Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A da li ste igrali Tomb Raider (2013)?

    Meni jedna od boljih ako ne i najbolja igrica sto sam igrao.

    Comment


    • Originally posted by Erik Dekard View Post
      Jel igrao neko SOMU?
      http://forum.benchmark.rs/showthread...=1#post4360754

      http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=91281

      http://www.metacritic.com/game/pc/soma

      Trenutno mi se vise gledaju filmovi koji su mi na listi(a i kroz desetak dana pocinjem da gledam Person of Interest) nego sto bih picio nesto, mozda se krajem godine stvari malo promene.Moracu svakako zbog Dark of the Void sto pre da obrnem Heart of the Swarm.Ima i par igara zbog koje trebam da instaliram 64-bitni windows, a mrzi me.Mislio sam da sam u januaru instalirao 64-bitnu verziju.A da, ni GTA V nisam jos poceo da igram.

      Comment


      • 64 bitni ce i tako postat must za sve buduce velike igre. Ja sam nedavno stavio i uzivam

        GTA 5 nedavno poceo igrat i igra je apsolutni i nenadjebiv vrh, igraj sto prije.

        Comment


        • Igrao neki dan Battlefront beta verziju, iako nisam fan SW, igra je ludnica.

          Kupio sam novu masinu, skroz dobra konfiguracija, ali sumnjam da cu uspeti da igram ovo, mozda potera na low.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Kaj nije da ce uvest neku pretplatu od 50 dolara po godini za igru? Cujem da nece bit ni voice chata

            Comment


            • Kolko si platio ako nije tajna?

              Ja kada budem kupovao novo konfiguraciju minimum 700 evra cu da ulozim i to tek kada budem imao stalne i stabilne prihode, monitor mozda uzmem od buraza ili cu da se izgrbavim za pare od matoraca.200 evra mi je neka mera za solidan monitor, pa ga koristim do kraja njegovog radnog veka.Ovaj koji sada imam je iz 2007 i jos dobro sluzi.Uglavnom sta god da sam kupovao, koristio sam ga dok god je to funkcionalno.

              Comment


              • Originally posted by conviction View Post
                A da li ste igrali Tomb Raider (2013)?

                Meni jedna od boljih ako ne i najbolja igrica sto sam igrao.
                Odlicna je bas, ide i Rise of the Tomb Raider, bice fantasticna sve su prilike. Ako ti se svidio TR onda obavezno vidi da odigras Uncharted, ukrali su jedni od drugih masu, ali TR ipak vise, sve su uradili da sto vise lice na Uncharted.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Kolko si platio ako nije tajna?
                  Nisam ga jos uzeo, ali lova je spremna, 50k dinara, kesh. A pazi, nisam gledao da ga uzimam za game only, cisto zato sto mi je laptop u fazi raspada, a ne kupuje mi se novi, a inace nemam desktop racunar ne secam se od kada, i ovo mi je onako multifunkcionalno, jer ako bih igrao igre, laptop nije opcija, ili kad bi bila, moras da kesiras vise love da bi to bilo to.
                  A skroz korektna konfiguracija, u sustini moze sve novije da tera na high/ultra ili medium, podrazumevano u HD rezoluciji jer je to kao neki parametar. Ove bas zahtevne bi morao na low, tipa Witcher 3 ili ovog novog Betmena koji je suludo zahtevan kao i ovi novi AC nastavci, a mozda ih ne bi ni pokrenuo. Doduse to ne bih ni igrao sem AC, ali ako moze FIFA, PES i NBA, ne bunim se, a ni ove ranije AC delove, Black Flag i 3-ku nisam ni igrao, tako da polako krecem u "no life" mod.

                  Samo zeznuo sam se sto nisam ranije uzimao komp, jer je bio za 2-3 'iljade skuplji komp, neka akcija bila u toku, vikend akcija, komp sa R9 270 grafickom koja je ono bas vrh, ali dobro, ja sam zadovoljan i sa ovom R7 360 koja ce odradjivati posao sasvim dobro. Doduse i dalje imam fore da izmenim neku konfiguraciju, pa cemo videti, ali u svakom slucaju, do kraja nedelje uzimam. Covek je rekao da vise tu graficku (R9 270) nece dobijati, a ekvivalent joj je valjda GTX 950, koja je za sada dosta skuplja, jer je nova GPU u pitanju, dok je ova Radeonova stariji model, ali performanse koje pruzaju su prakticno iste.

