Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako vas bre nije sramota da lazete da igrate na HOF?

    Comment


    • lol xD ... Odoh odigrati jos 2-3 meca pa dodjem za nekih sat-dva ... Da vidimo hoce li Entoni konacno zabiti vise od dve trojke
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        pa na kome cu drugo igrati iako mislim da je i HOF ocajan kao i Top Player na PES-u , tuku se lagano svi ;)

        edit : Voja dok sam igrao sa Dallasom meni Dirk nikad otvoren sut nije masio
        Uzmi Bobcats-e ili Wizards-e, ako ti je prelako i ako ti je dosadno. A sto se PES-a tice tu uzmi neki tim iz druge lige, pa cepaj.

        Na koliko minuta igrate?

        Comment


        • Evo uzeh Wizardse 88-81 , imao sam 25 razlike i ljudi mi napravili 16-0 seriju , Entoni 0 od 5 za 3 , a nagurao sam ga na 35 poena , strasno ;) ... Ja igram na 6 minuta po cetvrtini a stavio sam ostale timove na 12 tj liga na 12 , ja na 6
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ne serite bre vise kad budete odigrali 4 ot-a i na kraju primili game winner sa 10 metara od Chase-a Budinger-a licno, javite mi se

            Comment


            • Ja nisam primio sa 10 ali dok sam igrao sa Dallasom , Budinger me ocistio , dao mi 30 poena
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Otrese me Denver 118-80 Fernandez mi dao 29 poena , 6 od 6 za 3 , strasno U zivotu ovakav poraz nisam dozivio , imam 7-4 omjer sada jos kod kuce nisam izgubio Filadelfiija me bila vodila 19 razlike na poluvremene i na kraju ih uzmem 81-80
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Evo uzeh Wizardse 88-81 , imao sam 25 razlike i ljudi mi napravili 16-0 seriju , Entoni 0 od 5 za 3 , a nagurao sam ga na 35 poena , strasno ;) ... Ja igram na 6 minuta po cetvrtini a stavio sam ostale timove na 12 tj liga na 12 , ja na 6
                  Dusan je mislio da igras sa Wizardsima ne protiv.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by stefan12 View Post
                    Dusan je mislio da igras sa Wizardsima ne protiv.
                    od kuda ti to Naravno da ne igram , samo NYK tj igram sa NYK sezone ... Najcrnje kako sam isprebacivao igrace na igrici kako sad stoje neki dan , ostalo mi 9 igraca u NYK
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      od kuda ti to Naravno da ne igram , samo NYK tj igram sa NYK sezone ... Najcrnje kako sam isprebacivao igrace na igrici kako sad stoje neki dan , ostalo mi 9 igraca u NYK
                      Za to postoje već update-ovani rosteri...
                      Zadnji je od 27. januara...

                      http://nbaspot.com/viewtopic.php?f=2...62bd14c18e03c6
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ko igra Asocijaciju nek napise ovde da napravimo temu u kojoj ce da pisemo o asocijaciji.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Ja igram sezonu mada je to potpuno isti qrac. Igram sa Clippersima jer su solidna ekipa, niti prejaka, niti preslaba i trenutni omjer je 11-7 a igram na 29 utakmica

                          Comment


                          • Je l' otkrio neko neki nacin da se igra online?

                            Comment


                            • oceel' ko da osnujemoo onu "Online Assoociation"?

                              Comment


                              • Javite se ljudi za Online Association.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X