraj himnu pa da se razilazimo polako

                        Comment


                        • Dokazano pravilo, najteze je dobiti-dobijen mec.
                          Prakticno Nole se borio sa samim sobom, i sa Berdihom.
                          Na suvu klasu dobija mec, jer je i sam Berdih bio zadovoljan jednim setom-i "vuk sit i ovce na broju"
                          Cestitke Nolu na tituli i
                          23.trecem mastersu


                          Spoiler
                          Sve vreme publika aplauzom pozdravlja poene Ceha, a Nolove sa zagorom nezadovoljstva. Ne razumem publiku, pa zar Nole nije njihov sugradjanin i trebao bi biti i njihov ponos-najbolji teniser sveta/najbolji sportista sveta/


                          Spoiler
                          Last edited by jovan; 19-04-15, 17:42.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Tako jeee,Istorija !
                            sigpic

                            Comment


                            • Tako je bre ne daj vise ono sto je tvoje, idemo dalje bice ovo sezona za pamcenje samo zdravlje da te sluzi. Svaka cast legendo
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • #novakovanje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X