Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

    imas[quote author=Ljuba90 link=topic=1923.msg232642#msg232642 date=1295470208]
    Ljudi imam problem doveo sam Barnjanija i Love-a,i obojica sutiraju samo za 3,nikako da se spuste na post...kad se desi da se love nekim cudom spusti,odma mu bacam loptu i on pogadja uvek,ali problem je sto se to desi svake druge tekme jel znate,da li mogu nekako da im naredim da se spuste pod kos
    [/quote] ides coaching posle playbooks nadjes u gornjem levog uglu namestis na starting power forward na sredini menjas akcije nadjes neku gde se spusta na post u igri pozoves tu akciju i to je to

    Comment


    • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

      [quote author=andrijazmajkv link=topic=1923.msg233871#msg233871 date=1295645155]
      imas[quote author=Ljuba90 link=topic=1923.msg232642#msg232642 date=1295470208]
      Ljudi imam problem doveo sam Barnjanija i Love-a,i obojica sutiraju samo za 3,nikako da se spuste na post...kad se desi da se love nekim cudom spusti,odma mu bacam loptu i on pogadja uvek,ali problem je sto se to desi svake druge tekme jel znate,da li mogu nekako da im naredim da se spuste pod kos
      [/quote] ides coaching posle playbooks nadjes u gornjem levog uglu namestis na starting power forward na sredini menjas akcije nadjes neku gde se spusta na post u igri pozoves tu akciju i to je to
      [/quote]


      Hvala @(*6sd$%

      Comment


      • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

        Ljudovi , imam i ja problem , mada verujem da je to neko govno u mom kompu , al' ajde da pitam . Igrao sam na my Player-u utakmicu protiv Spursa , sejvirao , sutradan se probudio , otvorio My Player Mode i odjednom mi prslo i potpuno se iskljucila igra . Pokusao sam jos jedno 7-8 puta , i svaki od tih pokusaja se zavrsio isto . Jel jos neko ima isto iskustvo , i ukoliko ima , kako je prevazisao problem ?


        Takodje , ako iko zna kontrole za tastaturu sto se tice Slam dunk Contesta , voleo bih da to podeli . h5g6k8

        Comment


        • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

          Jedno pitanje za sve fanove NBA 2K11 IGRE,posto nemam orginal igru,imali ike sanse da se registrujem I kada pocnem da igram the association mod,da mogu u meniu igre da pratim rezultate utakmica,da im u igri automatski menja sastave timova,kada se desi neki trejd i da mi izbacuje liste novih rukija i sve sto je u mogucnosti i sto se dobija ako si registrovan za igru NBA 2K11,JA sam pokusao ali mi trazi pasword a to nemam jer nemam orginal igru,ako neko zna neku foru nek objavi,pozz!!![img alt=T-mac]http://www.sportklub.info/forum/Smileys/default/basketball.gif[/img]

          Comment


          • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

            Comment


            • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

              Jel ima neko neki dobar roster patch? (Evroliga, reprezentacije)
              Ja sam skinuo nesto, al glupo odradjeno

              Comment


              • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                [quote author=LBJ link=topic=1923.msg233880#msg233880 date=1295645955]
                Ljudovi , imam i ja problem , mada verujem da je to neko govno u mom kompu , al' ajde da pitam . Igrao sam na my Player-u utakmicu protiv Spursa , sejvirao , sutradan se probudio , otvorio My Player Mode i odjednom mi prslo i potpuno se iskljucila igra . Pokusao sam jos jedno 7-8 puta , i svaki od tih pokusaja se zavrsio isto . Jel jos neko ima isto iskustvo , i ukoliko ima , kako je prevazisao problem ?
                [/quote]

                Imao sam slican problem,probaj da simuluiras utakmicu,cim pocne ides na QUIT>SIM TO THE END.Jes' da neces dobiti skill poene ali ce ti bar resiti problem....(Meni je uspelo iz drugog pokusaja)

                Comment


                • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                  Ali meni pre utakmice iskljuci, cim se zavrsi govor 2kInsider-a i budu ispisani zadaci ( Finish with A+ teammate grade, bla bla... ) odmah mi se iskljuci .


                  Hvala u svakom slucaju . %QWT&W

                  Comment


                  • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                    Molim vas neka mi neko kaze ,gde se nalaze vama save folder na vasem kompu za igru 2K11?PLS???

                    Comment


                    • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                      Ako imas XP onda je u : C:\Documents and Settings\[your user name]\Application Data\2K Sports\NBA 2K11\Saves
                      Ako imas Vistu ili Windows 7 onda je u : C:\Users\[your user name]\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K11\Saves


                      Comment


                      • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                        Ja isto udjem u C:\Documents and Settings\[me name]\ i dalje vise nema da mi pise Application Data\2K Sports\NBA 2K11\Saves,znaci nemam kreiran save,dobro udjem u igricu pcnem da igram assocition sa Kingsima,kreiram igru i sacuvam je,kada izadjem nemam igde nista sacuvano,koristim XP SP3,KAKO DA KREIRAM SAVE?[/me]

                        Comment


                        • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                          [quote author=papekidd link=topic=1923.msg257941#msg257941 date=1298926551]
                          Ja isto udjem u C:\Documents and Settings\[me name]\ i dalje vise nema da mi pise Application Data\2K Sports\NBA 2K11\Saves,znaci nemam kreiran save,dobro udjem u igricu pcnem da igram assocition sa Kingsima,kreiram igru i sacuvam je,kada izadjem nemam igde nista sacuvano,koristim XP SP3,KAKO DA KREIRAM SAVE?[/me]
                          [/quote]


                          Mozda ti nije dobra ta verzija igrice(pretpostavljam da si sa interneta skidao h5g6k8 )...ako ti nije mrsko izbrisi je skroz pa skini sa nekog drugog mesta,neka ti neko da link igrice gde nema gresaka...mozda neko ipak zna o come su radi,ali mislim da sam u pravu.
                          Desavalo se i meni tako sa drugim igricima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                            Dosao sam do ocajanja,da mi nema seve foldera nigde,al dobro super,skinuo sam sa tri razlicita sajta igru i opet nista,a kada probam da se ulogujem izbaci mi da mi je igra zastarela i da mi treba onaj upadate kako se vec zove,i to skinem i ubacim ,tamo gde sam istalirao igru,ali kada ponovo pokusam da se ulogujem,isto se desava,jedino da probam da mi neko posalje svoj save folder,znaci od dela - Application Data\2K Sports\NBA 2K11\Saves -to pokupi i neka mi posalje na me mail- papekidd@gmail.com-a ja cu probati tu da ubacim ovaj patch sa novim rosters od pre neki dan sto je izasao,to mi je bitno da mogu ko covek da pocnem da igram the association!!!,aj neka mi neko posalje ovo ??? [img alt=confused 2]http://www.sportklub.info/forum/Smileys/default/confused10.gif[/img]

                            Comment


                            • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                              ides na Start Menu>Run pa ukucas %appdata% tu je save msm

                              kako da smanjim lag kad igram preko neta i jel ima neko crack za ovaj 1.01 patch a da komp ne prijavljuje virus?

                              Comment


                              • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                                Brate spasao si mi guzicu,nasao sam save,hvalla![img alt=cheer]http://www.sportklub.info/forum/Smileys/default/cheer_2.gif[/img]

                                Comment

                                Working...
                                X