Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Skrillex View Post
    Ne znam kako bih ti pomogao, pitaj negde za pomoc, mozda jos neko imao slican problem. Ili reinstaliraj operativni sistem...

    Mozes staviti i na medium, probaj ako nisi.
    Sve moguce stvari, oim reinstalacije sistema za koji sad nemam vremena. Menjao sam i codec pack, i podesavanja u igrici, apdejtovao graficku i milion drugih stvari, ali i dalje imam isti problem
    sigpic

    Comment


    • Stvarno mocno izgleda,jos kad sam video soundtrack postala mi je momentalno omiljena igra

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Nisam samo objasnio. Igrica radi na high, ali samo odredjeno vreme, da bi onda samo zakovala i samo restart pomaze i tako stalno. Nije problem sa system requirements vec nesto sa kompom sto dan danas nisam uspeo da resim. Takodje me je zezao i 2k11 na istu foru. A sve ostale moguce igre rade..
        Moze malo preciznije ?

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Moze malo preciznije ?
          Kad udjem u igricu, odredjeno vreme radi sve normalno, bez ikakvih problema, posle nekih 10-ak, 15 minuta, slika mi se zamrzne i muzika iz pozadine se vise ne cuje. Kad uspem da izadjem iz igrice, sledeci put kad pokusam da udjem u nju, pojavi se samo crn ekran i moguce ju je pokrenuti samo nakon restarta. Ista stvar mi se desavala kod 2K11 i to samo kod NBA-a. Nijednom mi se ovo nije desavalo kod drugih igrica.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Nisam samo objasnio. Igrica radi na high, ali samo odredjeno vreme, da bi onda samo zakovala i samo restart pomaze i tako stalno. Nije problem sa system requirements vec nesto sa kompom sto dan danas nisam uspeo da resim. Takodje me je zezao i 2k11 na istu foru. A sve ostale moguce igre rade..
            Ako ti zabada na kraju 1. cetvrtine, ili na kraju 3. cetvrtine (pocrni ekran i ostane tako) iskljuci autosave opciju, mene je to zezalo u pocetku.

            U svakom slucaju probaj da iskljucis autosave, iz nekog razloga to ume da zadaje probleme.
            Last edited by p4p1; 17-09-12, 13:57.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Ako ti zabada na kraju 1. cetvrtine, ili na kraju 3. cetvrtine (pocrni ekran i ostane tako) iskljuci autosave opciju, mene je to zezalo u pocetku.
              Dok igram veoma retko mi se zamrzne slika, uglavnom kad izadjem u meni.
              sigpic

              Comment


              • Procitah da problem moze biti u virtualnoj memoriji. Pa bi mogao da probas --> Control Panel > System and Maintenance > System > Advanced System Settings > Performance > Advanced tab > Virtual memory i cekiras “Automatically manage paging file size for all drives” opciju.

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Kad izlazi 2k13 , kojeg datuma ?
                  Drugog oktobra.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Procitah da problem moze biti u virtualnoj memoriji. Pa bi mogao da probas --> Control Panel > System and Maintenance > System > Advanced System Settings > Performance > Advanced tab > Virtual memory i cekiras “Automatically manage paging file size for all drives” opciju.
                    I to sam radio, ali nikakav rezultat. Ja sam prosto covek bez pomoci Molim Boga da mi bar 2k13 radi
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      I to sam radio, ali nikakav rezultat. Ja sam prosto covek bez pomoci Molim Boga da mi bar 2k13 radi
                      Intel: resenje za sve tvoje probleme.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Pozdrav svima, imam problem sa zakucavanjem slike na novom kompu dok igram 2k11. Pre neki dan sam uzeo nov komp (AMD x3 3.2ghz, amd radeon 6570, 8gb ram) i igrao fifu bez problema. A nakon toga instaliram nba 2k11 počnem da igram i krene da se zakucava i mrzne slika posle čega se i sa fifom isto desilo. U čemu može biti problem? Obe igre sam igrao na starom kompu bez ikakvog problema,još je bio i lošiji od ovog.. Jedino sad imam win 7 64bit
                        Last edited by vladar; 18-09-12, 13:45.

                        Comment


                        • Za 2 dana ide 2k13, jedva cekam
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Za 2 dana ide 2k13, jedva cekam
                            i ja jedva cekam

                            Comment


                            • Koliko znam, igrica treba 3. oktobra da izadje, ali se vec sada pojavljuju linkovi. Ima li neko da je skinuo?
                              sigpic

                              Comment


                              • Ја нисам јер теорије нема да 2к10 стане на мој комп а камоли ово.
                                Ови са НБА Србија странице на фбу оставили линк, ко хоће нек проба да скине:
                                http://kat.ph/nba-2k13-reloaded-t6706546.html
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X