Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neko ko igra fm16 da mi da neki dobar link kako da napravim dobru taktiku jer nije ovo kao fm12 stavis jednu uigraju se i onda svaku utakmicu daju po 5-6 golova i uzmes sve i vise nije to interesanto...

    probao sam nesto od internet skinuo i postavio kod werder ali nije to to ipak su se mucili i jedva sam dobijao po 2-1 3-2 i kad je dosao bayern izgubio sam 0-8
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Originally posted by stewanoskipp View Post
      a sta ako nema moj procesor onda znaci nece moci da igram nema da valja?
      primer Intel Pentium Dual CPU E2180
      Ne nuzno. Znaci da postoji velika mogucnost da ce da crashuje igra i sl. ali pokusaj sa modelom procesora koji je slican tvom, trebalo bi da radi.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Spoiler
        E nasao sam brate, ali fazon je sto ja nemam opciju "huge", pa hoce li biti isto ili ne?

        EDIT: A evo ga, sad sam pronasao, hvala svima na pomoci

        @Ljubo evo ti link za fm https://idope.se/torrent/h/dbcbb102e...e0a7e4de9061b/
        Last edited by bice; 01-05-17, 17:21.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          E nasao sam brate, ali fazon je sto ja nemam opciju "huge", pa hoce li biti isto ili ne?
          Imas li large?

          Comment


          • Large bi trebalo da odradi posao. Imaćeš možda 10% manje igrača nego na huge, što je zanemarljivo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by stewanoskipp View Post
              neko ko igra fm16 da mi da neki dobar link kako da napravim dobru taktiku jer nije ovo kao fm12 stavis jednu uigraju se i onda svaku utakmicu daju po 5-6 golova i uzmes sve i vise nije to interesanto...

              probao sam nesto od internet skinuo i postavio kod werder ali nije to to ipak su se mucili i jedva sam dobijao po 2-1 3-2 i kad je dosao bayern izgubio sam 0-8
              Koja je poenta FM-a ako ces da skidas taktike?
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Koja je poenta FM-a ako ces da skidas taktike?
                Da nema te taktičke strane igre (srećom, samo je proširuju i "komplikuju" u poslednjim izdanjima ), verovatno nikada ne bih ni igrao tu igru. Najdraža mi bude predsezona - dva meseca boravka u taktičkom delu i sati zabave samo razmišljajući šta i kako.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                  Da nema te taktičke strane igre (srećom, samo je proširuju i "komplikuju" u poslednjim izdanjima ), verovatno nikada ne bih ni igrao tu igru. Najdraža mi bude predsezona - dva meseca boravka u taktičkom delu i sati zabave samo razmišljajući šta i kako.
                  Ja sam imao tu praksu da kad kreiram igru, provedem nekih 12 sati na sejvu pre nego sto prvi put pritisnem continue Igrao sam uvek dve vrste sejvova, u jednom bih nametnuo sebi celendz sa nekom slabijom ekipom. Drugi tip sejva je bio usko vezan za stil igre kakav bih hteo da igram, dal je to tiki-taka, neka defanzivno mocna ekipa, direktan fudbal, sve zavisi sta mi padne na pamet, i onda krenem i gradim ekipu po tome.
                  Last edited by bici; 01-05-17, 23:29.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Sve ludaci ovde .

                    Ja mislio ja lud sto sam igrao 30 sezona sa Zvezdom.

                    Voleo i ja da podesavam treninge mladjima, taktiku istu, ali vi ljudi ga ubiste bas
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Sve ludaci ovde .

                      Ja mislio ja lud sto sam igrao 30 sezona sa Zvezdom.

                      Voleo i ja da podesavam treninge mladjima, taktiku istu, ali vi ljudi ga ubiste bas
                      Ajde molim te, ja sam perspektivne igrace slao po pozajmicama zavisno od formacije i taktike koju taj klub igra. Prekucaj taj nivo posvecenosti
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Isto sam to radio

                        Najbolja skauting mreza na svetu

                        Necu trenera da dovedem ako ne igra istu taktiku kao ja I ako nema moj "mentalitet"
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ma ja sam gasio cim regeni preuzmu primat. Smorim se tad. Al' zato imam havera sto pici amaterske lige, potpisuje ugovore s igracima na dvije sedmice. To je bas posebna vrsta bolesti.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Gde tad da gasim, tada mi skola tek poludi

                            Plus treneri postaju moji igraci
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Limare ti si jedan od onih sto se vezes za igrace i zao ti prodati.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Desavalo se! Ali u koliko nadjem boljeg stranca ili klinca iz kluba obavezno prodajem. Kao LVG sam bio, samo uspesni

                                Secam se Nicolo Marconi doveo ga iz Intera u Zvezdu sa 17 godina i bio kod mene do 38.

                                Tri puta hteo da ode ja mu povecavao platu .
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X