Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

    Ja cu imati u toku sedmice dok mi ovaj sto sam mu posudio vrati.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

      [quote author=stefan12 link=topic=1923.msg261939#msg261939 date=1299417347]
      Ja cu imati u toku sedmice dok mi ovaj sto sam mu posudio vrati.
      [/quote]

      <thumbsup>

      Comment


      • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

        [quote author=dusan1610 link=topic=1923.msg261940#msg261940 date=1299417499]
        <thumbsup>
        [/quote]


        samo kad mi vrati reces mi email pa cu ti na PM poslati sifru
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

          LJudi ja sam imao slicnih problema,ali sam bio registrovan na 2k10,ako neko ima brz net neka skine 2k10 verziju registruje se ,i posle neka se sa tom regisraCIJOM ULOGUJE NA 2K11,I obavezno neka skine najnoviji patch za 2k11

          Comment


          • Da nastavim priču iz off topic teme o 2K11

            Juče sam prvi put odigrao meč u kom je 1/4 12 min. Rezultat je bio 123:112 za Knicks-e protiv Minnesote. Melo najviše lopti potrošio ali i najefikasniji, 34 poena. Amar'e i Billups preko 20 poena svaki... Walker je isto dobro odigrao za skromnu minutažu

            Love je napravljen na igrici kao u stvarnosti, skok mu je vanserijski.

            Aj predložite neke timove sa kojima da odigram novi meč. Ali nemoj da budu baš ni mnogo smorna oba tima...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • chicago bulls los angeles lakers
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Golden State vs. Dallas .
                sigpic

                Comment


                • Hvala na parovima

                  Igraću danas Chicago-Lakers (biću Bulls-i ) a GS ću za koji dan pošto sam igrao već sam njima prošle nedelje valjda, samo tad je bila 1/4 4 min.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Meni je strasno zanimljiva Atlanta sa Dominikom ... ma svi ti "retro" timovi, najcesce sa njima igram .

                    Comment


                    • Clyde Drexler i Portland su isto interesantni, naravno i NY sa Ewing-om...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ja igram samo asocijacija modove,igrao sam do sad sa 5-10 ekipa i uvek mi bude zanimljivo dok ne promenim pola ekipe i izgubi onda sve to dusu

                        a ne mogu da odolim da ih unistavam trejdovima...sad igram sa netsima...d-will,jo.crawford,ariza,hickson,lopez...

                        naravno imam novi patch koji je fantasticno odradjen

                        Comment


                        • Ja sam igrao jednu asocijaciju i stao na pola sezone, smorilo me ...
                          Idalje pikam My Player, mada ni to vise nema smisla, namerno napravim 4 licne u prvom poluvremenu, da bi se protivnici vratili u egal i posle cepam clutch zavrsnicu .

                          Comment


                          • meni su najjaci bullsi iz sezone 95-96 sa njima nema sanse da izgubis
                            Last edited by .....; 30-04-11, 22:11.

                            Comment


                            • de predlozite meni neku utakmicu da igram na 12 1/4
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Cepaj CHI 85/86 - BOS 85/86 .

                                Inace, jesam ja jedini koji igra Jordan Challenge?

                                A provalio sam i cheat, u kodovima ukucajte icanbe23 i imacete opciju da igrate My Player sa Jordanom kao rookiem

                                Comment

                                Working...
                                X