Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX (Melbourne)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Sva je prilika da je ovo Kimiju zadnja sezona u F1.
    Poslednje što sam ja čitao je da će možda aktivirati opciono produženje na još godinu dana...

    Comment


    • #62
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Poslednje što sam ja čitao je da će možda aktivirati opciono produženje na još godinu dana...
      Pitanje je kako ce Kimi odvoziti ovu nemotivirajucu sezonu ;)

      A Ferari je vec izrazio zelju za Hamiltonom ali ne verujem da Ham zeli njih. S druge strane ako Nasr nastavi sa ovakvim voznjama mislim da ima realne sanse da zameni Kimija. Ako ne Nasr onda Botas za koga se Ferari isto interesuje. Kimi je plod starog rukovodstva a oni hoce sve to da oteraju ;)
      Last edited by Sam Hornish Jr.; 15-03-15, 16:55.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #63
        Hamilton 'pregovara' sa Mercedesom već nekih 6 mjeseci oko novog ugovora. Pretpostavljam da on želi ugovor na dvije-tri godine, ako se pravila promjenu 2017. Mercedes bi mogao izgubiti sve što ima, a Lewis želi titule, nije bitno s kim... S druge strane Mercedes sigurno želi što duži ugovor kako bi ga zadržali.

        A ako Kimi ode, mislim da je prva zamjena Hulkenberg, već su ga davno željeli, a relano je i najbolja zamjena. Bottas neće iz Williamsa sigurno, a pogotovo ne kad ima Mercedesov motor i kad su Williams i Ferrari ovako izjednačeni. Massa ode kroz sezonu/dvije, ili na pecanje ili u slabiji tim, što ostavlja Valtterija kao boga u Williamsu, vjerovatno uz Lynna poznavajući Franka i politiku Williamsa.

        Comment


        • #64
          šteta da se ne može kao u WTCC-u dodavati težina na bolid da bi se usporio,bilo bi mnogo interesantnije
          inače današnja trka dosadna,bojim se da ako mečke budu dominirale još 5-6 trka ostali prestaju sa razvojem istih sem mclarena

          Comment


          • #65
            Originally posted by bruda View Post
            šteta sreća da se ne može kao u WTCC-u dodavati težina na bolid da bi se usporio,bilo bi mnogo interesantnije
            ispravljeno

            Comment


            • #66
              Ako ode Kimi ne znam za koga da navijam posle.
              Mislim da bi Hulk bio najbolje resenje,decko vozi odlicno a sa dobrim bolidom moze da uradi dosta.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #67
                Originally posted by bice View Post
                Ako ode Kimi ne znam za koga da navijam posle.
                Mislim da bi Hulk bio najbolje resenje,decko vozi odlicno a sa dobrim bolidom moze da uradi dosta.
                Godine mu prolaze a on jos ne dobija pravu priliku. To je vrlo lose za njega, jer talenat tako prolazi i samopouzdanje. Momak je vrlo kvalitetan vozac, al to mora sto prije da dokaze u timu sa vrh grida

                Comment


                • #68

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Bastia33 View Post
                    Kad smo već kod toga, Vanja ili neko drugi ko zna, kako se tačno prevodi na sprski 'suspension'? Hrvati za to kažu ovjes, a ja sam u nekoliko navrata čuo prevod 'vešanje'.
                    Oslanjanje, vešanje (Vanja kaže da je nepravilan izraz

                    Raikkonen je i u prvom pit-stopu imao kašnjenje. Duže je trajalo baš zbog tog istog točka.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by milos666 View Post
                      srećom sam pre neku godinu počeo da navijam za Markeza u MotoGP-ju, pa se makar tu imam čemu radovati...

                      znaci,da te ocekujemo i u motogp delu
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Nisam gledao trku, ali drago mi je sto je miljenik poceo sezonu sa pobedom

                        Comment


                        • #72
                          Hemut Marko najavljuje povlacenje Red Bula

                          http://www.autosport.com/news/report.php/id/118081

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Sva je prilika da je ovo Kimiju zadnja sezona u F1.
                            Na osnovu čega taj zaključak? Jel ti to Pavle rekao?

                            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Pitanje je kako ce Kimi odvoziti ovu nemotivirajucu sezonu ;)

                            A Ferari je vec izrazio zelju za Hamiltonom ali ne verujem da Ham zeli njih. S druge strane ako Nasr nastavi sa ovakvim voznjama mislim da ima realne sanse da zameni Kimija. Ako ne Nasr onda Botas za koga se Ferari isto interesuje. Kimi je plod starog rukovodstva a oni hoce sve to da oteraju ;)
                            AKO je neko ‚‚plod" starog rukovodstva, to bi bio Alonso.

                            Ko i dalje veruje u mit o demotivaciji Raikkonena, taj zaostaje u vestima sa F1 nekih 3-4 godine minimum. Postoje i bolje teme za njega od njegove motivacije. I te priče sa njegovom motivacijom su propaganda starog rukovodstva i Domenikalija (ako se ne varam). To ne postoji.

                            Ne uskačite u Nasr bandwagon. Odlično je odvezao, al' da ne bude kao s Magnussenom i Perezom prethodnih sezona. Za sada je to 1-off.
                            Last edited by MarkedOne8; 15-03-15, 21:19.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              Pitanje je kako ce Kimi odvoziti ovu nemotivirajucu sezonu ;)

                              A Ferari je vec izrazio zelju za Hamiltonom ali ne verujem da Ham zeli njih. S druge strane ako Nasr nastavi sa ovakvim voznjama mislim da ima realne sanse da zameni Kimija. Ako ne Nasr onda Botas za koga se Ferari isto interesuje. Kimi je plod starog rukovodstva a oni hoce sve to da oteraju ;)
                              Kimi je isto tako razlog što su ugrabili Allisona, tako da je svakako jači razlog da ostane ako želi. Kimi ima problem sa bolidom koji ga ne sluša i u tom smislu je bolji kao referenca. Alonso može da se rve sa vozilom i prilagodiće se u potpunosti njemu - isto kao i Hamilton. Očekivao sam to i od Vettela, ali nije se dogodilo. Mislim da je bio zatečen prošlom godinom, ali da može to da uradi. To je mač sa dve oštrice - drugi vozač to verovatno ne može u toj meri i onda tim ima polovičan učinak...

                              Originally posted by bice View Post
                              Ako ode Kimi ne znam za koga da navijam posle.
                              Mislim da bi Hulk bio najbolje resenje,decko vozi odlicno a sa dobrim bolidom moze da uradi dosta.
                              Mislim da je ta priča završena, Hulk više nije sveža krv i morao bi da čini čuda ove godine kako bi dobio pravu šansu. Zaslužuje je, bez sumnje, ali takva je F1...

                              Originally posted by Alen P View Post
                              Hemut Marko najavljuje povlacenje Red Bula

                              http://www.autosport.com/news/report.php/id/118081
                              Ala njima gori pod nogama kad su već počeli da trguju povlačenjem iz sporta, lele...

                              Comment


                              • #75
                                Ja još uvijek žalim Brazil 2012. i Hulkenberga, koliko sam navijao da dobije tu trku, ali nažalost...

                                Biće Hulk dobar u WEC-u, savršen je za takvu kategoriju.

                                Comment

                                Working...
                                X