Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze i PS3, instalira program i prepoznaje mu ga kao XBOXov, na aliju ima za neke smijesne pare, PS3 kopija je osam eura, XBOX 360 11-12.
    sigpic

    Comment


    • Ja isto imam xbox 360 gamepad i prezadovaljan sam. Imam ga 5 godina i konstatno ga koristim u skoro svim igricama i bacam ga kao nenormalan ali i dalje kao nov.

      Comment


      • Hvala na predlozima... koliko kontam definitivno su bolji gamepad-ovi za konzole od onih za pc?

        @Scouser
        Da li mi treba neki software za taj od xbox 360 ili ga samo bocnem u pc i sve radi normalno?

        Comment


        • Originally posted by burghamstd View Post
          Hvala na predlozima... koliko kontam definitivno su bolji gamepad-ovi za konzole od onih za pc?

          @Scouser
          Da li mi treba neki software za taj od xbox 360 ili ga samo bocnem u pc i sve radi normalno?
          Kad ga "bocnes" ako ti je net ukljucen automatski ti nadje i instalira driver, sve to za 10 sekundi.

          Comment


          • Danas od 19h pa do 13. u 22h For Honor potpuno besplatan. Iako su uzasne recenzije igraca probace se.

            PUBG od danas ima first person i za squad, kroz nedelju dana bice i leaderboard, red je stvarno, ja imam dvije first person duo pobjede, a nidje mi ne pisu
            sigpic

            Comment


            • Kako PL pocinje danas evo malo i vesti vezanih za novu FIFA 18.

              Comment


              • Ovaj Battlefield 3 nije ni za sta. Pun nekih bugova, svaka druga misija zaglavim se na nekom bugu. Evo sad stigoh do 6. misije, vozim se u kolima nigde vozaca ni suvozaca. Ja kontam mozda napravili auto da sam vozi, nigde nikog ali cujem glasove. Dodjoh do nekog dela gde treba da mi jedan od te dvojice sto su sa mnom otvori vrata i ne mogu proci nikako, jer njih ne vidim. Pre toga sam na jos 2 mesta u prethodnim misija stao zbog mrtvih bugova, ali sam nekako uspeo da ih resim, slucajno.
                Ako je neko igrao neka mi kaze kako ovo da predjem ili da izbrisem mrtvu igricu, probao sam vise puta da restartujem misiju ali nema pojma, i dalje je isto.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Na ovo sam naisao...
                  FOUND A FIX .. in game options and gameplay change the setting for Network Smoothing factor.. i moved mine to half way and the level works fine.. 
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Nema to u BF3, to ti je za BF4 izgleda.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Koliko se moze verovati ovim sajtovima? Vise me interesuje ovaj cpy-crack.

                      http://cpy-crack.net/starcraft-remas...ame-crack-cpy/

                      http://new-game-apk.com/starcraft-re...k-and-torrent/

                      Dok mi skida sporo Shadow of Mordor, zabavljam se danas uz COD:Ghost.

                      Comment


                      • Zna li se kad izlazi Mount & Blade II Bannerlord?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment




                        • Jedva cekam, svake godine bude ubedljivo najbolja sportska simulacija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ludnica jbt, kako su ovako uspjeli napraviti igrače. Ko živi.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Ricma, sto ne skines sa piratbaya ili nekog torrent sajta ? Ja sam par puta skidao nesto sa tih slicnih sajtova i nisam imao nikakvih problema jos sam i skenirao skinuto. Sa ovog cesto proveravam sta je izaslo https://www.skidrow-games.io/

                              Bici, nisi nista konkretno rekli kad ce izaci, samo su rekli da ce izaci 2017. Igra je bila na E3 sajmu 2016 i 2017, ne bi me cudilo da i sledece godinu najavljuju.

                              Comment


                              • Skidam ja sa torenta i wareza, nego sada sam hteo da proverim gde moze da se nadje Starcraft Remastered.Nije da mi se nesto sada igra, posto u sledecih nekoliko dana paznju ce mi okupirati Shadow of Mordor i Arkham Knight.

                                Comment

                                Working...
                                X