Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 MALAYSIAN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Za sada je suvo, vidićemo šta će da bude kasnije.

    Vanja evo nešto bolji pogled na krilo Mercedesa. ;)
    Last edited by Bastia33; 28-03-15, 09:20.

    Comment


    • #17
      Bruka...

      Evo kako izgleda IndyCar ove godine, Dallara pustila neke klince da se igraju izgleda...



      Ima više promenljivih komponenti, tako da su vozila vizuelno dosta različita. Npr...

      Comment


      • #18
        Sjajno, prvi put da su mi noge zadrhtale tokom kvalifikacija još od Austrije prošle godine i Spa 2013. Šteta za Kimija, ali bolje za mene i Massu, jedan manje sutra

        Comment


        • #19
          Tempo Ferarija i Fetela baš obećava....., ali pojma nemam kako se Kimi našao u onoj gužvi, eto već drugu sezono on kao da je u nekoj drugoj ekipi
          ¡Si Señor!

          Comment


          • #20
            Već godinama pizdim za kvalifikacije u Maleziji jer RAI ima dobra vremena u FP i onda dođe prokleta kiša. Odličan rezultat za Fetela, videćemo hoće li moći u trci protiv Rozberga nešto. Protiv Hamiltona baš i ne očekujem. Raikkonen će nam pružiti zanimljivu trku ako bude suvo jer ima ubedljivo najbrži tempo za trku od vozača koji su ispred na startnom gridu.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #21
              Slažem se, Kimi ako izađe netaknut posle starta, mogao bi trku učiniti baš zanimljivom, pošto je bilo kiše na treningu, sutra se može krenuti ko sa kakvim gumama 'oće....
              Naravno, ako i sutra bude padala, to je nebitno.
              Ja ne očekujem da Fetel može ugroziti u trci Mercedese, ali na startu može biti baš gusto...., dobra trka u najavi
              ¡Si Señor!

              Comment


              • #22
                E jbm ti guzvu i kisu i sve opet nadrljao Kimi,ali mislim da ce moci da zavrsi u 5 sutra pogotovo ako bude bila kisa.Wilijams uzasan tempo po kisi kao i prosle sezone ali Fetel koliko je dobar krug izvezao pa ono ja nisam mogao ni da zamislim.Jedva cekam strasnju trku.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  Ladno nisam čuo alarm.aaaaaaaaaaaaa
                  Vidim da je ljusnula kiša, al ono što sam prvo viđeo jeste da je Fetel tu blizu Hamiltona, a pobjedio Rosberga. Ne znam jel bilo nekih grešaka ali konačno je neko stao na putu ovoj dominaciji Mercedesa. Kimiju se ovo redovno dešava. I prošle godine imao je ovakvih rezultata u kvalifikacijama, tako da najveći žal ostaje jer i on je mogao da pomrsi račune na vrhu. Al dobro, svaka čast Fetelu.

                  Comment


                  • #24
                    Srđan preteruje, konkretno mislim na to Raikonenovo kritikovanje. Kiša tako može da iznenadi i upropasti svakoga. Lik nije najbolji po kiši, ali najveći problem je bio što je Erikson bio ispred. Ostavio je jedno 300 metara kada su započinjali izlazni krug ali Sauber je bio toliko sporiji da mu nije pomoglo.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      bas mi drago zbog fetela,bar ce se neki od ferarijevaca malo oraspoloziti
                      ja nikako da se vratim u formu(lu),fali mi jedan vozactu su dani,botas i kvjat,ali nema magnusenajel on i dalje u formuli 1?
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by denia_el View Post
                        bas mi drago zbog fetela,bar ce se neki od ferarijevaca malo oraspoloziti
                        ja nikako da se vratim u formu(lu),fali mi jedan vozactu su dani,botas i kvjat,ali nema magnusenajel on i dalje u formuli 1?
                        Danac(Magnusen) je rezervni vozač Meklarena.

                        Comment


                        • #27
                          e super
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Ja sam skontao da Pavla nema da komentarise negde na polovini kvalifikacija i pravo osvezenje je bilo da odmori malo,mada je i Srdjan malo pravio gresaka vise nego obicno.Mogli bi da pomenu forum malo u prenosu
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by MarkedOne8 View Post
                              Srđan preteruje, konkretno mislim na to Raikonenovo kritikovanje. Kiša tako može da iznenadi i upropasti svakoga. Lik nije najbolji po kiši, ali najveći problem je bio što je Erikson bio ispred. Ostavio je jedno 300 metara kada su započinjali izlazni krug ali Sauber je bio toliko sporiji da mu nije pomoglo.
                              Na Sky-u sam čuo da je napravio grešku na početku svog brzog kruga i da ga je zato tako brzo sustigao Hamilton... A što se tiče trkačkog tempa, svakako je obećavajući, jer i da su išli sa manje goriva i sl, razlike do Williamsa i Red Bulla su povelike.

                              Comment


                              • #30
                                Jubilarna pol pozicija Luisa Hamiltona

                                ver Nb %/Nb GP
                                1 SCHUMACHER Michael 68 22.15
                                2 SENNA Ayrton 65 40.37
                                3 VETTEL Sebastian 45 32.14
                                4 HAMILTON Lewis 40 26.85
                                5 CLARK Jim 33 45.83
                                6 PROST Alain 33 16.58
                                7 MANSELL Nigel 32 17.11
                                8 FANGIO Juan Manuel 29 56.86
                                9 HAKKINEN Mika 26 16.15
                                10 LAUDA Niki 24 14.04
                                11 PIQUET Nelson 24 11.76
                                12 ALONSO Fernando 22 9.36
                                13 HILL Damon 20 17.39
                                14 ANDRETTI Mario 18 14.06
                                15 ARNOUX René 18 12.08
                                16 STEWART Jackie 17 17.17
                                17 MOSS Stirling 16 24.24
                                18 RAIKKONEN Kimi 16 7.51
                                19 MASSA Felipe 16 7.58
                                20 ROSBERG Nico 15 8.98

                                Comment

                                Working...
                                X