Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 MALAYSIAN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alonso od VN Spanije ponovo u Ferariju! Od dvojice aktuelnih vozaca otkaz dobija onaj koji bude imao manje bodova.

    Comment


    • Biće, biće. Trebo si to jutros postaviti, sad je već prekasno.

      Comment


      • Sad dosao sa posla, pa da probam

        Comment


        • Ekstra fora, svaka čast...

          Comment


          • Meni je od svih ova najjača.

            Comment


            • Za Grosjeana je najjače...

              Comment


              • Samo Nikiju Laudi su promenili prezime u Lauder. Čitao sam dalje i video da ostalima nisu menjali. Dobra je fora za Lauder.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Sad mi je palo napamet: Torro Rosso (Red Bull) je do pred početak turbo ere koristio Ferrarijeve motore. Cela ta priča mi sad ima sve manje i manje smisla. Plan je bio a se Torro Rosso prebaci na Renaultove motore kako bi imali više podataka što bi im omogućilo bolje razumevanje i usavršavanje motora/agregata. Red Bull ni malo ne štedi reči u kritikama. Sad bih hteo da pitam ostale šta misle o svemu ovome? Da li Red Bull s pravom kritikuje Renault? Ferrari se popravio, Renault nije. Honda će se popraviti, Renault neće? Ako se posle prve godine nisu znatno poboljšali kada se očekuje najveći napredak, u narednim sezonama će sve teže i teže jer se postepeno zamrzavanje uvodi.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X