Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda fenomenalno



    sigpic

    Comment


    • Vlajko jesi probao Brawl of Ages?

      Comment


      • Nisam znao da je izasao, sad cu skinuti
        sigpic

        Comment


        • Nema na cemu
          Ja cu sutra da se igram malo

          Jbt dva CR-a i ovo sad... kako postici

          Comment


          • Kakav si s trofejima, ja sam na 4300 na glavnom i na 3100 na drugom
            sigpic

            Comment


            • 2300
              Ali popnem se pa promenim dek jer me smori jedan i onda padnem i tako u krug. Al lepo mi

              Comment


              • Kakvo objasnjavanje

                sigpic

                Comment


                • Dizem ruke od Warhammera, iskoci mi neka poruka tokom misije koju ne znam kako da resim(uz to i jedan bag tokom misije a to je da Orkovima stamina ostaje netaknut), a kada sam pokusao Dawn of War II da instaliram nesto mi iskocilo na kraju instalacije da nece.

                  U ovom trenutku nista od onoga sto imam na kompu me ne privlaci puno tj nista mi se ne igra.Mozda se za koji dan to promeni.Far Cry 3, Dishonored, Diablo II, Company of Heroes 2 i System Shock 2 imam na kompu.Hteo sam prosle nedelje da iscimam druga za Dragon Agerigins pa sam odustao, rekoh predugacko ajde prvo neke krace naslove da predjem. Ovim tempom mi nece trebati dugo da dodje DA na red.

                  Par starijih naslova sam pokusao da igram i ni na jednom se do sada nisam zadrzao.Malo sam pesimista za neke klasike koje mislim da odigram tj koliko cu u tome da istrajem.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Hteo sam prosle nedelje da iscimam druga za Dragon Agerigins pa sam odustao, rekoh predugacko ajde prvo neke krace naslove da predjem. Ovim tempom mi nece trebati dugo da dodje DA na red.
                    Meni trebalo tačno 100h da ga završim, ali sve zavisi koliko voliš da istražuješ, može i mnogo brže da se prođe.

                    Dishonored je isto odličan, ali tu sam odavno zaglavio na nekoj misiji i nikako da ga nastavim. Bez ubijanja ga igram, stealth mi mnogo zanimljiviji

                    Comment


                    • System Shock 2 te ne privlaci ???

                      To i prvi, originalni Deus Ex pod obavezno, pre vecine drugih igara (Baldurs Gate II, Planscape Torment i mozda jos par samo mogu iznad).
                      sigpic

                      Comment


                      • U smislu ne igra mi se sada ni u skorije vreme(a to mogu da kazem za jos dosta naslova), za to sam resen da predjem samo sto sada nije pravi tajming.Ako bih sada krenuo, to bi bilo na silu.

                        Comment


                        • Igraj Jagged Alience 2 ili Komandose (kapiram da si to igrao).
                          sigpic

                          Comment


                          • Igro obe, nesto cu od ovoga sta mi je na kompu samo da me ova post-depresija ME3 prodje.

                            U stvari da imam na kompu, odmah bih igrao Sleeping Dogs ili mozda Dragon Age.Kako sam se zajebao pre par meseci sto sam skinuo SD Definitive Edition.

                            Comment


                            • Sto se DA tice, zaobidji ga i uzmi Neverwinter Nights i Drakensang, mnogo bolje igre.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako ti je ipak izbor sigurno spao na igre sa kompa Dizonord cepaj.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X