Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

    Ja sam za sad sa OKC-om zadovoljan, a i u startnoj petorci sam. $#^%RT

    Comment


    • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

      Ja sam odustao od tog moda...na svih 5,6 tekmi(zaboravio sam koliko ih ima) sam bio najbolji na 3 ili 4 sam ispunio one zadatke i zavrsio u razvojnoj ligi i popizdeo

      Comment


      • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

        [quote author=dusan1610 link=topic=1923.msg223396#msg223396 date=1294345237]
        Ja sam za sad sa OKC-om zadovoljan, a i u startnoj petorci sam. $#^%RT
        [/quote]
        Ma ja igram odlicno,ali zelim play-off,a da trejduju Stuckey-a mogli bismo.Znaci ja,Gordon,Prince,Monroe i Villanueva kidamo kad igramo zajedno,a tu su jos Hamilton,T-Mac,Vujacic i Barnes,Wallace i jos neko su trejdovani u Lakerse.Jedino sto mi je sranje u tom modu sto nema da se vidi tabela i statistike igraca.

        Inace ja imam 17,2 poena,8,1 asistencija.4,9 skokova,1.6 ukradenih i 1,3 izgubljenih lopti posle 9 utakmica.Imam i par blokada u sezoni.Nije lose a?
        sigpic

        Comment


        • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

          Caniggia, jos malo pa ces biti na nivou Rose-a &8@^J &8@^J &8@^J
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

            Ljudi,koliko utakmica treba da se odigra da bi te neki tim izabrao??? %QWT&W
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

              [quote author=D-Wade link=topic=1923.msg223413#msg223413 date=1294348593]
              Caniggia, jos malo pa ces biti na nivou Rose-a &8@^J &8@^J &8@^J
              [/quote]
              $#^%RT

              Prosto uzivam igrajuci taj mode,jer sam bio plej i znam sta treba da radim. h5g6k8
              Kad bi dali glupog Stuckeya za recimo Bledsoa ili tako nekog da mi bude backup,bilo bi do jaja.Jos malo pa cu u prvu postavu. +*@WT*48*
              Naravno zatrazio sam trade samo ne znam kada ce to biti.Inace Heat je zainteresovan,kao i Pacersi.
              sigpic

              Comment


              • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                [quote author=caniggia7 link=topic=1923.msg223412#msg223412 date=1294348439]
                [quote author=dusan1610 link=topic=1923.msg223396#msg223396 date=1294345237]
                Ja sam za sad sa OKC-om zadovoljan, a i u startnoj petorci sam. $#^%RT
                [/quote]
                Ma ja igram odlicno,ali zelim play-off,a da trejduju Stuckey-a mogli bismo.Znaci ja,Gordon,Prince,Monroe i Villanueva kidamo kad igramo zajedno,a tu su jos Hamilton,T-Mac,Vujacic i Barnes,Wallace i jos neko su trejdovani u Lakerse.Jedino sto mi je sranje u tom modu sto nema da se vidi tabela i statistike igraca.

                Inace ja imam 17,2 poena,8,1 asistencija.4,9 skokova,1.6 ukradenih i 1,3 izgubljenih lopti posle 9 utakmica.Imam i par blokada u sezoni.Nije lose a?
                [/quote]

                Ima da se vide statistike. Malo vise procackaj kroz one menije.

                [quote author=-dacha- link=topic=1923.msg223416#msg223416 date=1294348671]
                Ljudi,koliko utakmica treba da se odigra da bi te neki tim izabrao??? %QWT&W
                [/quote]

                3 utakmice

                Comment


                • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                  Ne uzimamo mi neke rezerve, nama trebaju najbolji &+I}\


                  Ali, posto si mi drag, i svestan sam tvog kvaliteta, obavicu razgovor za Riley-em, da te ubacimo umesto MVP kandidata Arroyo-a &+I}\ $#^%RT
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                    ja igram 5 min cetvrtina,jel moguce na taj nacin biti odma izabran od strane neke NBA ekipe? jer ako nije,necu nikad ni pocinjati...xD

                    Comment


                    • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                      Ja 27.7 PPG, isto sam plejmejker. l5'%9

                      Comment


                      • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=1923.msg223424#msg223424 date=1294349007]
                        ja igram 5 min cetvrtina,jel moguce na taj nacin biti odma izabran od strane neke NBA ekipe? jer ako nije,necu nikad ni pocinjati...xD
                        [/quote]

                        Moze i da igras na 1 min mora te neko izabrati. $#^%RT

                        Comment


                        • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                          pa surio sam u onim prvim utakmicama sa ostalm novajlijama i da,sad se setih uzeo me sacramento i u letnjoj ligi sam bio odlican i posalju me u Torose(NBDL)

                          Comment


                          • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                            [quote author=D-Wade link=topic=1923.msg223422#msg223422 date=1294348932]
                            Ne uzimamo mi neke rezerve, nama trebaju najbolji &+I}\


                            Ali, posto si mi drag, i svestan sam tvog kvaliteta, obavicu razgovor za Riley-em, da te ubacimo umesto MVP kandidata Arroyo-a &+I}\ $#^%RT
                            [/quote]
                            Pa ja igram na nivou igraca iz prve postave i svake utakmice gledam statistiku i imam mnogo bolju statistiku od Stuckey-a a uz to igram timski dok se ovaj alavi.Na listu zelja sam stavio Blazerse,Heat i Wolvese jer nemaju preterano dobre plejeve,Heat pogotovu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                              Pesme u 2K11 su mnogo dobre! &8@^J &8@^J &8@^J

                              Comment


                              • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                                [quote author=dusan1610 link=topic=1923.msg223434#msg223434 date=1294349197]
                                Pesme u 2K11 su mnogo dobre! &8@^J &8@^J &8@^J
                                [/quote]


                                Naravno kada peva Ron Artest,a zna se ciji je on igrac. ^%@7f $#^%RT
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X