Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 MARCH

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kevin Durant could miss rest of season, Thunder general manager says
    LeBron James sick, questionable against Pacers
    Dwight Howard (knee) did not practice on Friday and is still listed as out.
    Enes Kanter (ankle) out Friday vs. the Hawks
    Ankle injury figures to keep Pekovic out 'for immediate future'
    Greg Monroe (knee) is doubtful to play Saturday vs. Chicago, as well as Sunday vs. Boston.
    Taj Gibson went through everything. May go tonight says the Thibs.
    Kyle Lowry (back) will be a game-time decision for Friday's game vs. the Bulls.
    Clippers’ DeAndre Jordan says he’s going to look around in free agency
    Report: Warriors ‘going to match whatever’ offer Draymond Green receives as restricted free agent
    Frustrated Noah focused despite minutes limit
    Report: Heat to sign Michael Beasley for remainder of season
    Allen Iverson wants to work in Sixers' front office
    Allen Iverson: ‘I’m the Biggest Russell Westbrook Fan There Is’
    Andrew Wiggins Plans To Remain With Wolves For 'Very, Very, Very Long Time'
    Derek Fisher Has Filed for Divorce
    Adam Silver says 2017 lockout talk is 'premature'
    Al Harrington makes it official: His playing days are over

    Comment


    • #77
      http://hangtime.blogs.nba.com/2015/0...urn-uncertain/

      Durant izgleda gotov za sezonu, igraće kada prestane osjećati bolove.

      Pametan potez Oklahome, PO jedne sezone nije toliko bitan koliko jeste zdravlje Kevina, pogotovo sa ovako relativno mladim timom...

      Comment


      • #78
        Mnogo mi je zao Durantule , ali naravno da je zdravlje na prvom mjestu.

        Pametan potez Oklahome.
        Last edited by Rossonero; 20-03-15, 18:45.

        Comment


        • #79
          Pametan potez bi bio da se nije vratio prerano prvi put, kada su svi rekli da se sa takvim povredama ne treba saliti.
          sigpic

          Comment


          • #80
            E sad mi je krivo zbog svega sto je Finiks napravio u poslednjih 9 meseci, taman bi sada usli u PO.Isto mi je krivo i za sve poraze u poslednjih mesec dana, jedino ce biti u trci ako Dejvis i Ras odsustvuju nedelju-dve ali ni to mozda nece da znaci posto imaju pretezak raspored do kraja sezone.Jebo ih Ajzea Tomas, sjebao ceo tim.

            Edit:Slika nakon pobede NO.

            Last edited by Ricma; 20-03-15, 19:12.

            Comment


            • #81
              !!!


              Još šut za tri da popravi, odnosno da ne uzima(ne promašuje) ovoliko šuteva sa distance, i all star kalibar...

              Comment


              • #82
                Sto da ne uzima kad im je najbolji igrac trenutno.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Nash se zvanicno penzionisao.

                  Comment


                  • #84


                    Najjaci poster godine zasad.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Pa ovo je ubistvo jbt.
                      sigpic

                      Comment


                      • #86

                        Comment


                        • #87
                          Jedno pitanje samo, zasto stavljaju Lebrona na prvo mesto bukvalno svake top 10 liste? Dovoljno je da lik zakuca bilo kako na mecu i zavrsice na prvom mestu. Mislim, jasno mi je da je lik jedan od najpopularnijih sportista planete, ali ovo se bukvalno ne moze vise nazvatiti ni preterivanjem


                          edit: pritom koliko se secam, prosle sezone je bio na prvom mestu na jedno 70 dnevnih top10 a na listi top10 poteza sezone nije ga ni bilo
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • #88
                            Svidja mi se sto je Taker pomeren na dvojku, sinoc ustopovao Hardena jutros Elisa.Ima snagu, visinu i moze da im parira, vazi za najboljeg defanzivca u Finiksu a pritom zna i nesto da ubode.Ima vise visinu za dvojku nego za trojku.Odbrana se vidno poboljsala sa odlaskom Tomasa i benciranjem Dzeralda Grina, napad je isto trpeo posledice zbog trejdova ali je uspostavljen malo bolji balans.Arci ubo bitnu trojku, nisam ni verovao da nakon one prosute prednosti da ce da preokrenu.Markif jos jednom resio neizvesnu zavrsnicu, ono sto ne valja sada najvise je sto se previse oslanjaju na suteve.Stao je sut u drugoj polovini trece cetvrtine i tako je bilo dobrim delom poslednje i toliko je sansi da se primaknu bilo propusteno a pritom je i Dalas mogao da se odlepi i resi stvari u svoju korist.Monta je u poslednjoj cetvrtini puno isao na prodore i uglavnom je promasivao ili je dobio blokadu.Centri su po meni premalo uposljavani, a i sudija je cesto svirao ofanzivne faulove.Slabo se islo na prodore i ne verujem da bi veceras slavili da je bila ozbiljnija ekipa od Dalasa.Sada mi je najvise zao poraza od Minesote i Bostona, previse zaostaju za Oklahomom a imaju sest zeznutih gostovanja(Portland, Dalas, GS, SA, NO i Atlanta).Mozda ostvare jednu pobedu, ali ne verujem da ce da bude vise od toga.Nisam ni verovao da ce da pobede Hjuston.

                            Ima jos tri nedelje do kraja sezone, ali su mi misli usmerene na draft i FA.Na spoljnim pozicijama ne bih tu menjao nista, jedino samo da Taker igra vise na dvojci kako bi se otvorila sansa da TJ ima znacajniju ulogu u sledecoj sezoni.Najt pretpostavljam da ostaje, licno bih ponudio ugovore Rajtu i Torntonu da ostanu sledece sezone ali je pitanje koliko ce traziti.Pitanje centra resiti na draftu, najvise treba poraditi na tome da uzmu dobrog skakaca posto je taj segment najproblematicniji za centre Finiksa.Sada videcemo ko ce da bude dostupan sa pozicije na kojoj bude Finiks.Treba traziti treceg pleja(nesto izmedju Tomasa i Isa Smita), rezervnog krilnog centra i rezervnog centra.

                            Comment


                            • #89
                              Jimmy Butler se vraca veceras.

                              LMA, Batum i Kaman nisu trenirali danas i vrlo moguce da nece igrati protiv GSW-a sjutra.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90

                                Comment

                                Working...
                                X