Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 ima Novak , 6 Federer
    Poredjenje je svakako neumesno
    Novak treba tek da odigra mec da vidimo kako je hangover prosao
    Last edited by Maxx-a; 24-02-15, 01:11.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • A to ukupno, zeznuo sam se u računici .. A od 2009. čini mi se Novak ima četiri a Fed 2 ..

      Comment


      • Nije da Novak nije prvi favorit ovde. Rekao sam po meni.
        OVAKO

        Comment


        • Ноле мора да буде фаворит али Федерер је показао да када му излази на мрежу, Ноле је јако слаб...

          него Дуци има брејк и води 5/3.. ајде Дуци, много су те критиковали овде!!! 6/4

          други сет 6/6 повуци сад, ма да Кокинакис има добар сервис...

          на 3/3 прави Дуци брејк..5/3 и губи серву 5/4...



          а сада чека Др. Иву!!! /можда ће Иво бити уморан?/
          Last edited by Žika; 24-02-15, 04:21.
          sigpic

          Comment


          • Federer je po Stefanu favorit, dobro je


            Dusan

            Comment


            • Originally posted by Ser Aleksa View Post
              A to ukupno, zeznuo sam se u računici .. A od 2009. čini mi se Novak ima četiri a Fed 2 ..
              A od prosle godine Fed ima 1, a Noki nije ni osvajao
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Zika View Post
                Ноле мора да буде фаворит али Федерер је показао да када му излази на мрежу, Ноле је јако слаб...
                Na Wimbledonu ga je lepo prolazio.

                Comment


                • šesetčetri sedamdesšes za Dušana Silnog protiv Kokirokija, fino, baš fino
                  sigpic

                  Comment


                  • Borna upao kao LL posto se Kohlschreiber povukao. Sto se tice favorita mrtva trka izmedju Federera i Mareja. Sumnjam da je Novak dovoljno motivisan da ide ovde do kraja a iskreno govoreci i nema potrebe za to.

                    Comment


                    • Koliko je srece imao sad Chardy na brejk loptu, loptica udarila u vrh mreze i samo presla na Berdihovu stranu, u sledecem gemu Chardy servira za set iako je gubio 2:0.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • U čemu je fora sa drakula strimom da mi daju svega polovinu slike
                        sigpic

                        Comment


                        • Na kraju ipak Berdih uzima set, Chardy se raspao prilikom serviranja za set, a TB je odigrao ocajno
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Volio bih da vidim 3 meca.

                            Novak - Berdih, da se testira gdje je Tomas.
                            Mari - Federer, da se testira gdje je Mari.

                            I najvise od svih Novak-Federer. Da se vidi kako ide Novaku protiv Rodzera na brzom hardu. Prosle godine je dva puta (ne)ocekivano izgubio. Federer je u tim uslovima najopasniji i nije Stefanova prognoza bez osnova.

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              U čemu je fora sa drakula strimom da mi daju svega polovinu slike
                              Znajuci za tvoju "moc"" imaginacije,smatraju da je dovoljno za tebe i polovina slike.
                              Inace nema posebno nesto ni da se vidi u ovom mecu, Berdih nista narocito-a ovaj Francuz kao da je izasao da izgubi/tuga od igre/

                              Spoiler
                              Nemoj da mi zameris na sali
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Chardy kao sa lopatom da igra BH, kriminalan je.

                                Inace nocas Kokinakis i Lajovic su odigrali uzasan mec sa milion brejkova u koji je Lajovic bio uspesniji sa 2-0 u setovima, 6-4 7-6. Razocarao me Tanasi, mora je preko Lajovica.
                                Zverev je na rubu poraza od Ilhana, a nadamo se da ce Coric da izvadi ovaj dan, ali cisto sumnjam u to.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X