Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podloga je užas em spora em joj je odskok nizak tako da se u poenima teško dolazi do nekog ritma,pa zato i ima puno grešaka,sve u svemu na ovakvim podlogama treba da ulazes najviše snage da bi došao do poena,fizički nespremni igrači ovde nemaju sta da traže

    Novak uopste nije los,u odlicnoj formi sto pokazuju prvi setovi u prva dva meča,sad sto ima one njegove žute minute to je nešto sto treba da brine,ali ne puno
    Last edited by Srkisa; 31-03-15, 17:21.

    Comment


    • Вердаско изгубљен у свемиру? тек сада схватам колико је Рафа слаб, цццц.... /тешко без допинга?/
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        Вердаско изгубљен у свемиру? тек сада схватам колико је Рафа слаб, цццц.... /тешко без допинга?/
        Pa kako nije
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Dobri stari Nando, mozda je polako vreme da se predje na dubl
          link

          Comment


          • Strašno me živcira taj Andy Murray. Kado igra protiv ostalih bori se ko lav i igra baš dobro, a kad je najbitnije (protiv Novaka) nema ga nigdje.

            Comment


            • Ma za Monaka sam bio ubjedjen da dobija Verdaska,uhvatio je dobar ritam i vidi se da uziva na terenu.Protiv Berdiha ce vec teze ici ali iako ima 0-7 skor nije bez sansi.
              Last edited by DejZ; 31-03-15, 20:36.

              Comment


              • Originally posted by jacques9 View Post
                Strašno me živcira taj Andy Murray. Kado igra protiv ostalih bori se ko lav i igra baš dobro, a kad je najbitnije (protiv Novaka) nema ga nigdje.
                Od kada je otisao Lendl nema ga nigde u zavrsnicama,ne samo protiv Novaka.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Od kada je otisao Lendl nema ga nigde u zavrsnicama,ne samo protiv Novaka.
                  Protiv drugih sem barem bori ko lav. A protiv Novaka igra ko jedan papak u posljednje vrijeme.

                  Comment


                  • Bori se protiv onih gde ima sanse i ko mu istu pruza ;)

                    Comment


                    • Razvali tog 'borca' Kevin u 2.setu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ccccccc Maki, Maki.. jedne dobre batine su za tebe...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Po ovome sto Endi igra dolazimo do zakljucka da je gospodin Ivan jedan veliki majstor nad majstorima.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ajde završavajte da se gleda Nole..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • ubo sam Thiema i uzeo 1200 , a imao brejk zaostatka u trecem

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Bori se protiv onih gde ima sanse i ko mu istu pruza ;)
                                On ima šanse protiv svakog protivnika, pa i Novaka ali problem je u tome, da nema vjeru u sebe, te fokusa te naročito fajtersko srce kad je najbitnije.

                                Comment

                                Working...
                                X