Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Playerunknown's Battleground, igra je jos uvijek early acess, a vecu je je kupilo preko tri miliona ljudi. Iako ea izgleda kao beta u najmanju ruku, i stalno rade na poboljsavanju. Inace Brendan Grin koji je radio na Arminom modu DayZ je glavni za PUBG i za sad prekucava. Taktika je sve, ima toliko nacina da se igra, ali meni definitivno najjace kad se dva ili vise random lika udruze i idu do kraja. To je bas super kul

    Cijena ce ostati ista i kad bude full game ali od popusta nista, tako da ce se platiti tih 30 eura, druge nema. Jos me jedino brine ta optimizacija, ubijedjen sam da mnoogo vise opterecuje cpu nego gpu, volio bih da je obratno. Mada ovim novim patchom je optimizacija poboljsana i jasno je da ce biti samo bolje.
    sigpic

    Comment


    • E ovako prolaze kad mi ide napad
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        E ovako prolaze kad mi ide napad


        Dokle si, koja liga ?

        Igras li my player, my park , 2kproam ?
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Tek sam poceo, treca liga, na pobjedu sam da idem u cetvrtu

          Ne jos, tu moram zivot da ostavim bukvalno, igram samo online now i my team pomalo, ali tu uglavnom blacktop
          sigpic

          Comment


          • Lijepo, samo guraj

            U My park ne ulazi vjeruj mi bolje ti je, jeste extra napravljeno, budu eventi i to, ali kad ljudi sutaju trice ( i to grdosije od po 230 cm i 130 kg ) sa centra bez kostiju, redovno, a ja kao point guard ne mogu tricu napucati preko 72, to je bas za popizditi
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • A kad cu otkljucati legendarne timove da s njima igram u online now? Igrao bih s Dzordanom i Kobijem malo
              sigpic

              Comment


              • Usao u cetvrtu ligu, pobijedio sam lika 87-69. Od kad sam sklonio krug procenti suta su mi mnogo bolji, ovaj je bas dobar igrac i ne pamtim kad mi je neko toliko mucio odbranu ali napad haos, 62% procenat suta, 50% za tri, mada sam nisam mnogo sutirao za tri. Ostala mi je jos jedna utakmica i borba za trofej, dvije sam izgubio zbog interneta, jedna nije trajala ni dva minuta. Sve u svemu meni je ovaj online now mod predobar i prezanimljiv.

                Igram i Fifu isto tako ali nije mi to to, mnogo je vise laga, stavljaju pauzu i smaraju, 2K je to ipak bolje rijesio. Samo sto NBA partija predugo traje, Fifu igramo 2 na 1 i opletemo lagano desetak partija, ovo ne mogu, dvije u vr' glave i pada mi koncentracija.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  A kad cu otkljucati legendarne timove da s njima igram u online now? Igrao bih s Dzordanom i Kobijem malo
                  Kad udjes u trecu po snazi, odnosno osmu odozdo.

                  Legendarne nisam puno uzimao ja, Miami s Jamesom, Wadeom i Boshom jedina ekipa s kojom sam desetak puta, pored toga po 1-2 puta Cleveland iz 2007., Seattle, Lakerse s Kareemom i Magicom, Philu s Iversonom ( mada osim Iversona i Mutomba najveci odron od svih ekipa na igrici ) i to je otprilike to

                  Od aktivnih s Clevelandom sam puno igrao, osim njih Phila i Utah s vremena na vrijeme i to je manje vise to
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Izasao Crash Bandicoot N Sane Trilogy, pokupio odline ocene, a i igraci su odusevljeni. Molim boga da izadje za PC.

                    Comment


                    • Imate odlican popust na Arkham serijal.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jbt, ovaj PUBG moram bar dve, tri partije live-a dnevno da pogledam Mnogo dobro izgleda. Ovo ce morati da se kupi kad tad.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Kupljen, vidjecemo kako ide
                          sigpic

                          Comment


                          • Predobra je igra, ja gledam Mudju na YT jesu nubovi ali jbg

                            Ludaci brate pola dana snimali livestream

                            Comment


                            • PUBG

                              48. za prvi put, nije lose. Outside playing zone, jbg iskocio sam dje nidje nikog nema i uzeo sve i svasta ali ne stigoh da se vrnem u krug sa Dacijom
                              sigpic

                              Comment


                              • Najbolja igra ikad!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X