Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace kad sam kod platformi ako neko nije igrao ovaj masterpiece ne zna sta je propustio

    sigpic

    Comment


    • To je najbolje sa nekim da igras. Nisi valjda sam?
      Onaj novi The Way Out, isto co-op, kazu da ih je insirisala igra Brothers.

      Comment


      • Prvi putm nisam, drugi put jesam na dzojstiku, mogu ti reci i da je top i tako

        NBA2K17 vam je na steamu 12 i po eura.
        sigpic

        Comment


        • E vala se izigrah online NBA, sad mi je krivo sto je ranije ne uzeh.
          sigpic

          Comment


          • Poceh ponovo da igram cs go, nista ne znam
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Ja sam Zdravkelja...Imam ja fin staz, kazem ti, moje najvece ljubavi su Baldur's gate, Ice Wind Dale, Planescape Torment, Elder Scrollsi i naravno Diablo 1 i 2
              Elder Scrolls igre su ok, ali meni je Gothic 2 i dalje omiljeni RPG tog tipa. Ovo ostalo sto si naveo je srz RPG-a(naravno, oba BG-a i oba IWD-a).. Planescape je cista umjetnost Ja obozavam D&D-Forgotten Realms igre.

              Neverwinter Nights igre su dosta kvalitetne takodje.

              Diablo 2, u mojih omiljenih 3

              Moram pomenuti i Fallout 1 i 2. Fantasticne.

              Arcanum je dosta dobar takodje... mada bjese bagovit u pm. Divine Divinity jos jedna kvalitetna igra.


              HOMM 3.. igram svako malo zadnjih 15 godina


              Od novijih naslova samo Witcher-a priznajem... Procitao sam sve knjige prije nego sto je prva igra izasla tako da sam bas uzivao

              Trenutno na lap topu imam samo tri igre instalirane... BG2, HoMM3 i Diablo 2



              Comment


              • Elder Scrolls serija je po meni najbolja single player RPG igrica,skoro je Witcher to malo poljuljao i prišao na dlaku ali mi ES i dalje dominira.Kad se samo setim koliko sam sati pukao uz Morrowind i Oblivion
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Poceh ponovo da igram cs go, nista ne znam
                  A ja ponekad odem na ruske servere da igram cs 1.5 cisto radi nostalgije. Nikad nisam prezalio prelazak na 1.6

                  Comment


                  • Igralo se nehumano, jos bili umrezeni kompjuteri u skoli, pa osam na osam

                    Dolaskom ADSL se tek igralo ali se vise nije moglo zivjeti od cheatera, cs go je ipak masu ozbiljniji, nema tu price. Ali tezi, ja sad pokusavam da dodjem do forme pucajuci u mete i bas se mucim.

                    Inace trenutno nema preko PlayerUnknown's Battlegrounda, borba na zivot, od njih sto ostaje samo jedan, premocna je igra ali mi je zao 30 eura jer jos nije full izdanje, vec beta
                    sigpic

                    Comment


                    • Za Multiplayer koji je bolji CoD, MW ili MW2?

                      Comment


                      • Inace top je mp za BF1, igra se pomalo s drugom na PS4 pro kad nam dosadi FIFA, ali je bas tesko, stare su puske i plus dzojstik, muka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Igralo se nehumano, jos bili umrezeni kompjuteri u skoli, pa osam na osam

                          Dolaskom ADSL se tek igralo ali se vise nije moglo zivjeti od cheatera, cs go je ipak masu ozbiljniji, nema tu price. Ali tezi, ja sad pokusavam da dodjem do forme pucajuci u mete i bas se mucim.

                          Inace trenutno nema preko PlayerUnknown's Battlegrounda, borba na zivot, od njih sto ostaje samo jedan, premocna je igra ali mi je zao 30 eura jer jos nije full izdanje, vec beta
                          Lan igranje je najbolje, nema citera, nema laga, jos oni stari CRT monitori sa 100-200hz osvezenjem slike... Treba ti veci skill za CS 1.6 nego za CS:GO. Na CS:GO nemas interp, refal/spray ne moze da se kontrolise tako dobro kao na CS 1.6, ocajne mape, nema WB, money system nije isti... ma uopste nije isti osecaj kad igras, kretanje mi se ne svidja. Kad igras CS, imas osecaj kao da ti je puska u rukama, na GO nemas, barem ja nemam, taj osecaj.

                          Od COD, samo MW i WaW sam igrao online i u LAN. Perfektne igre, isti engine. Sve nakon toga sranje. Prave inovacije samo ne bi li zaradili. Kad jednom napravis perfektnu igricu, nastavci su nepotrebni.

                          Eno i Battlfield su nesto sjebali u pokusajima da ubace neke inovacije. Barem mi drug tako kaze koji igra Battlefield. Ja ga nikad nisam zgotivio.

                          Seca li se neko Oposing Force-a

                          Comment


                          • CS 1.6 je najjači ikad kakav GO ne može mu prići ali i mene nervira što ima dosta čitera

                            Seća li se neko kada smo ovde neki sa foruma igrali 1.6

                            Comment


                            • Secam se ja, bilo to pre 2-3 godine
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Lan igranje je najbolje, nema citera, nema laga, jos oni stari CRT monitori sa 100-200hz osvezenjem slike... Treba ti veci skill za CS 1.6 nego za CS:GO. Na CS:GO nemas interp, refal/spray ne moze da se kontrolise tako dobro kao na CS 1.6, ocajne mape, nema WB, money system nije isti... ma uopste nije isti osecaj kad igras, kretanje mi se ne svidja. Kad igras CS, imas osecaj kao da ti je puska u rukama, na GO nemas, barem ja nemam, taj osecaj.

                                Od COD, samo MW i WaW sam igrao online i u LAN. Perfektne igre, isti engine. Sve nakon toga sranje. Prave inovacije samo ne bi li zaradili. Kad jednom napravis perfektnu igricu, nastavci su nepotrebni.

                                Eno i Battlfield su nesto sjebali u pokusajima da ubace neke inovacije. Barem mi drug tako kaze koji igra Battlefield. Ja ga nikad nisam zgotivio.

                                Seca li se neko Oposing Force-a
                                Ma bez premca takvo igranje bilo, 1.6 vise ne treba da postoji, tu bukvalno od stotinu 99 cituju, van svake pameti. Pa bas zato sto se tesko kontrolisi sprej mi je teze, dodao sam i workshop i da vidim ponasanje puski, napredujem ali nije to to. A i svi koje znam igraju cs go, morao sam preci na njega. Kretanje mene najvise jebe, mada to je vec do mene, pucanje mi bolje ide masu

                                COD je pao, nekad je bio zakon. BF3 i dan danas objasnjava sto se mene tice, Hardline je zesci zajeb, a ovaj sad mi je bas top i jebeno je tesko.

                                Mada PUBG svakako moram kupiti, prije ili kasnije, meni je ovo savrsenstvo







                                Sta ima jos na ovu foru, Arma, Last Man Standing mada to ne moze da se poredi s ovim. Arma je stvarni zivot maltene, tu i kad te rane mozes da iskrvaris
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X