Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Federer nekako rutinski osvojio prvi set. Youzhny vec tradicionalno ne pronalazi nikakav ritam u njihovim medjusobnim duelima. Bar da nagovijesti neki neizvjestan mec...

    Comment


    • Balkanska posla, nekada smo bili fudbalski selektori a sad smo i teniski eksperti

      Ma koji crni Juzni, ne bi ga dobio da jos 30 puta igraju
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Federer lagano, moram da priznam da je manje gresio od ocekivanog ili je mozda do toga sto je Juzni poprilicno gresio, pa ovaj nije ni stigao
        uglavnom, solidan mec posle vise od mesec dana pauze
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Da li postoji igrač koji je više zaljubljen u svoj bekhend od Gaskea
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Balkanska posla, nekada smo bili fudbalski selektori a sad smo i teniski eksperti

            Ma koji crni Juzni, ne bi ga dobio da jos 30 puta igraju
            Pa i Seppi je imao 0-10 protiv Federera...

            Comment


            • Рођа одигра докторски, ко зна, зна... многи ми играчи на туру нису јасни, пар месеци играју лепо, а онда као да никад нису ни умели... не могу да одсервирају, не могу да потрче, како то одједном забораве? или то долази из главе, кад видиш боњег преко пута, немаш воље ни за шта? а публика их посматра!!!


              Acapulco, Mexico

              Троицки, Лајовић, Краиновић... топ 100 играчи... а наши!
              Last edited by Žika; 23-02-15, 18:11.
              sigpic

              Comment


              • Kakav raspad Sepija, vodio je 4:2 u 3.setu, sad je 5:4 za Gaskea i Gaske servira za mec.
                Ali kako se kretao rezultat u ovom 3. setu, ne bi me cudilo da sad Sepi napravi brejk.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Valjda nije, to bi tek bio crnjak.. verujem da je ipak ostao do danas, uvek se ovako nesto moze desiti

                  Ma kakav crni Lajovic, ne postavlja se pitanje kada U20 igrac igra protiv nekoga, a tog duha moze dobiti
                  To znaci da si nekad navijao za Djokovica
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Gulbis jedne godine igra na veoma visokom nivou da bi se sledece godine pridruzio cirkusu i tako u nedogled
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ma ko je te 2006. ili 2007. gledao koliko igraci imaju godina, bilo je to poslednje zlatno doba mladih igraca

                      A Gulbis je danas ponovo podsetio da je ovo zatisje pred buru i da ce biti broj 1, ako on tako kaze treba mu verovati
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Mario Ancic View Post
                        Stigne se vratit do sutra,ak je već otišao a meni je najjače čitat komentare na njegovom faceu,ljudi valjda misle da samo oni vide da mu je forhend najlabije oružje,pa ćemu pomoći savjetima,dok su drugi već zaključili da nikad ništa od njeg,propali slučaj,nije ni lako ostat normalan u današnjem vremenu
                        Meni su najinteresantniji oni koji ga pcovaju zbog kladionice. Sta sve pisu ljudi, obavezno palim FB kad Borna izgubi, da se malo nasmejem.

                        Federer je danas izgledao bas dobro, nevjerovatno je koliko mu lezi ova podloga u Dubaiju. Kako je poklapao forhende A i Bh nije bio uopste los... Ako mu bude Bh na nivo ja mislim da je on ovde prvi favorit za titulu, ali vidjecemo u nastavak turnira.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Koji je ovaj Groth raspad ljudi moji. Sta ja gledam.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Meni su najinteresantniji oni koji ga pcovaju zbog kladionice. Sta sve pisu ljudi, obavezno palim FB kad Borna izgubi, da se malo nasmejem.

                            Federer je danas izgledao bas dobro, nevjerovatno je koliko mu lezi ova podloga u Dubaiju. Kako je poklapao forhende A i Bh nije bio uopste los... Ako mu bude Bh na nivo ja mislim da je on ovde prvi favorit za titulu, ali vidjecemo u nastavak turnira.
                            Šta, jel Novak odustao?

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Šta, jel Novak odustao?
                              Podloga...
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Podloga...
                                Koliko znam Novak ima više titula od Feda na ovom turniru, tako da ne vidim kako podloga može više prijati Rogeru ..

                                Comment

                                Working...
                                X