Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Rotation-u mogu promeniti igracu minute samo ako mu se promeni rola, npr. iz 6th man-a u starter-a, ili starter-a u star-a . Mene zanima mogu li se igracu koji je 6. u rotaciji povecati minuti a da pritom ne bude stavljen u startnu petorku .

    Comment


    • Mogu ako pre pocetka sezone isljucis "role" opciju...

      Comment


      • Zahvaljujem, probacu uskoro .

        Comment


        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
          Zahvaljujem, probacu uskoro .

          Comment


          • E isto me zanima, ako je iko upoznat na koju foru da izvodim za*ebana kucanja na dunk contestu ( na tastaturi ofc, izgubio sam dzojstik )

            Comment


            • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
              E isto me zanima, ako je iko upoznat na koju foru da izvodim za*ebana kucanja na dunk contestu ( na tastaturi ofc, izgubio sam dzojstik )
              Pretesko je na tastaturi treba ti jedno 14 prstiju najmanje

              Comment


              • Jel zna neko kako se mogu promeniti brojevi igracima?

                Comment


                • Kakvo ludilo ce biti ovaj NBA...

                  http://kotaku.com/5832465/pistol-pet...ary-lineup-too

                  Uradili su stare dvorane, na jednoj slici se vidi da nema linije za tri poena.

                  http://espn.go.com/espn/thelife/vide...more=fullstory



                  Bice ovo extra....
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Kakvo ludilo ce biti ovaj NBA...

                    http://kotaku.com/5832465/pistol-pet...ary-lineup-too

                    Uradili su stare dvorane, na jednoj slici se vidi da nema linije za tri poena.

                    http://espn.go.com/espn/thelife/vide...more=fullstory



                    Bice ovo extra....
                    A ja sam mislio da je 2k11 extra, kako li ce tek ovo da izgleda sunce ti...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Samo da mi komp podrzi, ako ne, onda kupujem ili neku konzolu ili novi komp

                      Comment


                      • Al ce ovo biti dobro.Jedva cekam da igram sa chamberlain-om onu utakmicu kad je dao 100 poena.Samo mi je glupo sto nece biti indiana vs new york pa da igram sa knick killerom.

                        Comment


                        • Ima da prebijam sa Warriorsima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Memphis Grizzlies.

                            Rudy Gay i Z-Bo ce objasnjavati neke stvari....

                            Samo da ne stave lockout u igru.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ali osecam da My Player nece imati ikakvih novina... Osecam!

                              Mislim, sve sto je u granici izvodljivog je vec uradjeno u 2k11 .

                              Da citiram sebe :
                              Originally posted by ЕлБиЏеј View Post

                              Ali najjaca fora bi bila imati opcije za nosenje drugih patika, npr Kobe type, Lebron-ove, DRose-ove . Zatim, mozda kao u jednoj od Tony Hawkovih igara uzeti svoju sliku i virtualizovati je, onda posedovati opciju za kupovinu odredjenih stvari, koje kupujes parama zaradjenim od ugovora, plata i ostalog . Zatim, imati evidenciju sopstvenog budzeta, imati signature potez nakon dobrog kosa ( npr Westbrook kada se udara o grudi, ili Noah kada vristi, ili James kada "stegne" bicepse itd. ) . Onda, imati opciju da pogledas kolika ti je fan baza, u koliko kopija ti je prodavan dres, koliki kredit kod sudija imas u odnosu na odredjene igrace . Onda imati paradu po ulicama grada kada se osvoji sampionat . Zatim, imati opciju da odes na 3 point shootout ili dunk contestu, u zavisnosti da li si pogodio, lupam, vise od 100 trojki u "jesenjem" delu sezone, ili koliko si zakucavanja imao ... onda imati evidenciju svog privatnog zivota, sa kim se muvas, ko ti je najbolji ortak u NBA karavanu, da biras ko ti je menadzer i takve stvari . Onda, da imas vise uticaja na sopstvene ugovore, da odbijes razne ponude ako ne zadovoljavaju tvoj kriterijum . Takodje, bi bilo zanimljivo imati drugacije sponzore, na primer Koka Kolu, Adidas, Dolce Gabana ( ) . Onda da umesto bilborda snimas reklame ili tako nesto . Zatim bi veoma zanimljivo bilo birati odecu za pres konferenciju, kada izlazis na draftu, kada potpisujes autograme ... ( ovo je sve vezano za MP, naravno )
                              Ima mnogo opcija, ako bi makar pola, ovo bi bila najbolja igra ikada napravljena

                              Comment


                              • ElBiDzej brate, malo li je?

                                Ali sve u svemu, podrzavam tvoje ideje, odes sada lepo na NLSC, i das svoj predlog i to procitaju oni koji rade igru, pa mozda i usvoje.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X