Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ja nisam pitao sta i kako,nego kad?

    Zasto su to tako glupo odradili? Dal' ce komentatori pricati o rukijima? Nije mi logicno da su morali zbog lockouta.

    A stavili su Rubia
    bice bice polako...
    verovatno da je Rubio vec potpisao ugovor sa Minesotom...

    Comment


    • Kad izlazi pec sa rookiema???Ne mogu vise da cekam xDDDD!!!

      Comment


      • Kad ce rukiji?

        Comment


        • Tokom ovog vikenda bi trebalo da izadju rukiji,ali izacice samo oni koji su potpisali ugovore sa svojim ekipama!?

          Comment


          • ma mislim rukiji da izadju tek kad pocne sezona kad svi potpisu ugovore...

            Comment


            • Izaso je prvi Update za 2K12,od rukija jedino je tu Irving,jedini problem je sto ne znam kako da ga skinem xDDDDD xDDDD

              Comment


              • Мој ортак каже да је скинуо неки печ на коме има Весели. Значи, вероватно онда имају и сви остали.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Najbolje je cekati da pocne sezona, tada ce izaci i update svih rookie-a koji su potpisali ugovore i trade-ovi ce biti odradjeni.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Jel neko instalirao onaj update sto otkljucava 91 Warriors-e i 02 Kings-e?

                    Comment


                    • Nece valjda morati iz igrice da se skine update? Ja sam stavio da imam 13,14 godina i sada mi ne da da koristim 2kshare,a mrzi me da reinstaliram

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Nece valjda morati iz igrice da se skine update? Ja sam stavio da imam 13,14 godina i sada mi ne da da koristim 2kshare,a mrzi me da reinstaliram
                        Sacekaj da ti istekne taj account pa napravi novi ,ako igars na piratskom,al ako imas original onda neznam sta da ti kazem!Inace update jos nije izaso na 2kShare-u,sve mi se cini da cu morati da skupljam pare za original
                        Last edited by M-POT; 13-12-11, 16:45.

                        Comment


                        • Ma piratski naravno...

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ma piratski naravno...
                            Meni taj account istekne za tri dana i onda ponovo moram da pravim drugi,a izgleda da nemogu da skidam nista preko 2kShare ,tako da ako imas ovo sto i ja sacekaj tri dana i napravi novi account

                            Comment


                            • E sta vi radite..

                              Koji ste vi carevi.

                              NLSC resava sve probleme, kakav crni update preko igre.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Nema nista bitno na NLSC-u...

                                Comment

                                Working...
                                X