                  Nisam ono gamer do srzi, jer sam bukvalno poslednju jacu igru cepao kada je San Andreas bio hit, samo PES se igrao i to kad stignem sa ortacima, tako da mi se i ne daje ogromna lova na to.
                  Za 700e Maricu, mocices da se sprdas, ali po meni ti je 10x bolje ako ces vec da bude gamer, kupis PS4 za 500e k'o covek.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment




                  • Bolesna konfiguracija, malo slabija graficka i maticna, ali za ovo trenutno za sta ja koristim je brutalno kvalitetno. Samo cu morati da popunim slotove RAM-a jer me u narednom periodu ceka renderovanje 4K videa pa cu tu morati da se pojacam.

                    Za igrice isto bez problema pokrece sve na najvisim specifikacijama.

                    Oko 1000 e je bila prosle godine, sada je vec jeftinija, al jebiga godinama sam se patio sam pentium 4 i trebala mi je jaca konfiguracija i morao sam da ulozim vise para. Ako nekome treba za igrice ne treba mu pretjerano jaka konf, jer to je potpuno neisplativo. Prosjecna konfiguracija dodje do nekih 600 eura i ona je taman, ali ako vam treba za rendering videa i vizualizacija defintivno vise uloziti u konfiguraciju, jer ne isplati se nakon 3 godine mjenjati jer ce mu trebat da renduje video od 20 minuta 2 sata, posebno sada sa 4K rezolucijama.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Tebe je samo procesor ovde kostao 400-500e.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman View Post
                        Tebe je samo procesor ovde kostao 400-500e.
                        Oko 420 e

                        Jedino mi je zao sto nisam uzeo SSD disk veceg kapaciteta, al dobro imam ova 2 monstruma od po teru pa se to nadoknadi, plus eksterni od jos 2TB
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Nego GTA V ima neko torent, taman da popadam ovo ispita sad sto treba da imam
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pa koji ce ti djavo pored tog eksternog.

                            Ja razumem ljude koji daju vece kolicine love na racunare, ako im je on bas potreban za rad, jer neke poznajem koji su davali po 1500-2000e, ali maksimalno ozbiljno rade. Ne razumem one koji ulupaju slicnu lovu, samo za igre, osim razloga da se obezbede za narednih 10 godina kada je gaming u pitanju i da nista ne diraju, sto je opet suludo, kada imas PS4 ili Xbox One.

                            Inace svako ko i zeli da uzme komp mid klase zbog gaminga, 8gb RAM-a je minimum, rekao bih i 12gb, ali to ce da bude za godinu, dve.

                            Evo Maricu za tebe ovo taman, a nije cak ni 600e.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman View Post
                              Pa koji ce ti djavo pored tog eksternog.

                              Ja razumem ljude koji daju vece kolicine love na racunare, ako im je on bas potreban za rad, jer neke poznajem koji su davali po 1500-2000e, ali maksimalno ozbiljno rade. Ne razumem one koji ulupaju slicnu lovu, samo za igre, osim razloga da se obezbede za narednih 10 godina kada je gaming u pitanju i da nista ne diraju, sto je opet suludo, kada imas PS4 ili Xbox One.

                              Inace svako ko i zeli da uzme komp mid klase zbog gaminga, 8gb RAM-a je minimum, rekao bih i 12gb, ali to ce da bude za godinu, dve.

                              Evo Maricu za tebe ovo taman, a nije cak ni 600e.
                              Ne moze brat da ima ajfon, a komp neku olupinu, kod Akija samo gala

                              Comment


                              • Originally posted by Princ View Post
                                Ne moze brat da ima ajfon, a komp neku olupinu, kod Akija samo gala
                                Sutra stize i iphone
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X