Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: NBA 2K10, NBA 2K11

    stvarno igra kida, totalno se razlikuje gameplay u odnosu na prethodni, kontrole drugacije, treba se navici, defanziva je odradjena odlicno, napad se nije menjao(bio je ok)...
    igram practice mec orlando-boston, howard skida svaku loptu pod kosem, rondo nezaustavljiv... he he ladno je uradio fintu a la olajuwon, a ovaj moj samo je proleteo, odusevio sam se...

    Comment


    • #77
      Odg: NBA 2K10, NBA 2K11

      ja sam se danas shokirao (pozitivno) koliko je pick'n'roll brutalno dobro odradjen !!

      drugacije se radi nego prosle godine i fake pass je fenomenalan..ponekad tako prolete odbrambeni pored mene da krenem da se smejem na glas &*#GI(]

      nista ne bih dodao na komentare vecine Gaming Review sajtova

      Najbolja sportska simulacija svih vremena

      Comment


      • #78
        Odg: NBA 2K10, NBA 2K11

        [quote author=Melo link=topic=1923.msg176783#msg176783 date=1286579169]


        Najbolja sportska simulacija svih vremena
        [/quote]

        +1


        Toliko su realno skinuli sport da je to neverovatno.Raj za ljubitelje NBA i kosarke.

        Comment


        • #79
          Odg: NBA 2K10, NBA 2K11

          Jos 2 novine koje sam primetio pa da prijavim..

          Moguce je izvesti loptu onako po zemlji kada se shtedi vreme pa da je plej pokupi tek oko pola terena &8@^J &8@^J &8@^J

          TRADE FINDER - u prevodu izaberete igraca iz vashe postave i izadju vam moguce ponude za njega.. mnogo skrati vreme i muke sastavljanja trejda..

          i jos nesto ne znam dal je novina ili shta je ali me je zaprepastilo..
          inteligentni TRENER &*#GI(]

          znaci uglavnom ostavim automatski da se rade izmene i kada se raspuca protivnicki tim , trener uvodi odbrambenu postavu, kada mi lose ide u napadu ulaze poenteri i trojkashi.. genijalnost stvarno..nemam dovoljno rechi pohvale...

          kad bi se samo PES bar malo ugledao na ovo #%d*

          Comment


          • #80
            Re: NBA 2K10, NBA 2K11

            NBA 2K11 najbolja sportska igrica u istoriji svih igrica


            igram sa milvokijem(bzvz,ne navijam za njih) sezonu(tj asocijaciju) osvojio ligu u provoj sezoni,al mi pobeze dzenkins


            1. d.j. augustin
            2. j.r. smith
            3.gallo
            4.jeff green
            5.bogut
            izmene: pekovic(ubija),iljasova,daye,elington,daniel gibson







            kako mozete 9 minuta da igrate cetvrtinu ja igram 5 i ne simuliram nista evo usao sam u plej of sa prvog mesta i ne znam kako ali D.J. Augustin je mvp sa 12 p i 5 asistencija po utakmici


            p.s. ako ste culi za izraz "sleeper players" mogli bi da otvorite temu o njima ili da pisemo ovde...ko ne zna,to su igraci koji kidaju a overall im je do 75...mada mi je to glupo jer evo kod mene u prvoj postavi svi osim boguta(on ima 85)

            Comment


            • #81
              Re: NBA 2K10, NBA 2K11

              Nisam igrao mnogo 2k11,ali na NBA live 2010 ima mnogo takvih "sleeper players".


              Tyreke Evans 69 ocena, Eddie House,Jennings,CJ Miles,Haywood,covek igra kao da je Duncan.,Pietrus,D.Cook,Pedja Stojakovic,s' njim sam kucao na raznorazne nacine,kao J-Rich,Conley 76 ocenu ima,a na igrici je jedan od boljih playmakera,jedina mu je mana prodor pod kos,ne moze poloziti,ali trojke ne fula.Brooks,Krstic 62 ocena i A.Morow iz Warriorsa trojke cepa ocena 67 ocena.


