Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 MARCH

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Bastia33 View Post
    Smijao sam se Barkleyu kad je u decembru govorio da Portland uzima zapad... Tek sad vidim da je imao pravo, koliko je Houston nemoćan bez Hradena, a Matthews ga je sigurno mogao dobro braniti, a i mnogo je jači od Jamesa. Golden State je mala maca ako smirite igru i zatvorite Klaya i Stepha, a opet Matthews bi mogao to uraditi Klayu... Jedino bi eto sa Memphisom mogli imati probleme.
    Ali evo sad bez Weselya, i kad je OKC jaka ko zemlja, teško će i u prvoj rundi, a kamoli dalje... Bolje da Lemarcus odmori što više, ne rizikuje ništa i bude spreman za novi ugovor i sledeću sezonu...
    Matthews je stvoren da zatvori sve igrace koji vole da igraju 1 vs 1. Prije svega zbog njegove gradje i ogromne snage, dok mu malo teze ide kad timovi koriste dosta P'n'R-a (Spursi prosle godine u PO). Tu je Batum majstor, duguljast sa odlicnim kretnjama, odmah njega stavljaju Parkera ili Curry-ja da ih ohladi. Da je Matthews zdrav, small-ball petorka sa Afflalom umjesto Lopeza bi bila losa za GSW, ovako je GSW prejak.

    Originally posted by Ricma View Post
    Po meni Portlandu uvek nesto fali da bi napravio veci iskorak.Prosle sezone kada su konacno prosli prvu rundu, ocekivao sam da ce veci otpor da naprave SA.Cini mi se da ove sezone imaju vise problema sa povredama nego prosle.Na leto ce biti zanimljivo koga ce zadrzati i verovatno ce da pokusaju da trejduju Batuma.Uvek su mi enigma, mogu svakog da dobiju u PO a i od svakog da izgube.Da im se Ves nije povredio, siguran sam da bi prosli Kliperse, Dalas i Hjuston.Sada kada bi se sastali bilo bi klanja.
    Portland je doveo pravog igraca u Afflalu zbog toga sto bi omogucio jos vise agresivniju odbranu na bekovima, jeste da bi morao da prodje odredjeni period da se adaptira i na ofanzivnu igru, stvarno pogodak sto se tice ovog prelaznog roka. Batuma ce tesko Blazersi trejdovati, raspada se cijele sezone, ali opet ga ne vidim van Portlanda. Podigao je nivo igre poslije All-stara, taman pred PO.

    Ja sad Portland ne vidim da moze ikog da dobije u prvoj rundi PO-a, mozda jedino da pocne sut da sere opasno. Cak mislim i da ce naletjeti na Spurse, siguran sam da ce oni ugrabiti 5 mjesto. A Portland tesko moze izgubiti prednost u diviziji od OKC.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Mavsi se gase polako, 14-15 u zadnjih 29 utakmica. Jos im je raspored pretezak. Samo u narednih 11 utakmica igraju sa LAC, OKC 2x, Grizzliesima, SAS 2x, Rocketsima i GSW. Opasno su ugrozeni od Pelicansa u trci za PO. Ne moze bez nekih uzbudjenja na zapadnoj konferenciji.

      Mora se i Utah spomenut, 10-3 u zadnjih 13. Ubjedljivo najbolja odbrana lige u tom periodu, jos imaju najmladji tim u ligu. Drago mi je sto su Exuma pustili da igra ovolike minute. Tu je i Rudy Gobert da spakuje svakog visokog igraca, posebno bracu Gasol, oni su mu omiljene musterije jos sa Svjetskog prvenstva.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Previse im beze, a i Pelikani imaju teska gostovanja.Treba neke stvari da se poklope da bi bilo borbe za osmo mesto.Za par dana se bas sastaju OKC i Dalas, pre mislim da ce tu da bude borbe za sedmo mesto nego za osmo.Sto se tice Jute, nadam se da ce da zavrse ispred Finiksa.

        Comment


        • #49
          Wes u punoj opremi.

          Successful surgery now time for the second half. #gameday #ripcity #arrowlife
          sigpic

          Comment


          • #50
            Citam ponovo tvoj post od prekjuce i ne verujem da cete se ukrstiti sa Sparsima, mislim da oni nece ni da budu vama u opticaju posto zbog rasporeda(koji uopste nije tezak u odnosu na konkurente) ocekujem da zavrse u top4.I da SA zavrsi kao peti, ja nikako vas ne vidim da cete da budete cetvrti.Jedino ako mislis da vas Klipersi mogu preteci.Portland drzi sve u svojim rukama i verujem da ce da zavrse treci.Hjustonu predstoji tezak raspored i ocekujem da oni skliznu i izgube prednost domaceg terena, vise verujem da ce se oni ukrstiti sa vama nego vi sa SA.

            Kevin se vraca za nedelju-dve, tako kaze Bruks.Ipak ce da bude borbe za osmo mesto.

            Comment


            • #51
              Houston ponovo nema odgovor za premocnog LaMarcusa, a Batum je posle All-Stara konacno usao u formu.
              sigpic

              Comment


              • #52
                A dje, nema vise Asika da ga donekle sacuva. Jones, Motiejunas i Smith male bebe za njega. Da im dodje LMA ponovo u plej of, opet bi im pljusnuo 40+ poena u prve dvije.
                Sa ovakvim Batumom Blazersi imaju neke sanse da pomute zapad u plej of.

                @Maric Posle one pobjede sinoc, cak ni drugo mjesto nije toliko daleko. Memphis, iako prejak tim, upao u losu seriju. Mada me ne bi cudilo i da Spursi uzmu drugo mjesto, uhvatili su zalet sad.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  KYRIE IRVING had 57 pts (20-32 FG, 7-7 3FG, 10-10 FT), 5 asts, 3 rebs, 4 stls

                  Kyrie Irving's 57 points:
                  • Irving's career-high
                  • Most ever vs a Popovich team
                  • Most points in a game this season

                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Uncle Drew

                    Comment


                    • #55
                      jel ima neko link za cijelu utakmicu od sinoc klivlend - san antonio? hvala

                      Comment


                      • #56

                        Comment


                        • #57
                          Hoće liga kazniti Mamphis, pa i Golden State, kao što su kaznili Popa?



                          Comment


                          • #58
                            Svuda sam probao da izigram Drejmonda Greena +, nigde nisu pustali

                            Comment


                            • #59
                              Kakve su sanse za GS da s ovim rosterom dobiju nocas Nuggetse?

                              Comment


                              • #60
                                Nisu velike, favoriti su Nagetsi svakako sa ovom postavkom, ali ako ode kvota do 3 na GSW, probao bih svakako 2

                                Comment

                                Working...
                                X