Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Snimaj live Vladane!
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ne zajebavaj nego uzimajte igru, moze u dvoje i moze u cetvoro, prebrutalna je igra. Ulazim u stos, dje da iskocim, kako da se krecem kad pocne krug da se suzava, a da izbjegavam borbu

      sigpic

      Comment


      • Inace posaljite mi na pm da vas dodam na steamu. Na ovom novom acc necu dodavati trista ljudi kao na proslom, bice ovo skroman acc
        sigpic

        Comment


        • Rado bih igrao ali džaba kupujem kad mi je net uzasan, a bez njega se ne može...


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Ja nemam toliko dobar komp trenutno.

            Comment


            • Posle cetiri sata na bojnom polju dosta za danas. Igrao i duo i squad, fenomenalno je. Taktika je ovdje sve, uvijek je bolji stelt pristup nego prsa u prsa. 17. mjesto najbolji rezultat.
              sigpic

              Comment


              • Ovaj Ćale ludak, ceo tok meča se nekako provlačio i kasnio za plavim krugom i imao sreću da je imao dosta bandaza, painkillera i med i first kitova i koristio ih stalno i na kraju se dočepao nekako zone, i to sve uradio pešaka.

                Sačekao da se svi poubijaju i ipak ga napadnuo jedan sa leđa i završio drugi, mislim da se ovaj deo nalazi posle drugog sata klipa..

                Last edited by Lord Aleksoni; 04-07-17, 00:44.

                Comment


                • Ne gotivim ja tog Mudju nikako, nikad ga nisam gledao, u stvari odgledao jedan klip on tu lupao neke gluposti, i ugasio na pola. Uglavnom ga deca prate, ali u nedostatku ovih klipova o PUBG sa nasim "gejmerima", osudjen sam da ga gledam. Mnogo se prostacki ponasa to mi smeta, ona druga dvojica su okej. Taj "Cale" on je najpametniji tu, jeste da igra stekarski ali on skuplja sve i onda mu se to sve isplati za kasnije, a ne kao ova dvojica trce kao botine po sred ulice i onda kukaju
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Al inSanne, koliko ga prozivaju na CS 1.6

                    Comment


                    • Meni je Mudjo retardiran.

                      Inace danas nisam mnogo igrao, bacio s drugom jednu partiju i zauzeli smo sedmo mjesto, zbog njega naravno ali sam promijenio termalnu pastu i ocistio kuler i mogu reci da su drasticne razlike. PUBG je znao da digne cpu temperaturu i do 90 stepeni, danas je to vrlo prijatnih 45
                      sigpic

                      Comment


                      • Sram me bilo, sve mi se poklopi, iskocim na pravo mejsto, nadjem nekoliko kuca dje nema nidje nikog, bas taj dio pod krugom, zabijem se izmedju vrata i kauca i moje je samo da cekam i djavo me nadari da izadjem i vidim ima li kakva puska jos i skide me neki snajperom. Pi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja po prvi put igram CS GO i treniram trenutno igrajuci sa botovima, da steknem osjecaj. Probao sam online ali nema sanse tamo nesto napraviti dok ne uvjezbam.

                          Comment


                          • Treba ti ovo



                            Treba da obalis rezoluciju, multicore rendering moras da enablujes npr.

                            sigpic

                            Comment


                            • Stigla i prva pobjeda doduse timska i nisam nicim doprinio, ali prvo mjesto je prvo mjesto, pa bio ja Kaka ili Digao
                              sigpic

                              Comment


                              • Hvala Vladane, to su pravi treninzi.

                                Comment

                                Working...
                                X