Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • sigpic

    Comment


    • Igrao sam sam poslednja dva Wolfenstaina, iako nisu neka remek dela, bas su mi legle obe igre. Tako da me je bas obradovala ova vest za novi deo.
      Trenutno igram Dishonored 2, ali je losa optimizovana za razliku od prvog. Ovo je neki standalone DLC sto ga sad predstavljaju na E3 sajmu?

      Comment


      • " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Igrao sam sam poslednja dva Wolfenstaina, iako nisu neka remek dela, bas su mi legle obe igre. Tako da me je bas obradovala ova vest za novi deo.
          Trenutno igram Dishonored 2, ali je losa optimizovana za razliku od prvog. Ovo je neki standalone DLC sto ga sad predstavljaju na E3 sajmu?
          Jep.

          Dishonored: Death of the Outsider, a standalone story described as "the perfect entry point for those new to the Dishonored series", has been revealed during Bethesda's E3 2017 press conference. It will be released on September 15.
          sigpic

          Comment


          • Jel neko igrao Dying light? Nije nešto igra prošla kritike, al meni je legla baš, sve sa atmosferom i rpg elementima, a posebno parkur zajebancije su pogodak! Prešao sam jednom, igram sad opet, prosto me ništa drugo nije odvuklo. Usrali su malo priču ( malo više ) sa tim holivudskim svršetkom, al draž igre i nije toliko main story koliko side quests i sva sloboda koju imaš. Rekao bih da je igra pala u drugi plan jer je izašla dok je bio veliki hajp oko GTA V i Witchera 3, koji me opet nisu držali za računarom kao Dying light. Inače The following dlc nisam igrao, navodno popravlja utisak znatno kad je riječ o priči, pa je i ukupna ocjena veća.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ajde GTA V to je zajebancija i opet je Los Santos i meni je znala da dosadi ali se opet vratim igri, ali Witcher 3 je jedna od najboljih igara svih vremena, mozda cak i najbolja. Nema tu hajpa, to je savrsenstvo.
              sigpic

              Comment


              • Hajp ko hajp, nekad je s razlogom nekad tek tako. Ne sporim ja da je Witcher 3 vjerovatno i najbolja igra ikad. Meni je naročito draga jer budi nostalgiju za Gothicom i svakako da je na hardu, čekam vremena da je ponovo instaliram i zaigram, mada sam već bio pola prešao. Dakle, ni slučajno ne poredim Dying light i Witchera, bilo bi neukusno, već konstatujem da mi je Dying light ,što kaže Scouser, legla u datom trenutku i sad ko kokain, ganjam taj prvi doživljaj. Daleko je ona od savršenstva, naravno.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Au novi Metro, odlicno!

                  Kakva je to igra

                  EDIT: Izgleda da cu morati da predjem na W10
                  Last edited by Mr. Wolf; 12-06-17, 11:49.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ajde GTA V to je zajebancija i opet je Los Santos i meni je znala da dosadi ali se opet vratim igri, ali Witcher 3 je jedna od najboljih igara svih vremena, mozda cak i najbolja. Nema tu hajpa, to je savrsenstvo.
                    Slazem se u potpunosti, do detalja sam je presao zajedno sa DLC-ovima, za koje se moze reci da su najbolji DLC-ovi ikada za bilo koju igru.


                    Ves, igrao sam ja Dying Light bas je vrhunska igra, a i dobro je prosla na kritikama, nije kao Witcher koji je skoro pa savrsen, ali je veoma dobro prosla.
                    Last edited by Scouser; 12-06-17, 11:59.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ajde GTA V to je zajebancija i opet je Los Santos i meni je znala da dosadi ali se opet vratim igri, ali Witcher 3 je jedna od najboljih igara svih vremena, mozda cak i najbolja. Nema tu hajpa, to je savrsenstvo.
                      Witcher 3 nije igrica, to je remek delo. Ako bih pricao o najboljih igrama svih vremena, onda ovako:
                      FPS - Half-Life 2
                      D&D RPG - Baldur's gate 2
                      Akcioni RPG - Witcher 3
                      Avantura/Akcija - Uncharted 4
                      Survival/Akcija/Horor - Last of US
                      Sci Fi - Mass Effect trilogija
                      Hack&Slash - Diablo 2
                      Horor - Silent Hill 2
                      Tuca - Mortal Kombat 3

                      Eto, da ne gnjavim vise, to je to sto ja gotivim otprilike. Mnogo je tu jos kultnih igara koje nisam spomenuo, eto Elder Scrolls zasluzuje takodje.

                      Comment


                      • Dobra lista, stavio bih God of War za H&S i nedje bih morao Betmena da uglavim, ali ne znam dje

                        Baldurs Gate jbt, remek djelo bas
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni nijedna lista ne moze da prodje bez Sama Fishera (prva tri dela) i Betmena. I to su samo dve od ko zna koliko mocnih igara koje sam igrao
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Zile90 View Post
                            Witcher 3 nije igrica, to je remek delo. Ako bih pricao o najboljih igrama svih vremena, onda ovako:
                            FPS - Half-Life 2
                            D&D RPG - Baldur's gate 2
                            Akcioni RPG - Witcher 3
                            Avantura/Akcija - Uncharted 4
                            Survival/Akcija/Horor - Last of US
                            Sci Fi - Mass Effect trilogija
                            Hack&Slash - Diablo 2
                            Horor - Silent Hill 2
                            Tuca - Mortal Kombat 3

                            Eto, da ne gnjavim vise, to je to sto ja gotivim otprilike. Mnogo je tu jos kultnih igara koje nisam spomenuo, eto Elder Scrolls zasluzuje takodje.
                            Te su bez konkurencije! Za horor zanr bih stavio Dying light jer horore ne volim, a nju drugi put igram. I pod voznju obavezno Mario Kart double dash, mada ni ostale verzije nisu daleko. Mislim da ne postoji kompetitivnija igra! Meni je Gothic II najdraža igra svih vremena, čitao sam da je služila kao inspiracija kreatorima Witchera, tako da nju stavljam iznad žanrova.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ovo mi se bas svidja

                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X