Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by amare@stodermaire View Post
    da li neko moze da mi objasni kako da igram NBA online.unapred hvala...
    Moras da skines fairlight patch i da se registrujes na sajtu 2k sports onda imas u igri opciju online gde kucas svoje podatke, igra se konektuje sa serverom i pored toga sto imas svakog dana update ocena povredjenih igraca i svih promena na rosteru imas opciju za online play na team-up i u jos par sekcija koje ces sam lako naci.

    Comment


    • Steta

      Comment


      • Sta pricate gluposti.....

        Izlazi NBA 2K12 na PC-u, ne sirite netacne informacije.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sta se ti brines D!
          Samo popravi Sony pa da busom doletim do tebe preko vikenda nekad.
          sigpic

          Comment


          • Meni se meniji i sve ostalo vise svidja u NBA Live-u, u 2K-ovima mrzim one menije sa kvadratima

            Ali gameplay je mnogo bolji u 2K

            Comment


            • Kvadrati su samo kod onih sto to igraju na PC-u, mi koji igramo na PS3, nemamo tih problema.

              A, veruj mi Dusane, Live je dosta losiji od 2K, u svim aspektima, pitaj Mambu, pa ces videti zasto mrzi Orlando....

              @Mamba
              Ne brinem se ja, mene boli briga da li ce izaci za PC ili ne, za PS3 sigurno izlazi, a navrati ti ponekada.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Sto se menija tice Live je ubedljivo bolji, a sve ostalo pripada 2K-u

                Comment


                • da li moze da se igra NBA 2k10 online...unapred hvala...

                  Comment


                  • Di izvini za PS3 nismo te prepoznali ;)

                    Comment


                    • Jedva cekam 2k12 al cu da djuskam sa Wizardsima(vec skupljam pare za konzolu)

                      Comment


                      • ma daj mani da te loze verovatno ce biti NBA 2K12 za PC...

                        Comment


                        • M-POT ne bacaj pare,bice i za pc

                          Comment


                          • Iz vasih usta u bozije usi,daj boze da izadje za PC!!!

                            Comment


                            • Нисам пратио раније шта сте писали, али не капирам зашто не би било ? Мислим јел су већ рекли да неће бити, или то ви нешто нагађате ?
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam prica se da im se neisplati da prave ,ali izgleda da ce izaci!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X