Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da je Rosol izbacen.
    Kako ne podnosim tog coveka, tu facu, kako mi je ogavan ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Sada sam naleteo na podatak da je Rosol izgubio 12 meceva prve runde u ovoj godini. Ne mogu da tvrdim nista jer ga ove godine skoro uopste nisam ni gledao (opasno me nervira pa ga maksimalno izbegavam). Gledao sam ga u Becu protiv Conge i odmah potom protiv Monfilsa i to bi bilo to otprilike... Moram da napomenem da je na tim mecevima ostavio i vise nego solidan utisak na mene. Prijaju mu ocigledno dvoranski uslovi.
      Kada tome dodamo trenutno psihicko stanje Nadala i to koliko njemu "prijaju" ovakve podloge i dvorane uopste, pa i to koliko voli da igra protiv Rosola epilog je ocigledan. Lagano je u dva seta mogao da izgubi, ali mi je drago sto nije. Kao sto sam ranije napisao samo da Rosol izgubi to je jedino bitno ...
      Last edited by Sandugp; 27-10-15, 07:14.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Stefane, brate previše je ovo. Nije lijepo kad omaložavaš Rafu tookom meča ako gubi. To nisi sigurno pročitao ni odjednog Novakovog navijača ovdje a o federeru da ne pričamo. Pa što "mi" moramo da budemo najgori kad je Rafa u pitanju. Podržat ga i kad gubi i vodi, pobjeduje i gubi, osvaja titule ili iste gubi, ako ćeš me pitat šta si loše rekao nemam volju da ti kopiram i istražujem, ironija nekad i ok, al ti izgrdi čovjeka a lafo ovamo Rafica ovo ono

        Comment


        • Dobija Staki Dimitrova, Federer daje 5 gemova Kokoski, Gulbis - Izner interesantno u najavi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Stefane, brate previše je ovo. Nije lijepo kad omaložavaš Rafu tookom meča ako gubi. To nisi sigurno pročitao ni odjednog Novakovog navijača ovdje a o federeru da ne pričamo. Pa što "mi" moramo da budemo najgori kad je Rafa u pitanju. Podržat ga i kad gubi i vodi, pobjeduje i gubi, osvaja titule ili iste gubi, ako ćeš me pitat šta si loše rekao nemam volju da ti kopiram i istražujem, ironija nekad i ok, al ti izgrdi čovjeka a lafo ovamo Rafica ovo ono
            Mrki tebra, prvo, imas opcija ignor. Druga stvar, zar ne vidis da trolujem sve vreme bre covjece? Jos nakon USO-a sam rekao da je zavrsnio deo sezone nebitan za meni i da cu ga pratiti labavo. Ok, nisam hteo da izgubi od Rosola, ali ovde sto pisujem je onako za zajebanciju u vecinu slucajeva, opusti se, ne grdim ja Nadala.
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Dobija Staki Dimitrova, Federer daje 5 gemova Kokoski, Gulbis - Izner interesantno u najavi.
              Stakovski ne moze da dobije niko od ovih top tenisera. Meni nije jasno kako je on postao teniser, apsolutno nema blage veze. Da bi igrao sutra sa Nadala po neku slucajnost gem nece uzeti, nesposoban je.
              OVAKO

              Comment


              • Svasta prica mlad momak, Staki dobio Federera na Vimbldonu, ako dodje do finala nekog turnira taj titula je odma upisana
                sigpic

                Comment


                • Kakav duel Grigor Rafa
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • To mu je limit, gornji mislim.
                    Last edited by Dekson; 27-10-15, 16:31.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Samo Rafa je bio na ivici,ali iskreno mislim da je krenuo da diže formu.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Uuu, kakvi su ovo ritern vineri, pa jos iz bh.
                        Nema pogovora, osvaja Rafael.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ako onu jučerašnju Rafinu agoniju nazivate podizanjem forme, kako bi onda nazvali Federerov nastup mozda "vanzemaljci su medju nama".
                          Last edited by Dekson; 27-10-15, 17:38.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • 1050 and counting
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ovo mora biti odlican mec, daleko od beckog blata
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Kakva partija
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X