Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    kad malo bolje razmislim bolje da cutim
    Last edited by denia_el; 12-04-15, 13:29.
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #77
      koliko su pogledi na svet drugaciji kada nekog volis odnosno ne volis... dok se simpatizeri ovog vozaca odusevljavaju potezom itd meni je odvratno i trazim neki propust, zapitao sam se koliko je bezbedno ostaviti, parkirati motor na zid i to na startno ciljnom pravcu i da li je tako nesto moglo biti mozda sankcionisano...

      kasno se javljam nisam bio sinoc kuci pa nisam gledao Q, sad vidim sve i delimicno sam zadovoljan Doktorovim plasmanom, moze da ima ok trku i da se bori za podijum mada posto se epilog trke nazire gotovo da mi se ni ne gleda, ne mogu da podnesem da gledam ovog kako vodi i pobedjuje
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #78
        Sorry moja greska,pogresna tema

        Comment


        • #79
          Originally posted by Miletić View Post
          koliko su pogledi na svet drugaciji kada nekog volis odnosno ne volis... dok se simpatizeri ovog vozaca odusevljavaju potezom itd meni je odvratno i trazim neki propust, zapitao sam se koliko je bezbedno ostaviti, parkirati motor na zid i to na startno ciljnom pravcu i da li je tako nesto moglo biti mozda sankcionisano...

          kasno se javljam nisam bio sinoc kuci pa nisam gledao Q, sad vidim sve i delimicno sam zadovoljan Doktorovim plasmanom, moze da ima ok trku i da se bori za podijum mada posto se epilog trke nazire gotovo da mi se ni ne gleda, ne mogu da podnesem da gledam ovog kako vodi i pobedjuje
          Ja sam navijao da padne u sledecem krugu jer je bio na ivici
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • #80
            Originally posted by Miletić View Post
            koliko su pogledi na svet drugaciji kada nekog volis odnosno ne volis... dok se simpatizeri ovog vozaca odusevljavaju potezom itd meni je odvratno i trazim neki propust, zapitao sam se koliko je bezbedno ostaviti, parkirati motor na zid i to na startno ciljnom pravcu i da li je tako nesto moglo biti mozda sankcionisano...
            Nije imao šta drugo da učini, motor/menjač je zakucao, na tom pravcu se vozi desnom stranom, on je stao uz zid koji je levo, relativno blizu mesta gde radnici mogu brzo da izađu i pokupe bajk. Na sudijama je bilo da proglase žutu zastavu ili čak crvenu da su procenile da je bilo nešto opasno. Danas se Verstappen našao u sličnoj situaciji, nije bilo nikakve kazne, kao što i ne treba da bude...

            Comment


            • #81
              Videćemo vreme mnogo zavisi od njega.
              ROSI POBEDJUJE U INAT SVIMA!i
              Last edited by cavu; 12-04-15, 14:55.

              Comment


              • #82
                Zaista me iznenadjuje koliko ima ljudi koji se ne bave svojim vozacima i miljenicima, nego se vise fokusiraju na to da li ce protivnik da padne, napravi gresku, povredi se itd.. Po meni je ovo vise nego razocaravajuce!
                Sindrom "Da komsiji crkne krava" je ocigledno aktuelan jos uvek -.-'
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Realnost je nesto drugo(a neko je ovde nerealan) a ovo o cemu mi ovde pricamo je da je neko postao izuzetno rizican vozac pod tenzijom toliko rizican da neko moze da strada...mozak mu je prokuvao pod kacigom....sto bi rekle babe "mlados' ludos' "

                  Comment


                  • #84
                    Ovo zaista postaje degutantno za čitanje... Prisustvovali smo deliću istorije MGP-a, a ljudi priželjkuju jednom klincu da padne i da se polomi...

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by cavu View Post
                      Ljudi,Hristos vaskrese!!
                      Danas mi je ujedno i rođendan tako da bi mi Rosijeva pobeda bilA najveći poklon

                      Navratite na tortu
                      Ваистину васкресе , брате ! Срећан рођендан , па макар и по цену Росијеве победе . Ввввврррррр...

                      Comment


                      • #86
                        Pa zaista ne znam ko ide toliko uz zid, sem Zarco i to je greskom isao u Qataru...ne vidim koga je mogao da ugrozi i to na samom kraju treninga... uradio je ono sto je u tom trenutku bilo najbolje, uostalom oglasila bi se Dorna...
                        Ali da verovatno ste svi u pravu kada je Marc u pitanju, njemu se stalno gleda kroz prste, on je za sve kriv itd.
                        Gospodo nemojte da blatite druge vozace i svi zadovoljni...
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Brana View Post
                          Zaista me iznenadjuje koliko ima ljudi koji se ne bave svojim vozacima i miljenicima, nego se vise fokusiraju na to da li ce protivnik da padne, napravi gresku, povredi se itd.. Po meni je ovo vise nego razocaravajuce!
                          Sindrom "Da komsiji crkne krava" je ocigledno aktuelan jos uvek -.-'
                          Ваистину , Брано ! Да немаш а , било би Брно .

                          Comment


                          • #88
                            @Brano Zarco nije parkirao motor na sred pravca, šta da je neko naletio na tu Hondu?
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • #89
                              To i jeste poenta, niko ne ide tim delom staze i da su sudije smatrale da je nešto opasno zaustavile bi sesiju...

                              Comment


                              • #90
                                @Nikoletina - Nije ima ko da naleti, zato sam i rekla jedino ko je isao toliko blizu zida jeste Zarco i to ogromnom greskom prouzrokovanom kvarom na motoru...
                                Nemojte izmisljati, drugo bi bilo da se to deslilo na pocetku kvalifikacija pa da je trebalo jos njih 7,8 da izadje na stazu...Mada i onda ne verujem da bi se ista desilo. Ovako se sve svodi na kad bi bilo...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X