Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam dva drugara koju su presla Pentagon celendz. To vam je ono kad krenete sa najmanjoj reputacijom nezaposleni i treba da osvojite najjaca kontinentalna takmicenja sa 6 kontinenata(ls, kopa libertadores...). E to je pakao
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Limare ti si jedan od onih sto se vezes za igrace i zao ti prodati.
      +1

      Gledao sam ih kao sinove.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        +1

        Gledao sam ih kao sinove.
        I vise od toga
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Meni je najteze bilo da provalim da te pare koje mi daju nisu moje Volio sam da stedim, haman ko Wenger. Eh, onda sam samo odrijesio kesu. Nema koji klub nisam zavio u crno s kupovinom na 48 mjeseci.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Nema nista gore nego kada vidim da mi je ukupna zarada 5, 6 miliona. Ali na igrici..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Ja sam imao tu praksu da kad kreiram igru, provedem nekih 12 sati na sejvu pre nego sto prvi put pritisnem continue Igrao sam uvek dve vrste sejvova, u jednom bih nametnuo sebi celendz sa nekom slabijom ekipom. Drugi tip sejva je bio usko vezan za stil igre kakav bih hteo da igram, dal je to tiki-taka, neka defanzivno mocna ekipa, direktan fudbal, sve zavisi sta mi padne na pamet, i onda krenem i gradim ekipu po tome.
              Iskreno, kada započneš sejv u predsezoni, kada si bez regulisane filozofije, bez dovoljno novca za pojačanja, bez adekvatnog broja trenera, teško da možeš mrdnuti tako brzo na prvi "continue". Taktika se mora brzo regulisati, a to zna da potraaaaaje. Pa svaka uloga na terenu, svaki prekid - defanzivni i ofanzivni, dodela uloga trenerima, odlučivanje ko je višak u timu, gde je manjak, shvatiti koji igrači imaju prave karakteristike za tu i tu ulogu... Zaista treba posla.

              Za filozofiju, to je zanimljivo. Ranije sam imao samo jednu filozofiju i tu pokušavao da ukalupim svaki tim koji imam na raspolaganju. Kasnije sam shvatio da je to "dosadnija" verzija i da je zanimljivije prilagoditi se ekipi i igračima. Tako sam se vremenom pretvorio u neverovatnu škrticu i zaista me mrzi da trošim pare. Za 10 godina igranja FM-a najskuplja kupovina mi je dovođenje Lukakua na FM 11 u Lacio, za nekih 13 miliona evra, još je bio u Anderlehtu. A sve samo da bih ga uklopio u taktiku, mada sam mogao tada dovesti Balotelija kao "slobodnog".

              Valjda i zbog toga što sam tifoz LLM-a, to je negde duboko u meni da radim na "dođi mi".
              sigpic

              Comment


              • Drugar se posvadja sa Alvesom u Barsi, proda ga i dovede Ninkova iz Zvezde.

                Toliko o tome
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Joj kako me nerviraju igrači kad se žale. Pa onda mediji ispituju. Nema mi nista mrze nego objasnjavati što meni neko ne igra, pa to je uzas.

                  I na starim FM-ovima, kad igrač ima jak long shot pa igra protiv tebe. Zabije ti dva gola, a vidis kako ono blinka 1.st goal of the season. Jednom sam doveo Yestea iz Bilbaa u Valenciju u prebacio ga u rezerve da me ne maltretira.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Na starim Fmovima si imao da ga kaznis 2 nedelje za nesportsko ponasanje

                    Majka je to bilo
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment




                    • Neka posalje neko nastavniku moje nepobedive

                      Comment


                      • Jesil Gayu platio bilione?

                        Da imam vremena skinuo bi ja ovu zajebanciju samo da demonstriram moc 3-5-2 taktike sa Xhakom kao trecim stoperom.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Jednom sam doveo Yestea iz Bilbaa u Valenciju u prebacio ga u rezerve da me ne maltretira.
                          Hhahaha

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            a vidis kako ono blinka 1.st goal of the season.
                            Koliko je to mene nerviralo.. i to obično bude neka bomba s 30m.

                            Inače i ja sam neverovatno detaljan kad igram, a svake godine sve više i više opcija = sve duže i duže mi treba da odigram sezonu. Plus što ja volim i da gledam mečeve i to onda baš ume da potraje. Zato i nikad nisam imao neki predugačak save. Mislim da mi je rekord na FM 08 ili 09 s Wolfsburgom, nekih 15 godina ga furao. A najdraži mi i dalje s Peruđom od pre par godina kad su ispali u C2 valjda. Krivo mi samo što nisam uspeo da osvojim ništa s njima osim kupa. Ugurao sam ih i u LE. Generalno za LLM mi je Italija majka i tamo mi je svaki save bio super zabavan. Pisa, Piacenza, Venezia, Vicenza... verovatno ima veze i s tim što za razliku od Đorđa, ja ne mogu da se prilagođavam.. tj. ne želim, nikakvu satisfakciju ne bih dobijao da pobeđujem igrajući na kontre, direktan fudbal, duge lopte i sl. Zato sam imao teške fejlove kad bih pokušao LLM u Engleskoj. Tamo ono šta ja hoću da igram nikad nije prolazilo

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Jesil Gayu platio bilione?

                              Da imam vremena skinuo bi ja ovu zajebanciju samo da demonstriram moc 3-5-2 taktike sa Xhakom kao trecim stoperom.
                              Isplatio klauzulu od 50 miliona . Posle mi ti licemeri iz Valensije pokusavali uzeti Monreala za neku sicu, a ja im takodje trazio 50 miliona i odustase licemeri
                              Last edited by Lion; 02-05-17, 01:41.

                              Comment


                              • Bas su licemjeri

                                Inace Jax, kaze da voli da stedi, gledaj brate ovo od prosle godine nadjoh sad

                                Originally posted by maliajnstajn View Post


                                Za mogu brata Princaru i ostale drugare iz Arsenalove teme, cisto da pokazem da za razliku od mog oca Wengera znam potrositi pare

                                Plus sam morao vratiti Jenkinsona za 5m vise nego sto sam ga prodao.

                                Izdao me Chambers.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X