Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neverovatno... kako se samo krece

    Comment


    • To je to, dajte mu i Mareja da odere, brutalan tenis igra ovaj covek, ubedljivo najbolji teniser trenutno.
      OVAKO

      Comment


      • najbolji ikada zapravo

        Comment




        • BRUKA!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ne preteruj sad
            OVAKO

            Comment


            • izbicemu nole reket iz ruke ... savrseno!!!

              Comment


              • Sad mi zao sto nisam gledao ispocetka :/....a eto, pre neko vece, Novak nikakav, izgledao je potpuno izgubljeno protiv Dolga, spor, udarci nula, medjutim evidentno da ga je Ferrer "razradio" juce. Cak sinoc gledajuci mec, jasno se videlo koliko je Novak postao drugi igrac negde posle prve polovine seta. Cak i ono opustanje na kraju me nije iscimalo jer mi je delovalo da i sam zna da Ferrera moze da brejkne kad pozeli, toliko je bio dobar na momente....bio mu je potreban takav mec, mec visokog intenziteta, jer kad igra manje intenzivne meceve, kao da i sam zaboravi da ume da igra tako angazovano i intenzivno, nego pobedjuje sa manjim gasom. Juce me je na momente podsetio na 2011-u, a znamo koliko je bas u IW i Miamiju te godine bio monstruozan....
                Last edited by Miki90; 04-04-15, 01:33.

                Comment


                • Prvi put sam u stanju da kuckam tokom meča, zavaljena u fotelju. Auuu, šta nam radi Smeško ( copyright @Olja )

                  Comment


                  • u koliko sati se igra finale?

                    edit: u podne po njihovom, sad videh...
                    Last edited by Nesic; 04-04-15, 01:36.

                    Comment


                    • Sada mu ide sve od ruke, ne mogu da zamislim kako se oseća Isner

                      Za malopređašnji poen
                      Last edited by Lord Aleksoni; 04-04-15, 01:37.

                      Comment


                      • sta je ovo bilo

                        Comment


                        • kakav hot shot!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Cista poezija

                            Comment


                            • kako ga gleda beker, će ga icepa posle za ove dropove

                              Comment


                              • одро га 6/2
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X