              To bi bilo to,ukratko. $#^%RT


              Idealan tima na ovoj igrici od ovih igraca bi bio :
              PG Brooks
              SG Pedja,
              SF Pietrus
              PF Krstic
              C Haywood
              sigpic

              Comment


              • #82
                Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                uff..promenili su se skoro svi igraci od tih koje si nabrojao u 2k11 ja kao najboljeg sleeper igraca za 2k11 preporucujem Nikolu Pekovica-covek mi igra bolje od Boguta,ledjima ubija,pod kosem ne masi,cesto bude kos+faul,zver!

                Comment


                • #83
                  Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                  Moram da se pohvalim prvom postavom koju imam u trecoj sezoni sa Milvokijem


                  PG: Lowry
                  SG: Turner(u igrici je bolesno uradjen)
                  SF: Wes Johnson
                  PF: Beasly
                  C: Bogut


                  Comment


                  • #84
                    Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                    Ljudi na koje dugme radim finte u 2k11?

                    Comment


                    • #85
                      Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                      ne znam,ja sam promenio komande...u svakom slucaju na kompu imas dosta manje nego na ps-u,ali ono mozes i na strelice cak da probacujes kroz noge(nema neke poente) a imaju jos dve da kazes,stavi neke svoje komande i udji u trening i lako ces provaliti

                      Comment


                      • #86
                        Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                        Ako pitas za pc , kroz noge radis samo menjanjem strelica , bez brzog trcanja . Crossover se radi sa W , brzim trcanjem i menjanjem pravca , barem kod mene je to W msm da nisam menjao komande . Hesitation se radi sa kretanjem napred i W . Stepback, roling bez driblinga i jos par stvari se rade sa kretanjem u bilo kom pravcu i X . Signature Gather se radi samo X , nista vise . Ima jos par finta ali mi stade mozak .

                        Comment


                        • #87
                          Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                          [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=1923.msg218561#msg218561 date=1293435927]
                          Ako pitas za pc , kroz noge radis samo menjanjem strelica , bez brzog trcanja . Crossover se radi sa W , brzim trcanjem i menjanjem pravca , barem kod mene je to W msm da nisam menjao komande . Hesitation se radi sa kretanjem napred i W . Stepback, roling bez driblinga i jos par stvari se rade sa kretanjem u bilo kom pravcu i X . Signature Gather se radi samo X , nista vise . Ima jos par finta ali mi stade mozak .
                          [/quote]

                          Hvala &8@^J

                          Comment


                          • #88
                            Re: Odg: NBA 2K10, NBA 2K11

                            [quote author=Melo link=topic=1923.msg176797#msg176797 date=1286582749]
                            Jos 2 novine koje sam primetio pa da prijavim..

                            Moguce je izvesti loptu onako po zemlji kada se shtedi vreme pa da je plej pokupi tek oko pola terena &8@^J &8@^J &8@^J

                            TRADE FINDER - u prevodu izaberete igraca iz vashe postave i izadju vam moguce ponude za njega.. mnogo skrati vreme i muke sastavljanja trejda..

                            i jos nesto ne znam dal je novina ili shta je ali me je zaprepastilo..
                            inteligentni TRENER &*#GI(]

                            znaci uglavnom ostavim automatski da se rade izmene i kada se raspuca protivnicki tim , trener uvodi odbrambenu postavu, kada mi lose ide u napadu ulaze poenteri i trojkashi.. genijalnost stvarno..nemam dovoljno rechi pohvale...

                            kad bi se samo PES bar malo ugledao na ovo #%d*
                            [/quote]


                            Kako se izvodi lopta po zemlji?! h5g6k8 (*#^R^

                            Comment


                            • #89
                              Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                              Nesto najbolje sto sam ikada igrao &8@^J &8@^J &8@^J
                              Mnogo je bolje uradjeno kucanje nego u 10-ci. +*@WT*48*
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                                Ljudi kako da izvedem loptu ispred igraca da stedim vreme? (%fsd%&j

                                Comment

                                Working...
                                X