Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam i ja Monaka, stvarno odlicno igra i rekao bih da se u potpunosti vratio nakon povrede i one oscilacije prosle i na pocetku ove sezone. Stabilan, jak sa oba krila, dobro servira, dobar na mrezi. Meni je on favorit protiv Verdaska i mislim da ce ga pobjediti.
    Isto tako meni se cini da je Piko pojacao agresivnost u svojoj igri, a na BH-u narocito.
    OVAKO

    Comment


    • Cekajte, pricamo o Picu koji je pukao od Kokinakisa u IW?
      Jeste da igra bolje nego sto je igrao prethodnih par meseci, ali nema sanse da on dobije Berdiha i Mareja i da dodje do finala.
      Pa cak ce i mec protiv Vedasca da bude 50-50.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Majami mu vise odgovara, igrao je pre i finale ovde, protiv Novaka ako se ne varam. Do finala ne znam dali moze, a da moze preko Verdaska u to sam siguran, rekao sam, cak je meni favorit u tom duelu.
        OVAKO

        Comment


        • Monaco igrao finale mastersa?
          je l' si ti siguran da ga nisi pomesao sa nekim?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pomesao ga sa Canasom,ali svakako Monaku odgovaraju spori betoni i favorit je protiv Nanda

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Cekajte, pricamo o Picu koji je pukao od Kokinakisa u IW?
              Jeste da igra bolje nego sto je igrao prethodnih par meseci, ali nema sanse da on dobije Berdiha i Mareja i da dodje do finala.
              Pa cak ce i mec protiv Vedasca da bude 50-50.
              Vidjecemo...ja sam samo dao prognozu i napisao da mi se svidja kako igra,nista vise.Marej i Berdih jos nisu prosli svoje protivnike tako da ne mozes sa sigurnoscu tvrditi da ce igrati protiv njih,Berdih se eto sinoc jedva izvukao protiv Tomica.

              Comment


              • Igraju 2, mentalno bas ne toliko jaka igraca, kako je moguce da jedan bude favorit?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Verdasco je neuporedivo nestabilniji mentalno od Monaca

                  Comment


                  • Da nije mozda bilo 1/2 finale? Pamtim da ga je Novak oduvao sa 6-0 u prvom setu, a onda je bilo 7-6 u drugom ako se ne varam. Ali nisam 100% siguran...
                    Inace nisam mislio na izraziti favorit, nego favorit u smislu da ima vise sansi za pobjede, recimo 60-40 u korist Monaka.

                    Nego danas najbolji mec kod muskarcka ocekujem da bude Dimitrov-Isner, odnosno najneizvesniji, a isto moze da bude i izmedju Gofina i Janovica. Kod devojke mnogo neizvesnijih duela.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Jeste,polufinale 2012,čak si i rezultat pogodio,inače Dimitrov-Isner neće biti neki spektakularan meč očekujem sigurnu pobedu Isnera

                      Comment


                      • Bas se lepo secam tog meca, samo sam mislio da je bio finale, ali omasio sam za malo.
                        Inace ne bih rekao, Grigor je podigao formu, bice tu taj brejkova i neizvesnosti. Ne vidim kako ce Isner napraviti brejk jer Grigor odlicno servira, a isto to mogu da kazem i za Grigora. Zato kazem bice tesan mec, mislim da nema sanse da neko zabelezi laku pobedu. Realno gledano trebalo bi Grigor da dobije ovo, moze on da ubije Isner sa varijacijama, ali ipak to je Grigor i ako on ne usere nesto ko ce drugi?
                        OVAKO

                        Comment


                        • Pa usrace to je problem,malo sam možda strog prema Grigoru,ali svakako nije sav svoj u poslednje vreme za mene bi bilo prijatno iznenađenje da pobedi

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Verdasco je neuporedivo nestabilniji mentalno od Monaca
                            Verdasco ima pravi razlog zasto je takav, koliko znam on ima poremecaj paznje, ali ne koristi nikakve lekove zato sto spadaju u nedozvoljene supstance, pa onda ne bi mogao uopste da igra jer bi pao na doping testu.
                            A Monaco je jednostavno samo skidac gaca
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • јадан мој Виктор... опет брејк!
                              sigpic

                              Comment


                              • Izgubi Vemic,ovaj Viktor prvi set
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X