Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da,ali ne odrade to bas kako valja...ne postoje slike igraca,a i ne budu uradjeni realno.

    Nadam se da ce biti pametni i ubaciti sve novajlije,inace necu da igram

    Comment


    • Nemoj da se zalis Ljuba, izbacice i sa slikama igraca, odes na NLSC i tamo imas sve, a za PS3 je vec malo teze sa slikama.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Sve ces mi ti linkove slati

        A za ps3 me boli uvo

        Comment


        • Nema veze, ne znam zasto se svi brinu kad postoje patch-evi koji se skidaju 5-6 minuta (mozda i manje) samo se kopira i zavrsen posao

          Comment


          • Comment


            • Neki igraci su bolje uradjeni u 2k11 nego ovde.

              Comment


              • Ne mogu da verujem ladno nece biti rookie a jedva sam cekao da igram s Veselim

                Comment


                • Comment



                  • Igra je dobila ocenu 9.5.

                    Comment




                    • Nisam mislio da ce biti bolje nego prosle godine... pogresio sam

                      Comment


                      • Valjda ce mi raditi bar na medium

                        Comment


                        • Ovaj se brine dal ce mu raditi na medium, a ja neznam dal' ce moci komp da mi podrzi ovo...

                          Comment


                          • Originally posted by voja92 View Post
                            Ovaj se brine dal ce mu raditi na medium, a ja neznam dal' ce moci komp da mi podrzi ovo...
                            Prosli mi je radio na high dok se nesto cudno nije desilo i od tad nije mogao ni na low

                            Tako da cu sad medium da se zadovoljim

                            Comment


                            • Ako ti je radio 2k11 radice i ovaj,posto kazu da ce zahtevi biti isti.

                              Comment


                              • Jel moze neko ovo da mi skine bez toga nemogu da pokerenem nba 2k12????
                                http://sharecash.org/download.php?file=2347910

                                Comment

                                Working...
                                X