Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na cd keysu je PES trenutno 23 eura, Fifa 41, F1 29, NBA 2K17 11 i po.
    sigpic

    Comment


    • E da, imate da skinete demo za Forza Motosport 7, tezak je 22 gb inace full release ce biti preko 100 gb, ali su zato sistemski zahtjevi sjajni mimo svih ocekivanja. Ko ima iole pristojnu konfiguraciju moci ce da igra
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Na cd keysu je PES trenutno 23 eura
        Wow, jbt džabe. Bilo 29 pre par dana.

        Comment


        • Fifa svake godine sve skuplja skuplja, sto najveca zalost za mesec-dva ce biti nekih 30-35 eura tako da ko planira kupovati nije da mu se isplati cekati.

          Nego ako neko nabavi Fifu 18 za PC neka se javi da odigramo koju.
          sigpic

          Comment


          • Je l' neko skidao sa CPY skoro? Postalo je nemoguce od onih reklama sto iskacu ( i sto preusmeravaju na neki drugi sajt) skinuti fajl, bukvalno ne mogu torent fajl za igru da skinem

            EDIT: okej, uspeo sam
            Last edited by Mr. Wolf; 21-09-17, 14:51.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ne znam kakve reklame i odakle skidaš ali to je bukvalno 2-3 koraka.

              FIFA 17
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Ma skidao sam i ranije sa CPY, sad prebacuje na nesto drugo, pa tek tu moze da se skine. Nebitno, vazno da sam skinuo
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Taj sajt sto govoris CPY to sigurno nije njihov sajt i nijedna scene grupa sto radi krekove nema svoj sajt, tako da ti je moja preporuka da tu samo proveravas sta je izaslo ako ti je tako lakse a skidas igre sa nekog proverenog torent sajta. Ako ti treba preporuka za torent sajtove javi se, za pocetak ovaj sto je Tarantula postavio je jako dobar i mozes na njemu naci vecinu aktuelnih filmova/serija/igara.
                  sigpic

                  Comment


                  • Do sada sam skidao nekoliko igara, nije bilo problema, mada uglavom skidam sa Skidrow & Reloaded. Filmove i serije (nekad i igre) sa RARBG i PirateBay uglavnom.
                    Last edited by Mr. Wolf; 21-09-17, 15:26.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ja prvo sve gledam na the pirate bay, ako mi nesto tu smrdi idem na torrentz2 da pogledam druge torent sajtove.Mislim da sam vecinu verzija CPY skinuo na TPB.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Ja prvo sve gledam na the pirate bay, ako mi nesto tu smrdi idem na torrentz2 da pogledam druge torent sajtove.Mislim da sam vecinu verzija CPY skinuo na TPB.
                        http://mondo.rs/a1041663/Mob-IT/Tips...rudarenje.html

                        Comment


                        • Nisam primetio da mi komp koci, dok ne osetim posledice ne menjam torent.

                          Na task manageru ne prelazi CPU 43%.

                          Comment


                          • Outlast: Deluxe Edition je besplatan na Humble Storeu do sutra u 19h. Inace ova igra vredi kao sjajan horor naslov pa ako ima ljubitelja zanra neka iskoriste ovu priliku.

                            https://www.humblebundle.com/store/outlast-deluxe
                            sigpic

                            Comment


                            • NBA 2K18 mi se mnogo sviđa kao igra. Dosta zahtevna grafika, ali dosta popravljen gameplay i mnoštvo akcija karakterističnih za određene timove, koje se mogu igrati.

                              Comment


                              • https://www.skidrow-games.com/pro-ev...ccer-2018-cpy/
                                Nema na cemu.

                                Comment

                                Working...
                                X