Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

    [quote author=T-Mac link=topic=1923.msg221639#msg221639 date=1294103246]
    Ja igram na 8 minuta, ponekad i 10, sve manje od toga nema sanse.
    Malopre izgubim od GS-a kuci. #%d* #%d* #%d*
    Onaj Reggie Williams igra kao McGrady, a Monta i Curry su nezaustavljivi. #%d*
    [/quote]


    Reggie je bolestan i ja sam izgubio od njih,covek me sam pobedio $#^%RT

    Comment


    • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

      [quote author=T-Mac link=topic=1923.msg221639#msg221639 date=1294103246]
      Ja igram na 8 minuta, ponekad i 10, sve manje od toga nema sanse.
      Malopre izgubim od GS-a kuci. #%d* #%d* #%d*
      Onaj Reggie Williams igra kao McGrady, a Monta i Curry su nezaustavljivi. #%d*
      [/quote]
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

        [quote author=Ljuba90 link=topic=1923.msg221642#msg221642 date=1294103392]
        Reggie je bolestan i ja sam izgubio od njih,covek me sam pobedio $#^%RT
        [/quote]
        Jbt, ima neki retardiran dribling, sve mislis da ce da sutne i kad skocis on probije do kraja i zakuca sa pola snage. *E8$

        A, kad ga krene sut spolja mozes skakati do sutra, nista ne pomaze. #%d*
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

          E bas to,bas su ga preterali(reggie-a)


          Ja igram 5 minuta cetvrtina(vec sam stigao do pley-ofa u trecoj sezoni),sa Evanom Turnerom sam dao 33 poena danas,bio sam srecan ko malo dete Samo sad da uzmem prsten,pa da uzmem ako Bog da Wall-a pre sledece sezone,a mozda i Cousinsa pa ce prva postava da mi bude-Wall,Turner,Wes Johnson(mozda ode,istice mu ugovor)umesto njega neki izmisljeni novi igrac ,Beasly pf i centar Hibbert(mnogo je dobar) ili Cousins

          Comment


          • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

            Ja sam ranije igrao na 5 min,ali ova igra je toliko do jaja da prosto moram vise. &8@^J
            sigpic

            Comment


            • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

              Ja igram na 12 min i zna mi se desit da nekad odigram 2 utakmice zaredom $#^%RT
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                haha,stvarno je igra najbolja ma ja vise volim da odigram 5 utakmica dnevno nego 2

                Comment


                • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                  Ja igram na 8 minuta. &+I}\

                  Comment


                  • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                    Ljudi,aj ako moze neko nek postuje ovde rapidshare linkove za skidanje nba 2k11


                    EDIT:Zar stvarno nigde nema rapidshare linkova,ovo nije moguce #%d* #%d*
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                      [quote author=-dacha- link=topic=1923.msg222704#msg222704 date=1294254765]
                      Ljudi,aj ako moze neko nek postuje ovde rapidshare linkove za skidanje nba 2k11


                      EDIT:Zar stvarno nigde nema rapidshare linkova,ovo nije moguce #%d* #%d*
                      [/quote]


                      Idi na rapidserbia...ili tako nesto(googlaj) ja sam sa torenta skinuo...

                      Comment


                      • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                        Ja sam malo smotan po tom pitanju,tako da ne znam nikako drugacije osim sa rapidshara &*#GI(] &*#GI(]
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                          Evo ti brate torrent @(*6sd$%


                          http://www.picktorrent.com/download/...ull-rip.-tptb/


                          Ovo ti je bolje od rapidshare-a, brze ce ti skinuti @(*6sd$%
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                            [quote author=-dacha- link=topic=1923.msg222901#msg222901 date=1294270027]
                            Ja sam malo smotan po tom pitanju,tako da ne znam nikako drugacije osim sa rapidshara &*#GI(] &*#GI(]
                            [/quote]


                            Skines sebi torrent odavde:


                            http://www.brothersoft.com/downloads/torrent.html


                            I onda skines NBA2k11 odavde:



                            http://www.picktorrent.com/download/...ull-rip.-tptb/


                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                              E hvala vam svima od srca,ocekujte nova pitanja ako mi nesto ne bude jasno $#^%RT $#^%RT
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                                Zatrazio sam trade jer ne mogu da podnesem alavost Stuckey-a.Covek nas je u grob otero.Umesto da imamo 4-3 mi imamo 1-6. #%d*
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X